Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Scarlette @ 2010 08 12, 22:07)
man visai neatidaro to puslapio įkelk iš naujo  mirksiukas.gif


o man atsidaro g.gif
nu bandykim sita http://www.mamosdien...c060a599fd9633f
sitie angeliukai irgi ne png issisaugo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 08 12, 22:07)
Reikia gerai dydžius padaryti,tada gaunasi viskas liuks,pvz jai nori a4 tada pasirenki lapą a4 paskui ant jo užtempi nuotrauką padarytą ir ištampai ją kad būtų lygiai su tuo lapu a4,tada bus viskas liuks  smile.gif tikiuos supratai ką parašiau  smile.gif



tai aš taip ir padariau. g.gif Fotolabaratorijoj aiškino, kad reik kažkokio spec formato, nes jie darydami nuotrauką priartina vaizdą, todėl gaunas nukirptais kraštais arba su baltais kraščiukais.
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 08 12, 22:07)

sukelti šriftus reikia taip :eini į  diską C-PROGRAM FILES-COMMON FILES-ADOBE-FONTS ir tada jau bus šriftai photoshope  mirksiukas.gif
Papildyta:


bet kad as net nzn ka su tuo atsiustu paveiksliuku daryt... juk kai tuos sriftus atsisiunti tai jie gaunasi kaip paveiksliukas  g.gif  blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerryy: 12 rugpjūčio 2010 - 22:28
QUOTE(jurguta @ 2010 08 12, 23:25)
tai aš taip ir padariau.  g.gif  Fotolabaratorijoj aiškino, kad reik kažkokio spec formato, nes jie darydami nuotrauką priartina vaizdą, todėl gaunas nukirptais kraštais arba su baltais kraščiukais.

g.gif keistai kaip nėra man buve nei kai spaudzdinu nei kai nuotraukas darausi,pamėgink kitur spauzdintis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 23:27)
bet kad as net nzn ka su tuo atsiustu paveiksliuku daryt... juk kai tuos sriftus atsisiunti tai jie gaunasi kaip paveiksliukas  g.gif  blush2.gif

tai ne paveiksliukus reikia kelti o failiukus su T raidele šriftų failiukus.
Papildyta:
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 23:17)
o man atsidaro  g.gif
nu bandykim sita http://www.mamosdien...c060a599fd9633f
sitie angeliukai irgi ne png issisaugo  verysad.gif

atsidarai paveiksliuką tada lajeriuosi jį atrakini spaudi dešinį pelės klavišą pasirenki Layers Properties ir ok tada jau bus atrakintas,paskui pasiimi Magic Wand tol įrankį ir spaudi ant fono kurį nori panaikinti,pažymi ir delete klavetūroje spaudi ir tau pasinaikins tie balti kraištai ir bus tik vien paveiksliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 08 12, 22:56)
Noriu paklaust as dar vieno klausimuko..niekaip man neiseina kai kuriu objektu graziai iskirpt ir ikelt ant fono, na pvz. zolytes (kaip foto zemiau), as bandau kirpt su ketvirtu irankiu (Quick selection tool), bet neiseina tu smulkiu zolytes kampuciu pazymet...su Lasso dar sudetingiau...
Gal galit ka patart?

user posted image

Tu pabandyk pasididint tas žolytes ir iškirpti,po to sumažinsi.
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 19:08)
bet nemoku sriftu pasirinkt....  kazkur lyg skaiciau kad raides visokias reikia is neto parsisiut ir kazkur susikelt???nes as vorde pasidarau srifta o kai nukopinu i PS is tampa kitoks, o va ten jau nieko nebezinau doh.gif

kai ikeli teksta i PS - tai virsuje lango yra sriftai sudeti (panasiai kaip word'e) ...gali uzjuodinti teksta ir keisti srifta (lygiai taip pat kaip word'e).. bet svarbu kad butumei ant to layerio kur tekstas parasytas ir pasirinktas raidziu rasymo funkcija wink.gif
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 19:39)
dar vienas klausimelis. va man pvz reikia sito remelio http://www.postimage...e.php?v=aV1wqM0
issaugau, bet nors raso kad ten png formatas man issaugo jepg, ir tada PS jo neatidaro isvis . ir taip labai daug paveiksliuku  cray.gif gal kazka kitaip reikia daryt?

man jis uzsisaugojo png formatu smile.gif atsidariau sia nuoroda --> dar karta spustelejau peles kairiuoju klavisu ant remelio --> save Picture As
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 20:05)
reikia uzdet "uzuolaidas" turbut, bet as nemoku  schmoll.gif

g.gif kas per uzuolaidos? pirma karta girdziu - galima placiau
QUOTE(Scarlette @ 2010 08 12, 22:07)
Reikia gerai dydžius padaryti,tada gaunasi viskas liuks,pvz jai nori a4 tada pasirenki lapą a4 paskui ant jo užtempi nuotrauką padarytą ir ištampai ją kad būtų lygiai su tuo lapu a4,tada bus viskas liuks  smile.gif tikiuos supratai ką parašiau  smile.gif

nuotrauku dydziu/formatu lentele sioje temoje buvau idejusi
QUOTE(Scarlette @ 2010 08 12, 22:07)
sukelti šriftus reikia taip :eini į  diską C-PROGRAM FILES-COMMON FILES-ADOBE-FONTS ir tada jau bus šriftai photoshope  mirksiukas.gif

taip reikia suketi sriftus kai juos parsisiunti is interneto ar pns...
QUOTE(jurguta @ 2010 08 12, 23:25)
tai aš taip ir padariau.  g.gif  Fotolabaratorijoj aiškino, kad reik kažkokio spec formato, nes jie darydami nuotrauką priartina vaizdą, todėl gaunas nukirptais kraštais arba su baltais kraščiukais.

