Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

L.geras kepimo popierius Tomas Filipse,visiškai nelimpa,nors nieko netepu ir nebarstau.
Atsakyti
Kam reikia ETA kibiriukai, jos galima užsakyt Vilniuje Erfurto g.

Pipete, tau paimsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 06 balandžio 2010 - 10:23
Merginos, patarkite kokia geriau kepti plikyta duona su rauga. Ziurejau pradiniame puslapyje receptus, bet kaip naujoke sioje srityje tai nezinau kuri pasirinkti. Jus jau labiau viska esate isbandziusios
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 06, 11:21)
Kam reikia ETA kibiriukai, jos galima užsakyt Vilniuje Erfurto g.




o kas čia tokio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2010 04 06, 11:23)
Merginos, patarkite kokia geriau kepti plikyta duona su rauga. Ziurejau pradiniame puslapyje receptus, bet kaip naujoke sioje srityje tai nezinau kuri pasirinkti. Jus jau labiau viska esate isbandziusios

pabandyk šitą

QUOTE(keistuole @ 2010 04 06, 11:29)
o kas čia tokio?  blush2.gif

kibiriukas į duonkepę
Atsakyti
Man dar iškilo klausimas, kodėl iškepusią duoną reik padėt ant grotelių, ypač jei ją susuki į šlapią rankšluostį ir dedi į maišiuką?

Ir kaip lengvai iškepusią duoną iš duonkepės kibiriuko iškrapštyt? Aš tiek vargstu, kol galų gale išsilaužia gabalas ties mentele tik tada išsiima. Bandžiau ir aliejaus ant mentelių pilt, nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 06, 12:39)

Ir kaip lengvai iškepusią duoną iš duonkepės kibiriuko iškrapštyt? Aš tiek vargstu, kol galų gale išsilaužia gabalas ties mentele tik tada išsiima. Bandžiau ir aliejaus ant mentelių pilt, nepadeda.



Kai iskepa duona as ja dar 10-15 min. palaikau duonkepeje(atsiranda siek tiek dregmes), tada isimu kibireli ir is apacios pajudinu siek tiek menteles. Iskrenta be didesniu problemu. Bet man labiau patinka, kai po paskutinio maisymo isimu menteles, lieka tik strypukai, iskepus juos pasukioju ir is vis lengvai iskrenta ir didesniu skyliu nebuna.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 06, 12:39)
Ir kaip lengvai iškepusią duoną iš duonkepės kibiriuko iškrapštyt?


kresteliu gerai ir pats kepaliukas iškrenta. Kažkaip niekada problemų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 06, 13:29)
Kai iskepa duona as ja  dar 10-15 min. palaikau duonkepeje(atsiranda siek tiek dregmes), tada isimu kibireli ir is apacios pajudinu siek tiek menteles. Iskrenta be didesniu problemu. Bet man labiau patinka, kai po paskutinio maisymo isimu menteles, lieka tik strypukai, iskepus juos pasukioju ir is vis lengvai iskrenta ir didesniu skyliu nebuna.


šiandien netyčia taip ir gavos biggrin.gif Neužmačiau, kai baigė kept, tai pastovėjo dar duonkepėj ir nežinau, ar tikrai dėl to, bet daug greičiau išsiėmė biggrin.gif
Atsakyti
Šiaulietės, gal kas norėtu Delonoj apsipirkt kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 06, 12:29)
Bet man labiau patinka, kai po paskutinio maisymo isimu menteles, lieka tik strypukai, iskepus juos pasukioju ir is vis lengvai iskrenta ir didesniu skyliu nebuna.

As irgi taip darau bigsmile.gif Labai patogu...
Atsakyti
praeita savaite nepavyko ikelt nuotraukos plikytos juodos duonos, siandien vel kepiau vakarienei puse ir suvalgem is kart su sviestuku

user posted image
Atsakyti