Įkraunama...
Įkraunama...

Plepaliukai apie photoshopą

QUOTE(Chera @ 2010 06 23, 22:53)
ka turite omenyje?  g.gif norite kad kas etikete padarytu ar norite pasiklausti kaip tokia etikete pasidaryti paciai?

Jei reikia etiketės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 06 23, 23:06)
Jei reikia etiketės  smile.gif

tada ne i ta tema pataike unsure.gif cia tema : Plepaliukai apie photoshopą, jei kas neaišku klauskite čia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 23, 21:27)
user posted image

Labutis, reikalinga pagalba, man reiktu tokios etiketes ant "pleskutes", paveikslelis gali buti ir kitoks, svarbu toks uzrasas.. Buciau labai dekinga..  smile.gif

p.s. "nusitrink" uzrasa www.rasotiziedai.lt ir turesi tokia pat etikete mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Lengva pasakyt blush2.gif Gal galetum padeti ir nutrinti? Nes as nelabai ka ismanau apie tai.. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sandra-xx Gal tiks,sokia tokia sukurpiau blush2.gif
user posted image
ir dar tokia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausraa14: 24 birželio 2010 - 19:12
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 24, 19:36)
Lengva pasakyt  blush2.gif  Gal galetum padeti ir nutrinti? Nes as nelabai ka ismanau apie tai..  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

na turiu tik kelias min laisvas - tai cia greitas darbelis rolleyes.gif labai prasta kokybe paveikslelio g.gif bet jei tave isgelbes - tai prasom wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 24 birželio 2010 - 20:17
ACIU CHERA IR AUSRAA14 bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif LABAI PADEJOT thumbup.gif
Atsakyti
na va merginos kokios šaunuolės padėjo tau thumbup.gif
Atsakyti
Sandra-xx prasom smile.gif ,svarbu tiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2010 06 11, 13:30)
O gal esate aptikusios kur yra daug vaikiškų klipartų?  rolleyes.gif



čia ir čia esančiais klipartais naudojuosi aš, gal pravers ir Jums 4u.gif
Atsakyti
Gal man galesit pagelbeti ?

Padariau montaziuka - vieno zmogaus kunas, kito galva, viskas visai neblogai gavosi, tik spalvos/atspalviai skiriasi, rankos yra sviesiai gelsvos, o veidas blankiai rausvas.
Kaip, kokiu principu iseitu suvienodinti patarkit prasau, tiktu ir internetine pamokele, o tokios paciai niekaip nepavyko rasti.

Is anksto aciu
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 07 06, 22:41)
Gal man galesit pagelbeti ?
Padariau montaziuka - vieno zmogaus kunas, kito galva, viskas visai neblogai gavosi, tik spalvos/atspalviai skiriasi, rankos yra sviesiai gelsvos, o veidas blankiai rausvas.
Kaip, kokiu principu iseitu suvienodinti patarkit prasau, tiktu ir internetine pamokele, o tokios paciai niekaip nepavyko rasti.
Is anksto aciu

reiktu atskirais layeriais spalvas derinti. Nepatariu siu dvieju detaliu sujungti i viena sluoksni kol nesuderinsi spalvu smile.gif dabar neturiu priejimo prie PS - tai is atminties nzn veiksmu... Jei niekas neparasys, bandysiu ryt poryt paaiskinti
Atsakyti
Aš tai tikriausiai visiška fool.gif bet kaip paimti nuotrauką, tarkim žmogaus, ir tą žmogų perkelt į juodą foną? doh.gif
Atsakyti