Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Renata_val @ 2010 03 14, 21:12)
Ir nieko čia keisto - kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į skausmą. Aš irgi labai bijau skausmo ir dėl to rinksiuosi epidūrą. Ir net nemanau to gėdytis. Ir šiaip man gimdymas neatrodo toks dalykas, kad "vaje vaje, visos pagimdo"... Nenorėčiau, kad mano gimdymas primintų siaubo filmą, tad renkuosi epidūrą smile.gif Ir aš BIJAU - ne tik skausmų...
Papildyta:
schmoll.gif


drinks_cheers.gif as ir bijojau gimdyti. Gimdziau ir su epidura ir be. Maziausia bijojau pirma karta, gal del to, kad visko maziau zinojau rolleyes.gif Vienu momentu buvo mintis ir CP daryt, tikrai ne del skausmu, bet persigalvojau blush2.gif O labiausiai ir as ne skausmo bijau, nes amzinai neskauda, skausma galima istverti...

Del iklotu, tai geriausia spec. po gimdymo. Ju yra iv. dydziu, su jais geriau gyja zazdos. Tik pries perkant gerai paziurekit ar tikrai jie skirti po gimdymo, nes pvz. Tenos yra ir slapimo nelaikimui, tai tie netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 03 15, 14:31)


Del iklotu, tai geriausia spec. po gimdymo. Ju yra iv. dydziu, su jais geriau gyja zazdos. Tik pries perkant gerai paziurekit ar tikrai jie skirti po gimdymo, nes pvz. Tenos yra ir slapimo nelaikimui, tai tie netinka mirksiukas.gif

pirkausi viską iš Tenos,kuo puikiausiai tiko,nes nuo abri-san'ų nieko nesiskiria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 15, 10:34)
o as pamenu kad kai klausiau del kainu ir ar uzsakyneja gimdyves tas palatas tai vienareiksmiskai man buvo atsakyta kad uzsakyneja  bigsmile.gif  biggrin.gif nors pradzioje kai tokias padare palatas visi gydytojai mane jog nebus tos palatos paklausios o pasirodo jokia krize gimdyvem nebaisi  biggrin.gif dauguma nori komforto  smile.gif tongue.gif


Aha, krize nesijaucia, nes kai gulejau, tai paskutine mokama palata gavu. O as galvojau, kad issirinkt galesiu, bet visai nebloga gavau, vaizdu i ligonines parkeli biggrin.gif
Tas palatas RK gavo issikelus Vaisingumo klinikos gimdyklom mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Svajone* @ 2010 03 15, 14:37)
pirkausi viską iš Tenos,kuo puikiausiai tiko,nes nuo abri-san'ų nieko nesiskiria  smile.gif


Vadinasi gerus nusipirkai, nes as kelis iklotus netokius nusipirkau (plasmase apacioje, o turi but toks pat pavirsius, kaip ir virsuje taip ir apacioje) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 15 kovo 2010 - 14:04
QUOTE(Kačia @ 2010 03 15, 15:03)
Vadinasi gerus nusipirkai, nes as kelis iklotus netokius nusipirkau (plasmase apacioje, o turi but toks pat pavirsius, kaip ir virsuje taip ir apacioje) blush2.gif

na nežinau ar ten plastmasė,na tokia plionka kaip sakant apačioje tik ką pažiūrėjau,bet jie man patiko nuo abri'san kad yra storesni,o pirkau va tokius
paklodes
user posted image
ir tokius įklotėlius
user posted image
bet abrisan'ai irgi geri,esu išbandžius ir juos tik,kad plonesni drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_val @ 2010 03 15, 13:37)
Lionesss, linkiu tau lengvo bei greito gimdymo - kad to epidūro ir neprireiktų  4u.gif



Dekui didelis 4u.gif Ir tau taip pat 4u.gif 4u.gif Ir mums visos greito, lengvo ir be komplikaciju 4u.gif
Atsakyti
Buvau aš šiandieną RK. Man jau 41 savaitė prasidėjo ax.gif
Paklausė vaisiaus širdies tonų - viskas ok. Apžiūrėjo kakliuką - tas beveik pasiruošęs gimdymui. Maniau, bus nemalonesnė toji kakliuko apžiūra, tačiau nieko labai nemalonaus nepajutau. Taigi, jei iki trečiadienio nieko nevyks, trečiadienio rytą gyd (nemačiau pavardės, vidut. amžiaus, tamsūs trumpi plaukai) liepė su visais daiktais atvykti į lig - skatins, nes pats nenori išlysti... schmoll.gif

Įdomu, daug leliukų gimsta pastarosiomis dienomis? Nesinorėtų pakliūt į dvivietę gimdyklą su kita gimdyve, bo tokiais atvejais vyrą už durų veja... ax.gif
Atsakyti
kovo men leliuku daug gimsta, tik nezinau kaip situacija RK smile.gif As irgi ruosiuos ten gimdyt smile.gif
o kas liecia guldyma ir skatinima, tai nieko gero..leliuka galima iki 42 savaiciu nesioti. Mane su pirmu irgi skatino, tai jausmas ne is paciu maloniausiu, nes tada greiciau atsidarineja gimdos kaklelis ir labiau skauda, na bet..istverti galima smile.gif smile.gif linkiu pagimdyti be skatinamuju 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai skatina, tada ir epidura jie siulo 4u.gif
Retai man regis buna, kai dvi gimdyves vienoj gimdykloj? blink.gif ar daznai? As tai blyn kaip nenoreciau ir ne tik del vyro, o paciai geriau, kai niekas salia neklykia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 03 15, 16:42)
Kai skatina, tada ir epidura jie siulo  4u.gif 


ne visada.
Atsakyti
QUOTE(iremas @ 2010 03 15, 17:02)
kovo men leliuku daug gimsta, tik nezinau kaip situacija RK smile.gif As irgi ruosiuos ten gimdyt smile.gif
o kas liecia guldyma ir skatinima, tai nieko gero..leliuka galima iki 42 savaiciu nesioti. Mane su pirmu irgi skatino, tai jausmas ne is paciu maloniausiu, nes tada greiciau atsidarineja gimdos kaklelis ir labiau skauda, na bet..istverti galima smile.gif  smile.gif linkiu pagimdyti be skatinamuju 4u.gif  4u.gif


Epidūras, šiaip, yra... Gimdyvės daliai palengvint. Geriau, žinoma, būtų natūrali gimdymo pradžia. Ką gi - dar yra truputukas laiko iki trečiadienio... ax.gif
Bet ilgiau laukti pati nenorėčiau. Pernešiojimas - irgi yra rizika vaikeliui. Kartais medicinai reikia labiau įsikišti, nei įprastais atvejais...
Papildyta:
QUOTE(gupija @ 2010 03 15, 17:49)
ne visada.



O tai čia - ne gimdyvės pasirinkimas turi būti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_val @ 2010 03 15, 17:00)
O tai čia - ne gimdyvės pasirinkimas turi būti? smile.gif


buvo pasakyta, kad RK skatinant siūlomas epidūras. Tai ir replikavau, kad tikrai ne visada skatinant jį ten siūlo.
Atsakyti
tikrai ne itin jie epidura siulo.,nospos suleidzia ir viskas, nebent is anksto prasot smile.gif as uz naturalu gimdyma, be jokiu CP ir epiduru, aisku yra isimciu, kai reikia, bet kai nebutina tai.. rolleyes.gif
o kad vienoj gimdykloj butu dvi gimdyves tai dar neteko girdeti tokio atvejo smile.gif
Atsakyti