labai priklauso nuo foto labaratoprijos... bet dazniausiai naudojami vieni formatai ir kokybe (apie kuriuos minejau auksciau)... buna ir man kad apkarto krastus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(just-me @ 2010 08 12, 22:56)
Noriu paklaust as dar vieno klausimuko..niekaip man neiseina kai kuriu objektu graziai iskirpt ir ikelt ant fono, na pvz. zolytes (kaip foto zemiau), as bandau kirpt su ketvirtu irankiu (Quick selection tool), bet neiseina tu smulkiu zolytes kampuciu pazymet...su Lasso dar sudetingiau...
Gal galit ka patart?

kam tau ja iskirpti? ar tu butent sios nori g.gif nes internete nemazai png formatu yra zoles, kuria jau del ant foto ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 08 13, 10:09)

kam tau ja iskirpti?  ar tu butent sios nori g.gif  nes internete nemazai png formatu yra zoles, kuria jau del ant foto ir  thumbup.gif

Man nebutinai sita, as darau laikrastuka dukrytes krikstynoms, tai ten delioju visokius paveiksliukus ir zolytes reikia keliose vietose, tai va ir krpau, tik neissikerpa graziai, kad ir gerokai isdidinus...
O gal kokia nuorodele turi,kur rasti tu png formatu su zole..? blush2.gif , nes as ieskau tu paveiksliuku, bele kiek jau prisikopinus, bet vargas neatslugsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 19:39)
dar vienas klausimelis. va man pvz reikia sito remelio http://www.postimage...e.php?v=aV1wqM0
issaugau, bet nors raso kad ten png formatas man issaugo jepg, ir tada PS jo neatidaro isvis . ir taip labai daug paveiksliuku  cray.gif gal kazka kitaip reikia daryt?


Nugi paspauskit ant pačio paveiksliuko, atidarys jį "pilno" dydžio ir tada saugokit. Išsaugo png formatu.

Papildyta:
QUOTE(just-me @ 2010 08 13, 10:49)
Man nebutinai sita, as darau laikrastuka dukrytes krikstynoms, tai ten delioju visokius paveiksliukus ir zolytes reikia keliose vietose, tai va ir krpau, tik neissikerpa graziai, kad ir gerokai isdidinus...
O gal kokia nuorodele turi,kur rasti tu png formatu su zole..? blush2.gif , nes as ieskau tu paveiksliuku, bele kiek jau prisikopinus, bet vargas neatslugsta biggrin.gif


http://www.google.lt...r...680&bih=863
čia kažkiek yra. dar įvairiuose rusiškuose forumuose tikrai turėtų būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 13 rugpjūčio 2010 - 10:28
QUOTE(Hmmm... @ 2010 08 13, 11:26)
Nugi paspauskit ant pačio paveiksliuko, atidarys jį "pilno" dydžio ir tada saugokit. Išsaugo png formatu.


nugi tai va kad png formatu neisaugo o jpg doh.gif

o kaip nustatyt kad lapo formatas butu a4, cia kai tik atsidarai reikia dydzius nusistatyt?
Papildyta:
QUOTE(Scarlette @ 2010 08 13, 07:34)

tai ne paveiksliukus reikia kelti o failiukus su T raidele šriftų failiukus.



o kaip padaryt kad tie sriftai kur internete buna atsisiustu kaip failas biggrin.gif ? gal suprantamai parasiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Chera @ 2010 08 13, 10:09)
g.gif kas per uzuolaidos? pirma karta girdziu - galima placiau


man kai dare krikstynom laikrastuka izdejo uzuolaidas. cia kazkokia atskira funkcija ant visu lapu buvo balti krastai, cia tipo tos uzuolaidos o kai jau spausdini ju nebelieka smile.gif
Atsakyti
Tai apdirbus su kokia progrma {pvz, kad ir internete, puslapyje picnik.com ,paisirinkit save and share.Su šia progrma, jei riekia galiu duoti pmoką) nustatykit png*, ir viskas turėtų būt ok. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2010 08 13, 17:49)

o kaip padaryt kad tie sriftai kur internete buna atsisiustu kaip failas  biggrin.gif ? gal suprantamai parasiau  g.gif
Papildyta:



nelabai suprantu na randi kokį šriftą paspaudi ant jo būna save as išsisaugai kompe paskui išskleidi jai jie suzipuoti ir tada jau sukeli į c diską g.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 08 13, 22:31)
nelabai suprantu na randi kokį šriftą paspaudi ant jo būna save as išsisaugai kompe paskui išskleidi jai jie suzipuoti ir tada jau sukeli į c diską  g.gif

http://radikal.ru/F/...8c2524.png.html
va pvz raides sitos,spaudziu" issaugoti paveiksleli kaip.." nu tai ir issaugo paveiksleli. tai negi paveiksleli reikia kelt ten kaip rasei program files-> adobe......bandziau bet nekelia g.gif biggrin.gif

dar klausimas o ka be sriftu dar issaugot galima paciam ps?
aciu uz kantrybe 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti