Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(Renata_val @ 2010 03 14, 20:12)
Aš tos Suckel irgi bijau...  schmoll.gif


drinks_cheers.gif nu vat as irgi noreciau isvengti susitikimo su ja.. blush2.gif

skaiciau dar, kad su vienu vyru ten sunku, nes jis nieko neaiskina, nesako.. tipo pasikrapsto, apziuri ir visa info sau pasilieka smile.gif bet bent jau svelnus buna lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(byne @ 2010 03 14, 20:13)
Patarimas, po gimdymo turėk Libress įklotų, va tada jai tikrai neužkliūsi, net būsi pagirta, kad naudoji naturprodukt biggrin.gif


Ot, velnias, as jau Tena uzsivariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 03 14, 21:20)
drinks_cheers.gif  nu vat as irgi noreciau isvengti susitikimo su ja..  blush2.gif

skaiciau dar, kad su vienu vyru ten sunku, nes jis nieko neaiskina, nesako.. tipo pasikrapsto, apziuri ir visa info sau pasilieka smile.gif bet bent jau svelnus buna  lotuliukas.gif
Papildyta:
Ot, velnias, as jau Tena uzsivariau  doh.gif


Nu jau sorry, tai gal kas parekomenduosit kokios spalvos apatinius vilkint atvykti, kad poniai medikei įtiktum? lotuliukas.gif
Tie libress - nei jie natūralesni labai, nei ką... g.gif
Atsakyti
Kadangi pati greit gimdysiu, o su gydytojais nesitariau, tai issiaiskinau, kad Suckel dabar susilauziusi ranka ir kuri laika ( kaip supratau, ne taip jau trumpai) nedirbs, o ir siaip ji nera koks baubas, taip, kad panos nebijokit bigsmile.gif Visi kiti gydytojai, o ju yra dar 4, berods, labai faini, taip kad musu sansai ir nesitariant gauti gera gydytoja tikrai nemazi thumbup.gif O siaip jau viskas Dievo valioj-tik pasimelsti ir paprasyti nuosirdziai reikia ir viskas bus ok biggrin.gif O del CP, tai man pvz svarbu,kad ilgai nedelstu, jei jo reikia-ne del skausmo baimes, o kad vaikiukui viskas butu gerai, juk kartais kol tie saremiai vyksta, kaklelis amzinybe atsidarineja, jis ten dusta, kankinasi-as to nenoriu, jau geriau CP laiku padarytas. O kad randas ilgai gyja ir skauda, tai zinau is patirties,nes man kai cista operavo-dare CP, tai ilgai kankinausi, o ir pilvas kabet pradejo, ir sportuot ilgai negalejau-vienu zodziu, tikrai naturaliai turetiu viskas gyti lengviau.
Laukiu nauju mamyciu ispudziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmukas19: 14 kovo 2010 - 21:24
QUOTE(Renata_val @ 2010 03 14, 21:47)
Tie libress - nei jie natūralesni labai, nei ką...  g.gif

Kaip supratau tai jai labai nepatinka always, bet išpatirties galiu pasakyti, kad jų tikrai nenaudočiau po gimdymo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmukas19 @ 2010 03 14, 22:23)
O del CP, tai man pvz svarbu,kad ilgai nedelstu, jei jo reikia-ne del skausmo baimes, o kad vaikiukui viskas butu gerai, juk kartais kol tie saremiai vyksta, kaklelis amzinybe atsidarineja, jis ten dusta, kankinasi-as to nenoriu, jau geriau CP laiku padarytas. O kad randas ilgai gyja ir skauda, tai zinau is patirties,nes man kai cista operavo-dare CP, tai ilgai kankinausi, o ir pilvas kabet pradejo, ir sportuot ilgai negalejau-vienu zodziu, tikrai naturaliai turetiu viskas gyti lengviau.
Laukiu nauju mamyciu ispudziu 4u.gif

Net kalbų negali būti, jei jo reikia žinoma geriau kad jį padarytų kuo anksčiau, netik dėl leliuko bet ir dėl mamytės sveikatos unsure.gif
Atsakyti
O kur jus perkates tuos iklotus? jie kazkokie iprastiniai, ar spec. po gimdymo? Ir as reikalingos kazin tos tinklines kelnaites ir kam?
Papildyta:
QUOTE(Renata_val @ 2010 03 14, 22:12)
Aš irgi labai bijau skausmo ir dėl to rinksiuosi epidūrą. Ir net nemanau to gėdytis. Ir šiaip man gimdymas neatrodo toks dalykas, kad "vaje vaje, visos pagimdo"... Nenorėčiau, kad mano gimdymas primintų siaubo filmą, tad renkuosi epidūrą smile.gif Ir aš BIJAU - ne tik skausmų...
Papildyta:
Aš tos Suckel irgi bijau...  schmoll.gif

