Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Aiste9 @ 2010 08 11, 10:44)
deja ir sis patarimas nepadeda unsure.gif
Gal dar kas gali pagelbeti KAIP ATIDARYTI PDF PER FOTOSOPA?


O kokią tikslią klaidą meta? Gali būti, kad problemos su pačiu failu (jei kitus atidaro, o šito ne). Bandėt tiesiog pakeisti failo pavadinimą? Gal jis per ilgas arba turi simbolių, kurių PS neatpažįsta... būna taip su tom programom visokiom g.gif Gal neatitinka versijos? Tada reiktų persaugoti pdf failą kita versija, gal padėtų...

Pasibandžiau pas savo atidaryšti 300 lapų pdf'ą per "Open with", tai kuo puikiausiai atsidaro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 11 rugpjūčio 2010 - 10:19
QUOTE(Hmmm... @ 2010 08 11, 11:18)
O kokią tikslią klaidą meta? Gali būti, kad problemos su pačiu failu (jei kitus atidaro, o šito ne). Bandėt tiesiog pakeisti failo pavadinimą? Gal jis per ilgas arba turi simbolių, kurių PS neatpažįsta... būna taip su tom programom visokiom g.gif Gal neatitinka versijos? Tada reiktų persaugoti pdf failą kita versija, gal padėtų...

Pasibandžiau pas savo atidaryšti 300 lapų pdf'ą per "Open with", tai kuo puikiausiai atsidaro...

pervardinau,bet vis ismeta ta pati" ERROR OPENING THE PORTABLE DOC FILE(PDF) DOCUMENT. ERROR CODE=0X4......... g.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 08 11, 09:58)
1) kaip galima photoshope isdelioti teksta aplink nuotrauka (ne rankiniu budu teksta stumdant, o automatiskai, kaip worde pvz. buna wrap text..)? ar imanomas toks dalykas?
2) kaip ikeliant nuotrauka ant fono, padaryti, kad jos krastai isilietu i fona, neissiskirtu..as moku tik visa nuotrauka "pritraukt" prie fono spalvos, bet kad tik krastai isilietu ne..... blush2.gif

1) kai pasirenki teksto zymekli - tai virsuje ps lango buna ivairiausiu funkciju susijusiu su teksto islyginimu ir teksto raidziu israitymu wink.gif
2) pries keliant nuotrauka ant fono - nuotrauka ne su rodykle tempk, o kopijuok smile.gif pries tai apibreziant tuo staciakampeliu ir pasirinkus (virsuje yra) krastu isliejima... kuo didesnis skaicius tuo didesnis krastu isliejimas mirksiukas.gif as dazniausiai renkuosi 10
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 08 11, 11:58)
1) kai pasirenki teksto zymekli  - tai virsuje ps lango buna ivairiausiu funkciju susijusiu su teksto islyginimu ir teksto raidziu israitymu wink.gif
2) pries keliant nuotrauka ant fono - nuotrauka ne su rodykle tempk, o kopijuok smile.gif pries tai apibreziant tuo staciakampeliu ir pasirinkus (virsuje yra) krastu isliejima... kuo didesnis skaicius tuo didesnis krastu isliejimas  mirksiukas.gif  as dazniausiai renkuosi 10

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiste9 @ 2010 08 11, 11:32)
pervardinau,bet vis ismeta ta pati" ERROR OPENING THE PORTABLE DOC FILE(PDF) DOCUMENT. ERROR CODE=0X4......... g.gif


Kaip suprantu tai kažkokia PS problema... Va čia žmonės rašo, kad susidūrė su tuo pačiu. Deja, sprendimo kaip suprantu taip ir nerado...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2010 08 11, 12:21)
Kaip suprantu tai kažkokia PS problema... Va čia žmonės rašo, kad susidūrė su tuo pačiu. Deja, sprendimo kaip suprantu taip ir nerado...

