Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(Sense @ 2010 04 03, 15:47)
Čia ir ieškojau  rolleyes.gif


o kokia jūsų duonkepė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 04 03, 15:19)
mielių neturėjau, tai giros to mišinuko įvarvolinau gerą šaukštą ir dar per naktį kildinau. pakilo iki pat indo viršaus. smile.gif laimės pilnos kelnės dabar pas mane smile.gif na tik dar reikės kažkaip išmokti kepimo karštį ir laiką susireguliuot, kad plutelė graži gautųsi. vyrui labai patinka, tik pluta persilpna smile.gif
ech...
reiks tęst kepėjos mokslus visgi smile.gif

Dėl rūgštumo, tai mugėse specialiai ragauju parduodamas namines duonas, visos saldokos. Manau, deda cukraus nemažai ir toks vaizdas, kad mielių prideda, gražiau kepaliukas atrodo, purumo daugiau. Galima dėti daugiau cukraus ir duona neparūgštės, jei kildinima 4-5 val.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 03, 09:52)
man asmeniskai duonkepe yra super daiktas, nes jei jos nebutu tai netureciau nei laiko nei noro minkyti rankomis  ax.gif del rugines teslos... gal ir sunkiau ja maiso, bet man lengviau su mediniu saukstu pamakauoti, padeti duonkepei negu paciai viska daryti  tongue.gif

drinks_cheers.gif

UPYTE VALIOOOOO thumbup.gif kokia papirkai? blush2.gif

mano duonkepe siand kaip bitute duzgia thumbup.gif tik kepu mazas bandukes- duoneles orkaitej thumbup.gif
ir kildinasi delonos mieline pyne thumbup.gif tikiuos sugebesiu supint kaip reikia lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 03, 16:02)
o kokia jūsų duonkepė  g.gif


Essentiel b
http://www.youtube.c...h?v=aCns2vrEXUk
Atsakyti
Pirkau ta kaip ir zadejau - Moulinex OW5000 (1.5 kg). Kaip puolem su MB kaip isproteje nagrinetis lotuliukas.gif Kaip cia kazkuri man parekomendavo, is duonkepes knygeles paemiau kazka panaus i batona padariau. O dziuagsmo buvo, kai minkyt pradejo lotuliukas.gif
Dar neikirtau, su kokia programa reikia kepti su raugu g.gif Nes dabar su sausom mielem kepu. Dar liko 1.5 val...idomumas koks bigsmile.gif

Tiesa, maciau, kad prie sieneliu keliose vietose liko neismaisytos teslos. kazi, cia normalu?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 03, 12:20)
bet tai toj didelėj, tai galima ir 750 g kepti  ax.gif

Galima, bet ar reikia didesnės duonkepės, jei niekad tokios milžinės duonos nekepsi g.gif Kuo didesnė duonkepė, tai skiriasi ir išmatavimai, ir turbūt elektros sunaudojimas g.gif Mano buityje visi prietaisai tokie labai 'apskaičiuoti' ax.gif

Šiaip anekdotą prisiminiau (niekam netaikau schmoll.gif )..tiesa rusų kalba geriau 'skamba': duokite vaistų nuo godulio ir kuo daugiau, kuo daugiau biggrin.gif

QUOTE(Upytė @ 2010 04 03, 16:25)
Dar neikirtau, su kokia programa reikia kepti su raugu g.gif

Aš kepu su 'pagrindine' arba pati nustatau kiek maišyti, kiek kildinti (mano duonkepėje tai įmanoma ax.gif )
Raugas pakeičia mieles ir atvirkščiai..nebus spec. programos 'duonai su raugu' smile.gif
Atsakyti
O su ruginiu raugu reikia ilgiau kepti? Kokias maždaug programas taikot, kiek laiko su viskuo?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 04 03, 16:48)
Galima, bet ar reikia didesnės duonkepės, jei niekad tokios milžinės duonos nekepsi g.gif Kuo didesnė duonkepė, tai skiriasi ir išmatavimai, ir turbūt elektros sunaudojimas g.gif Mano buityje visi prietaisai tokie labai 'apskaičiuoti' ax.gif

Šiaip anekdotą prisiminiau (niekam netaikau schmoll.gif )..tiesa rusų kalba geriau 'skamba': duokite vaistų nuo godulio ir kuo daugiau, kuo daugiau biggrin.gif


na aš pirkau tikėdamasi, kad mano atžalų suvartojami duonos kiekiai su laiku didės lotuliukas.gif Manau taip ir bus.
Be to labai suviliojo tų prancūziškų batonų kepimo galimybė, nes jie skanūs tik labai švieži, o geros parduotuvės kai prie namų neturiu, tai reikalui esant būtų galima pasikept namie.
Trečias dalykas, ko realiai nežinojau, bet prisiskaičiau iš atsiliepimų, kad dvi maišymo mentelės geriau nei viena.

O, ko nežinojau, bet didumas labai pravertė, maišant ir kildinant tešlą bandelėms. Vos vos telpa biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 04 03, 16:48)
Aš kepu su 'pagrindine' arba pati nustatau kiek maišyti, kiek kildinti (mano duonkepėje tai įmanoma ax.gif )
Raugas pakeičia mieles ir atvirkščiai..nebus spec. programos 'duonai su raugu' smile.gif


o kokia pas jus? Va tokios funkcijos tai ir man reiktų g.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif iskilo ir.....sukrito visiskai....O dariau tiksliu tiksliausiai pagal recepta verysad.gif Duobe ziojeja vidut kepalo...Nusivylimas nesvietiskas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upytė @ 2010 04 03, 17:40)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif iskilo ir.....sukrito visiskai....O dariau tiksliu tiksliausiai pagal recepta verysad.gif Duobe ziojeja vidut kepalo...Nusivylimas nesvietiskas... doh.gif

nu nu ramiai tik wink.gif 4u.gif
kiek dejai mieliu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 04 03, 16:59)
nu nu ramiai tik wink.gif  4u.gif
kiek dejai mieliu?  unsure.gif


Dejau pagal recepta - 1..5 mazo saukstelio. Viska tikslai kaip knugutej. Gedulas dabar pas mus doh.gif Neturim namie duonos anei laso, nu galgi bus ir sitas nevykelis kepalas valgomas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Upytė @ 2010 04 03, 18:05)
Dejau pagal recepta - 1..5 mazo saukstelio. Viska tikslai kaip knugutej. Gedulas dabar pas mus  doh.gif Neturim namie duonos anei laso, nu galgi bus ir sitas nevykelis kepalas valgomas smile.gif

Upyte o moulinex knygute turi??? ar CD??
Man is ten labai greita duona patinka, ir gaunasi visad thumbup.gif as tik perpus maziau mieliu dedu (1.5-2 a.s) , bet per 1 val 20 min DUONELE jau garuoja thumbup.gif Duona galiu pavaisint prisikepiau kalna, ir dar kept noriu blush2.gif bet diedulis stabdo kad nebus kam valgyt blush2.gif ATLEK 4u.gif
Atsakyti