O kas skausmo nebijo? Visos man regis mes jo bijom ir pries epidura as absoliuciai nieko neturiu. Mielai ji daryciau, jei tik matyciau, kad jau psio, bet pagal mano gine man jo negales daryti doh.gif Kalba eina apie pirktini CP, o tai jau yra per daug...siaip kiek zinau medikai, kad ir kaip megtu kysius, tai net nelabai nori uzsiimt tokiais dalykais. Kai man grese persileidimas meldziau dievulio, kad viska iskentesiu ir 3 dienu saremius, kad tik mazyli issaugot 4u.gif ir dabar laikausi tos pozicijos, kad skausmas fignia, jis vistiek kada nors baigsis, svarbu sveikas mazylis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 03 14, 21:52)
O kur jus perkates tuos iklotus? jie kazkokie iprastiniai, ar spec. po gimdymo? Ir as reikalingos kazin tos tinklines kelnaites ir kam?
Papildyta:

dabar laikausi tos pozicijos, kad skausmas fignia, jis vistiek kada nors baigsis, svarbu sveikas mazylis  4u.gif

jo, spec, Tena ir dar ten kokei, kur dideli ir butent po gimdymo. Parduodami vaistinese vienetais. 4u.gif O tinklines kelnaites labai gerai tuos iklotus prilaiko, plius per jas vedinasi oda, kas irgi yra labai gerai, jei ypac siunama mirksiukas.gif

Va va, kas apturejo panasu skausma( gresiancio arba jau net persileidimo), tas ziuri kitokiom akim i skausmus. smile.gif Nes tokie dalykai, dvasiniai skausmai, atvirksciai nei fiziniai, niekada nepasimirsta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 14 kovo 2010 - 23:19
QUOTE(Lionesss @ 2010 03 14, 21:52)
O kur jus perkates tuos iklotus? jie kazkokie iprastiniai, ar spec. po gimdymo? Ir as reikalingos kazin tos tinklines kelnaites ir kam?

Jau turėjau du gimdymus ir man tų spec. įklotų bei tinklinių kelnaičių tikrai neprireikė schmoll.gif . Aišku, čia vėl skirtingai kiekvienai moteriai, vienos daug kraujuoja po gimdymo, kitos nelabai. Tai aš iš tų, kur nedaug. Todėl kuo puikiausiai užteko man paprastų įklotų.
Abu kartus man tarpvietę kirpo, nes dičkiai mano vaikiukai buvo. Tai palatoj lovoj gulėdavau išvis be kelnaičių, pasiklodavau paklotėlius, tik su naktiniais, o, jei eidavau, tik tada apsimaudavau savo paprastas medvilnines kelnaites. Taip greičiau siūlės užgyja. Namie irgi, nakčiai miegodavau be nieko, tik paklotėlį pasiklojus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2010 03 15, 09:57)
Jau turėjau du gimdymus ir man tų spec. įklotų bei tinklinių kelnaičių tikrai neprireikė schmoll.gif . Aišku, čia vėl skirtingai kiekvienai moteriai, vienos daug kraujuoja po gimdymo, kitos nelabai. Tai aš iš tų, kur nedaug. Todėl kuo puikiausiai užteko man paprastų įklotų.

Aš turėjau paprastus paketus ir maniau, kad man jų užteks, bet labai klydau. Vyras važiavo į vaistinę pirkti spec. po gimdymo. Vistik patarčiau pirmą kartą gimdamčioms nusipirkti spec. po gimdymo, nereikės tada vyro siuntinėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 03 15, 10:10)
Aš turėjau paprastus paketus ir maniau, kad man jų užteks, bet labai klydau. Vyras važiavo į vaistinę pirkti spec. po gimdymo. Vistik patarčiau pirmą kartą gimdamčioms nusipirkti spec. po gimdymo, nereikės tada vyro siuntinėti  4u.gif


