Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

Dekui uz pagalba.
Atsakyti
O gal man galit padeti- kaip pasidaryti toki dalyka- pagaminti viena nuotrauka, kurioje butu primetyta daug visokiu foto, na tokia tipo kompozicija? nebesuprantu kaip ten yra, anksciau mokejau lyg ir... g.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 07 13, 20:14)
O gal man galit padeti- kaip pasidaryti toki dalyka- pagaminti viena nuotrauka, kurioje butu primetyta daug visokiu foto, na tokia tipo kompozicija? nebesuprantu kaip ten yra, anksciau mokejau lyg ir...  g.gif

Jei gerai supratau ko nori,tai tiesiog į vieną nuotraiką keli kitas,prieš tai sumažinus ir dėlioji,kaip tau reikia 4u.gif
Atsakyti
Aciu, kazkas jau gavosi, lygiai metai kaip photoshopo "rankose neturejau" tai nebeatsimenu nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2010 07 13, 22:36)
lygiai metai kaip photoshopo "rankose neturejau" tai nebeatsimenu nieko  biggrin.gif

cia kaip dviraciu vaziuoti hihihi.gif karta ismokus negali pamirst biggrin.gif juokauju
Atsakyti
Noreciau paprasyti pagalbos 4u.gif
Pasidariau krikstynoms iv.atributikos, bet atspausdinus gavosi labai prasta kokybe.
Nustatyta:
6000x9000px
20x30cm
rezoliucija 300
Psl pries nurodytoj lentelej nurodyti daug mazesni px
Kaip padaryti, kad atspausinus butu gera kokybe, mazinti?
susipainiojau visiskai...
Gal patartumet? 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu, ar as cia auksciausio laipsnio buke ar kas ne taip schmoll.gif perskaiciau jusu temukes, perziurejau milijona kartu vaizdo irasus, bet as visvien neuzdedu remelio ant foto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(joliciukas @ 2010 07 15, 22:58)
Noreciau paprasyti pagalbos 4u.gif
Pasidariau krikstynoms iv.atributikos, bet atspausdinus gavosi labai prasta kokybe.
Nustatyta:
6000x9000px
20x30cm
rezoliucija 300
Psl pries nurodytoj lentelej nurodyti daug mazesni px
Kaip padaryti, kad atspausinus butu gera kokybe, mazinti?
susipainiojau visiskai...
Gal patartumet? 4u.gif

gal raslas i pabaiga g.gif o gal spauzdintuvo nustatymuose yra nustatyta prasciausia kokybe g.gif
P.S. koks uzsaugoto failo dydis?

QUOTE(ausrineMAZE @ 2010 07 15, 23:26)
nesuprantu, ar as cia auksciausio laipsnio buke ar kas ne taip schmoll.gif perskaiciau jusu temukes, perziurejau milijona kartu vaizdo irasus, bet as visvien neuzdedu remelio ant foto schmoll.gif

tikriausiai pirmasis variantas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 15 liepos 2010 - 22:55
QUOTE(Chera @ 2010 07 15, 23:54)
gal raslas i pabaiga  g.gif  o gal spauzdintuvo nustatymuose yra nustatyta prasciausia kokybe  g.gif
P.S. koks uzsaugoto failo dydis?


dydis ivairiai, yra 8, 9, 17 MB, formatas JPG ax.gif
Atsakyti
turiu cs4, nerandu pas save magic tool schmoll.gif gal galit padet kur ji rasti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joliciukas @ 2010 07 16, 00:11)
dydis ivairiai, yra 8, 9, 17 MB, formatas JPG ax.gif

g.gif kokybes kaip ir uztektu pilnai... tai gal popierius prastas ant kurio spauzdinat?
Atsakyti
o man vis tokį užrašą rodo ir niekaip mepaleidžia
The application failed to intialize properly(0xc0000034). click on OK to terminate tha aplication.

kai paspaudžiu o.k. viskas išsijungia.
Atsiusiuntus esu ir naują programą bet ji irgi taip pat rodo.
Atsakyti