Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Maniakė* @ 2010 07 22, 13:37)
Man draugė rodė, bet jau pamiršau, vienu paspaudimu ji viską pratrynė..  mirksiukas.gif

oho kažin kaip ji taip padarė įdomų būtų ir man sužinoti
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 07 22, 08:30)
aš būna nukopijuoju kur nors internete ir dedu ps ant paveikslėlio tik aišku ps turi būti lt raidės ir nusikopijuoja gerai  thumbup.gif

gali ir is interneto - svarbu kad butu kopijuijamos raides o ne fonas su raidemis wink.gif

QUOTE(Maniakė* @ 2010 07 22, 13:02)
Norėčiau paklausti, kaip per PhotoShop galima nutrinti žmogų, kuris stovi ne į temą? biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif

ka turejote omenyje? norite tik nutrinti ar norite nutrinti ir retusuoti ta vieta pagal nuotraukos fona? g.gif Nes nutrinti galima su trintuku smile.gif o jei norite retusuoti - jau reikt padirbeti ir su stamp ir su kitais PS funkcijomis wink.gif

QUOTE(Maniakė* @ 2010 07 22, 13:37)
Man draugė rodė, bet jau pamiršau, vienu paspaudimu ji viską pratrynė..  mirksiukas.gif

jei zmogus yra vienos spalvos - tai paspaudusi ant jo trintuku su zvaigzdute thumbup.gif tai ir gausis nutrynimas vienu paspaudimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 22, 14:58)
gali ir is interneto - svarbu kad butu kopijuijamos raides o ne fonas su raidemis wink.gif



tai taip aišku tik raidės mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, visiems kurie padėjo. Noriu dar paklaust, kodėl man uždėjus blurą, paėmus trintuką, ir patrynus kur reikia, kad neliktų bluro, vietoj trinimo rašosi juodai, nu įsivaizduojat. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniakė* @ 2010 07 22, 17:26)
kodėl man uždėjus blurą, paėmus trintuką, ir patrynus kur reikia, kad neliktų bluro, vietoj trinimo rašosi juodai, nu įsivaizduojat.  blush2.gif

gal po tuo "trinamuoju" layer'iu yra juodas layeris?
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 22, 17:41)
gal po tuo "trinamuoju" layer'iu yra juodas layeris?

Man rodos yra. blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki.
Esu visai žalia fotošopo naudotoja. Norėjau paklausti, kaip reikėtų palyginti veiduką, kad nesimatytų visokių odos nelygumų (spuogelių, pigmentinių dėmių) ?
Ir dar. Esu parsisiuntus bandomąją versiją, kuri už keliu dienų baigsis. Ar galėsiu vėl ją parsisiūsti, nes ne bandomos nemokamai nepavyko rasti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Armak @ 2010 07 22, 08:40)
Galima, tam prireiks jau efektų, pastorinimui tai gali panaudoti ir ''BOLD'', o jei dar reikia, spalvu, storumo ar pan, tai parašius tekstą, (ar nukopijavus jį), dešiniam šone apačioi bus 'layer'iai''. paspausi dešinį pelytės ant to teksto layer'io, ir pasirinksi blendin options, va ten ir ''sėdi''  lotuliukas.gif visi efektai smile.gif. Ten galėsi padaryti,  kad spalvos mainytūsi tekste, pusė teksto žalias, pusė geltonas ir t.t. Tik reikės pasitreniruoti wink.gif Jeigu kas nesigauna rašyk.
P.S. Aš tas, ne Ta  drinks_cheers.gif

Man niekaip nepavyksta padaryti kad tekste mainytusi spalvos.Atsidariau lentele blending options, bet neradau kaip ka ten daryti,gal galit parasyti konkreciau?
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2010 07 24, 08:50)
kaip reikėtų palyginti veiduką, kad nesimatytų visokių odos nelygumų (spuogelių, pigmentinių dėmių) ?

veiduka galima pakoreguoti su BRUSH TOOL mirksiukas.gif

p.s. cia yra nemazai PS pamoku

QUOTE(lillit @ 2010 07 24, 08:50)
Ir dar. Esu parsisiuntus bandomąją versiją, kuri už keliu dienų baigsis. Ar galėsiu vėl ją parsisiūsti, nes ne bandomos nemokamai nepavyko rasti. blush2.gif

siuo klausimu kreipkis i kita tema VAT CIA

QUOTE(anilewe @ 2010 07 24, 16:11)
Man niekaip nepavyksta padaryti kad tekste mainytusi spalvos.Atsidariau lentele blending options, bet neradau kaip ka ten daryti,gal galit parasyti konkreciau?

spalvu perejimus galima daryti su GRADIENT smile.gif
bet jei nori daryti su BLENDING OPTIONS tai cia yra pamokele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 24 liepos 2010 - 16:46

spalvu perejimus galima daryti su GRADIENT smile.gif
bet jei nori daryti su BLENDING OPTIONS tai cia yra pamokele
[/quote]
Ačiū,pagaliau daejo doh.gif , ištikruju visai paprasta tereikejo ant gradient užrašo paspausti.
Atsakyti
QUOTE(anilewe @ 2010 07 25, 15:26)

i sveikata wink.gif
Atsakyti
Labutis,

Gal kas gali patarti kaip padaryti spindinčias akis? Kad spalva būtų ryškesnė? Va taip

user posted image
Atsakyti