aisku.aciu
Atsakyti
labas 4u.gif
mano klausimas bus jums gal ir juokigas bet as dar tik mokausi blush2.gif biggrin.gif
taigi rasyt PS lyg ir ismokau (teksta kopijuos, uzrasyt, efekta koki uzsidet ir pan.) bet nemoku sriftu pasirinkt.... kazkur lyg skaiciau kad raides visokias reikia is neto parsisiut ir kazkur susikelt???nes as vorde pasidarau srifta o kai nukopinu i PS is tampa kitoks, o va ten jau nieko nebezinau doh.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
dar vienas klausimelis. va man pvz reikia sito remelio http://www.postimage...e.php?v=aV1wqM0
issaugau, bet nors raso kad ten png formatas man issaugo jepg, ir tada PS jo neatidaro isvis . ir taip labai daug paveiksliuku cray.gif gal kazka kitaip reikia daryt?
Atsakyti
Sveikos, man labai reikia patarimo. Ką reikia daryti kad nunešus daryt nuotrauką, paruoštą su PS, pvz A4 formato nenukarpytu kraštu, o padaryto lygiai tokia pat. Nes man dabar nukirpo iš visų pusiu po 0,5 cm. g.gif

Girdejau lyg kokia funkcija yra. Prasau, labai reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguta: 12 rugpjūčio 2010 - 18:49
QUOTE(jurguta @ 2010 08 12, 19:49)
Sveikos, man labai reikia patarimo. Ką reikia daryti kad nunešus daryt nuotrauką, paruoštą su PS, pvz A4 formato nenukarpytu kraštu, o padaryto lygiai tokia pat. Nes man dabar nukirpo iš visų pusiu po 0,5 cm.  g.gif

Girdejau lyg kokia funkcija yra. Prasau, labai reikia  4u.gif


reikia uzdet "uzuolaidas" turbut, bet as nemoku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguta @ 2010 08 12, 19:49)
Sveikos, man labai reikia patarimo. Ką reikia daryti kad nunešus daryt nuotrauką, paruoštą su PS, pvz A4 formato nenukarpytu kraštu, o padaryto lygiai tokia pat. Nes man dabar nukirpo iš visų pusiu po 0,5 cm.  g.gif

Girdejau lyg kokia funkcija yra. Prasau, labai reikia  4u.gif

Reikia gerai dydžius padaryti,tada gaunasi viskas liuks,pvz jai nori a4 tada pasirenki lapą a4 paskui ant jo užtempi nuotrauką padarytą ir ištampai ją kad būtų lygiai su tuo lapu a4,tada bus viskas liuks smile.gif tikiuos supratai ką parašiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 19:08)
labas  4u.gif
mano klausimas bus jums gal ir juokigas bet as dar tik mokausi  blush2.gif  biggrin.gif
taigi rasyt PS lyg ir ismokau (teksta kopijuos, uzrasyt, efekta koki uzsidet ir pan.) bet nemoku sriftu pasirinkt....  kazkur lyg skaiciau kad raides visokias reikia is neto parsisiut ir kazkur susikelt???nes as vorde pasidarau srifta o kai nukopinu i PS is tampa kitoks, o va ten jau nieko nebezinau doh.gif
aciu  smile.gif

sukelti šriftus reikia taip :eini į diską C-PROGRAM FILES-COMMON FILES-ADOBE-FONTS ir tada jau bus šriftai photoshope mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kerryy @ 2010 08 12, 19:39)
dar vienas klausimelis. va man pvz reikia sito remelio http://www.postimage...e.php?v=aV1wqM0
issaugau, bet nors raso kad ten png formatas man issaugo jepg, ir tada PS jo neatidaro isvis . ir taip labai daug paveiksliuku  cray.gif gal kazka kitaip reikia daryt?

man visai neatidaro to puslapio įkelk iš naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu paklaust as dar vieno klausimuko..niekaip man neiseina kai kuriu objektu graziai iskirpt ir ikelt ant fono, na pvz. zolytes (kaip foto zemiau), as bandau kirpt su ketvirtu irankiu (Quick selection tool), bet neiseina tu smulkiu zolytes kampuciu pazymet...su Lasso dar sudetingiau...
Gal galit ka patart?

user posted image
Atsakyti