Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(saldainia @ 2010 07 20, 09:58)
o man vis tokį užrašą rodo ir niekaip mepaleidžia
The application failed to intialize properly(0xc0000034). click on OK to terminate tha aplication.
kai paspaudžiu o.k. viskas išsijungia.
Atsiusiuntus esu ir naują programą bet ji irgi taip pat rodo.

cia ir raso "paspauskite OK, kad uzdaryti paveiksliuka/aplikacija" Tai ir issijungia programa. O su kitais paveiksliukais/nuotraukomis ta pati raso? Arba kazka padarete blogai instaliuojant programa.
Atsakyti
labas

niekaip nerandu kaip uzrasyti teksta ? spaudziu T bet niekas neatsidaro kur galeciau ikelti teksta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 07 21, 14:42)
labas

niekaip nerandu kaip  uzrasyti  teksta  ? spaudziu T bet niekas neatsidaro kur galeciau ikelti teksta  verysad.gif

kai paspaudi "T" tada su pele bakstelk ant nuotraukos - atsiras kursorius - tada rasyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 21, 14:50)
kai paspaudi "T" tada su pele bakstelk ant nuotraukos - atsiras kursorius - tada rasyk wink.gif

o nukopijuota teksta ikelti negalima? tik rasyti galima?

aciu uz greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 07 21, 14:51)
o nukopijuota teksta ikelti negalima?  tik rasyti galima?

aciu uz greita atsakyma  4u.gif



Nukopijuoti galima, bet gausis aplink fonas to iš ko kopijavot smile.gif Nebent apkarpysit, tad geriau rašyt. Jeigu nežinot kaip daryti įvairius efektus, rašykit, atskysiu.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Armak: 21 liepos 2010 - 21:20
QUOTE(Osera @ 2010 07 21, 14:51)
o nukopijuota teksta ikelti negalima?  tik rasyti galima?

galima kopijuoti pvz is word'o teksta smile.gif kai kopijuojamos raides, o ne paveiksliukas su tekstu g.gif kazi ar supratamai parasiau? tik jei pasirinksite PS srifta be lietuvybes , o kelsite teksta su lietuvybe - tai gali atsirasati tarpai arba simboliai vietoj lietuvisku raidziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 21 liepos 2010 - 23:46
aš būna nukopijuoju kur nors internete ir dedu ps ant paveikslėlio tik aišku ps turi būti lt raidės ir nusikopijuoja gerai thumbup.gif
Atsakyti
aciu visoms 4u.gif pavyko vakar thumbup.gif
tik va iskilo klausimas ,o raides galima kad butu grazesnes ?na pastorintos keliu spalvyciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 07 22, 08:49)
aciu visoms  4u.gif  pavyko vakar    thumbup.gif
tik va iskilo klausimas ,o raides galima kad butu  grazesnes ?na pastorintos keliu spalvyciu  g.gif


Galima, tam prireiks jau efektų, pastorinimui tai gali panaudoti ir ''BOLD'', o jei dar reikia, spalvu, storumo ar pan, tai parašius tekstą, (ar nukopijavus jį), dešiniam šone apačioi bus 'layer'iai''. paspausi dešinį pelytės ant to teksto layer'io, ir pasirinksi blendin options, va ten ir ''sėdi'' lotuliukas.gif visi efektai smile.gif. Ten galėsi padaryti, kad spalvos mainytūsi tekste, pusė teksto žalias, pusė geltonas ir t.t. Tik reikės pasitreniruoti wink.gif Jeigu kas nesigauna rašyk.


P.S. Aš tas, ne Ta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti, kaip per PhotoShop galima nutrinti žmogų, kuris stovi ne į temą? biggrin.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniakė* @ 2010 07 22, 13:02)
Norėčiau paklausti, kaip per PhotoShop galima nutrinti žmogų, kuris stovi ne į temą? biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif


Gana sunku yra tai padaryti, nebent parodytumėt tą konkrečią foto smile.gif Būtų lengviau pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Armak @ 2010 07 22, 13:24)
Gana sunku yra tai padaryti, nebent parodytumėt tą konkrečią foto smile.gif Būtų lengviau pasakyti.

Man draugė rodė, bet jau pamiršau, vienu paspaudimu ji viską pratrynė.. mirksiukas.gif
Atsakyti