Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Smile;) @ 2010 07 07, 18:24)
Aš tai tikriausiai visiška  fool.gif  bet kaip paimti nuotrauką, tarkim žmogaus, ir tą žmogų perkelt į juodą foną?  doh.gif

jus norite tik zmogaus juodame fone? tai tada reikia is nuotraukos iskirpti zmogu, tada po to zmogaus layeriu sukurti nauja layeri, kuri uzpildytumet juoda spalva wink.gif
Atsakyti
Būtent. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 07, 18:08)
reiktu atskirais layeriais spalvas derinti. Nepatariu siu dvieju detaliu sujungti i viena sluoksni kol nesuderinsi spalvu smile.gif dabar neturiu priejimo prie PS - tai is atminties nzn veiksmu... Jei niekas neparasys, bandysiu ryt poryt paaiskinti


Layeriai skirtingi, bet niekaip nesugalvoju paties principo, bandziau kurti dar viena layeri ant virsaus ir per ji veidui suteikti atspavi, bet nesigavo.

Gal bent minciu gali mestelti?
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 07 08, 00:19)
Layeriai skirtingi, bet niekaip nesugalvoju paties principo, bandziau kurti dar viena layeri  ant virsaus ir per ji veidui suteikti atspavi, bet nesigavo.

Gal bent minciu gali mestelti?

berods image --> adjusments ir ten yra spalvu variacijos... atsidarai viena is funciju ir su slankinkiu slankioji kol isgauni norima spalva smile.gif gal ciut ciut uzvedziau ant kelio

p.s. esu kazkur maciusi PS pamoku kaip su zmogaus veidu "dirbti", bet dabar nerandu ju unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 08 liepos 2010 - 08:59
prasau jusu pagelbeti,
kaip padaryti kad atspausdinus lapa nebutu sonuose balti sonai?Kai atsispausdina,nusikerpa sonai ir vietoj pilno lapo,lieka balti krastai.
Kaip reikia pakoreguoti?
Atsakyti
QUOTE(lietuviai66 @ 2010 07 08, 11:49)
prasau jusu pagelbeti,
kaip padaryti kad atspausdinus lapa nebutu sonuose balti sonai?Kai atsispausdina,nusikerpa sonai ir vietoj pilno lapo,lieka balti krastai.
Kaip reikia pakoreguoti?

PS kai atsidarai nauja lapa reikia nusistatyti matmenis mirksiukas.gif ankstesneje temoje buvau idejusi visus matmenis pagal foto formatus...
Atsakyti
Chera,aciu kad pagelbeji,
As maketa atsidarau is word(ten yra A4) i ps su copy paste
tada padarau resolution 300
weight 21 ir widht automatiskai nusistato mazdaug 29.5
ir vistiek matosi balti krastai unsure.gif
Kur gali buti problema? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuviai66: 08 liepos 2010 - 15:59
QUOTE(lietuviai66 @ 2010 07 08, 16:57)
Chera,aciu kad pagelbeji,
As maketa atsidarau is word(ten yra A4) i ps su copy paste
tada padarau resolution 300
weight 21 ir widht automatiskai nusistato mazdaug 29.5
ir vistiek matosi balti krastai  unsure.gif
Kur gali buti problema? unsure.gif

dabar nepamenu (bet gal vakare paziuresiu - gal ta lentele rasiu) bet berods reikia daryti 21.5 cm x 30 ir rezoliucija mazesne, kad gautusi realiai A4 formatas be baltu krastu g.gif gal kurios merginos zino patikslintu mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 07 08, 14:26)
PS kai atsidarai nauja lapa reikia nusistatyti matmenis  mirksiukas.gif ankstesneje temoje buvau idejusi visus matmenis pagal foto formatus...

cituoju kazkada vienos forumietes parasyta teksta wink.gif

Jei kam reikia, galiu surašyti tikslius matmenis foto formatų,įrėmindamos arba darydamos tokius darbelius privalote jais vadovautis, kitaip gali ir apkarpyti, ir atsirasti balti kraštai(o gali būti ir labai super, jei laborantas darbo neturi - ir sutvarko, taip kaip turi būti ).

Žodžiu taip:
9x13 - 8,9x12,7
10x15 - 10,2x15,2
13x18 - 12.7x17.8
15x20 - 15,2x20,3
15x21 - 14,8x21,0
20x30(vadinamas A4) - 21,0x29,7
Na čia yra tokie standartai, aišku, kartais gali būti kažkokiu skirtumų tarp minilaboratorijų, bet čia jau retenybė turbūt


dar truputi info apie nuotraukas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 08 liepos 2010 - 19:41
QUOTE(Chera @ 2010 07 08, 20:37)
cituoju kazkada vienos forumietes parasyta teksta wink.gif

Jei kam reikia, galiu surašyti tikslius matmenis foto formatų,įrėmindamos arba darydamos tokius darbelius privalote jais vadovautis, kitaip gali ir apkarpyti, ir atsirasti balti kraštai(o gali būti ir labai super, jei laborantas darbo neturi - ir sutvarko, taip kaip turi būti  ).

Žodžiu taip:
9x13  -  8,9x12,7
10x15 - 10,2x15,2
13x18 - 12.7x17.8
15x20 - 15,2x20,3
15x21 - 14,8x21,0
20x30(vadinamas A4) - 21,0x29,7
Na čia yra tokie standartai, aišku, kartais gali būti kažkokiu skirtumų tarp minilaboratorijų, bet čia jau retenybė turbūt 


dar truputi info apie nuotraukas

user posted image

labai gera info dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos padekit, visai pasimeciau platybese temu. Ieskau informacijos kaip pasigaminti laikrastuka kokio formato ir kokie fonai, bet nerandu kokioj temoj rasoma apie tai. Gal kas pastebejote kur rasyta ir nukreipsite mane skaitymui? Dekui.
Atsakyti
QUOTE(Jovika* @ 2010 07 10, 21:12)
Merginos padekit, visai pasimeciau platybese temu. Ieskau informacijos kaip pasigaminti laikrastuka kokio formato ir kokie fonai, bet nerandu kokioj temoj rasoma apie tai. Gal kas pastebejote kur rasyta ir nukreipsite mane skaitymui? Dekui.

krikstynu laikrastuko 1 tema
krikstynu laikrastuko 2 tema
vestuvinio laikrastuko tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 11 liepos 2010 - 10:37