mums pirma diena reikejo tu didesniu paketu,o veliau tiko ir paprasti , kai per mms naudodavom tai ir ten :)Bet cia vienodu nera aisku, juk kiekvienam skirtingai smile.gifO ligoninej tai tikrai siuloma kuo naturalesnius apatinius tureti,kad greiciau viskas gytu ir nebutu veliau jokiu komplikaciju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kačia @ 2010 03 14, 01:03)
Pati mokamoj gulejau, tikrai tokia kaina. Kazkaip tuo metu lb norejosi ramybes, pagalvojau, kad as to verta ir kad ne taip ir daznai gimdau biggrin.gif ir finansai leido Deja, mokamu gimdyklu nera smile.gif


o as pamenu kad kai klausiau del kainu ir ar uzsakyneja gimdyves tas palatas tai vienareiksmiskai man buvo atsakyta kad uzsakyneja bigsmile.gif biggrin.gif nors pradzioje kai tokias padare palatas visi gydytojai mane jog nebus tos palatos paklausios o pasirodo jokia krize gimdyvem nebaisi biggrin.gif dauguma nori komforto smile.gif tongue.gif
Atsakyti
Tai jauciu pora tu paketeliu nepamaisys 4u.gif o paskui jau bus aisku, ar dar reik, ar ne 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 15, 11:34)
mums pirma diena reikejo tu didesniu paketu,o veliau tiko ir paprasti , kai per mms naudodavom tai ir ten :)Bet cia vienodu nera aisku, juk kiekvienam skirtingai smile.gifO ligoninej tai tikrai siuloma kuo naturalesnius apatinius tureti,kad greiciau viskas gytu ir nebutu veliau jokiu komplikaciju  mirksiukas.gif
Papildyta:
o as pamenu kad kai klausiau del kainu ir ar uzsakyneja gimdyves tas palatas tai vienareiksmiskai man buvo atsakyta kad uzsakyneja  bigsmile.gif  biggrin.gif nors pradzioje kai tokias padare palatas visi gydytojai mane jog nebus tos palatos paklausios o pasirodo jokia krize gimdyvem nebaisi  biggrin.gif dauguma nori komforto  smile.gif tongue.gif

As bent pirma diena noreciau mokamos, kai bus sunkiausia. Taciau, jei nebus, tai nebus, gi ne amzinai ten tunot, o tik tris dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 03 15, 09:10)
Aš turėjau paprastus paketus ir maniau, kad man jų užteks, bet labai klydau. Vyras važiavo į vaistinę pirkti spec. po gimdymo. Vistik patarčiau pirmą kartą gimdamčioms nusipirkti spec. po gimdymo, nereikės tada vyro siuntinėti  4u.gif

4u.gif as irgi taip pat manau, atsarga gedos nedaro mirksiukas.gif nes kiek zinau, daugumai pradzioj reikia tu didesniu paketu, kiek aplink mane gimde is draugiu asr puskiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2010 03 14, 22:52)
O kur jus perkates tuos iklotus? jie kazkokie iprastiniai, ar spec. po gimdymo? Ir as reikalingos kazin tos tinklines kelnaites ir kam?
Papildyta:

O kas skausmo nebijo? Visos man regis mes jo bijom ir pries epidura as absoliuciai nieko neturiu. Mielai ji daryciau, jei tik matyciau, kad jau psio, bet pagal mano gine man jo negales daryti doh.gif Kalba eina apie pirktini CP, o tai jau yra per daug...siaip kiek zinau medikai, kad ir kaip megtu kysius, tai net nelabai nori uzsiimt tokiais dalykais. Kai man grese persileidimas meldziau dievulio, kad viska iskentesiu ir 3 dienu saremius, kad tik mazyli issaugot  4u.gif ir dabar laikausi tos pozicijos, kad skausmas fignia, jis vistiek kada nors baigsis, svarbu sveikas mazylis  4u.gif


Lionesss, linkiu tau lengvo bei greito gimdymo - kad to epidūro ir neprireiktų 4u.gif

Šiaip, kiek teko girdėt, yra šalių, kur pati gimdyvė gali savo nuožiūra rinktis CP. Nors gimdymo baidausi, tačiau, net jei būtų galimybė legaliai rinktis, kaži ar rinkčiausi CP - kaip ten bebūtų, operacija! Bet jei jo prireiktų gimdymo eigoj - tikiuosi, medikai nedels ir viskas bus ok. ... rolleyes.gif

Dėl gyd. Suckel: užjaučiu dėl lūžio ir linkiu pasveikti!
Atsakyti