Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

aš čia kažkokios "lietuviškos giros" mišinuką turiu, tai ten viskas sumakaluota ir sudėtyje yra mielių smile.gif įvarvolinau tokį šaukštą didelį iš širdies. tai kaip suprantu man riektų dabar tą savo "šedevrą" palikti per naktį kilti? ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 04 02, 20:21)
aš čia kažkokios "lietuviškos giros" mišinuką turiu, tai ten viskas sumakaluota ir sudėtyje yra mielių smile.gif įvarvolinau tokį šaukštą didelį iš širdies. tai kaip suprantu man riektų dabar tą savo "šedevrą" palikti per naktį kilti? ačiū už pagalbą  4u.gif

Taip, palikite, mielės dauginsis ir duona pakils, gal bus kiek rūgštesnė, bet visumoje turi būti gerai.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 04 02, 13:44)
Tai gal to sauso raugo vis gi ir pritrūko  g.gif

Į rankšluostį vyniojau, nepadėjo  schmoll.gif

O kad suformuot, tai ištraukt iš duonkepės tešlą ir tada vėl į ją dėt?
Ar aplamai geriau orkaitėj kept?


as tai su slapiom rankom apglostau tesla duonekeje ir nebuna tokia pasisiausus smile.gif neisimineju schmoll.gif

Marti, as tai bandyciau kepti tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 04 02, 20:38)
as tai su slapiom rankom apglostau tesla duonekeje ir nebuna tokia pasisiausus smile.gif neisimineju  schmoll.gif

Marti, as tai bandyciau kepti tokia g.gif

Skaičiau senoje knygoje, kad kepimo metu saldintu šiltu vandeniu reikia duoną apšlakstyti, o po to dar kartą jau iškepusią.
Atsakyti
Klausimas, vertas milijono-
AR VERTA PIRKTI DUONKEPE?
Jei verta, tai:
1. blaskomes tarp 1 ir 1.5 kg
2. Bowman, Molinexo 1 kg (OW2000) ir Moulinexo 1.5 kg (OW5000)
3. Jei rugines neismaso, tai gal neverta...


Na atveskit mane i prota kas nors... ax.gif

Beje, kepiau Nataliunciko Bociu duona, tik truputi neiskilo, toks "zakalcas" gavosi g.gif Bet siaip skani. Itariu, kad per trumpai kildinau (tik 1.5 val) ir per mazai raugo buvo... O kazi, ja butu galima duonkepej kept?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upytė: 02 balandžio 2010 - 19:56
QUOTE(pipete @ 2010 04 02, 20:37)
Taip, palikite, mielės dauginsis ir duona pakils, gal bus kiek rūgštesnė, bet visumoje turi būti gerai.


nu bandysiu laikyt... jei ir po to nesigaus, tai tada reiks baigt kepėjos karjerą jai net neprasidėjus biggrin.gif

QUOTE(Margareta @ 2010 04 02, 20:38)

Marti, as tai bandyciau kepti tokia g.gif


bijau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marti: 02 balandžio 2010 - 20:10
QUOTE(Upytė @ 2010 04 02, 20:54)
Klausimas, vertas milijono-
AR VERTA PIRKTI DUONKEPE?
Jei verta, tai:
1. blaskomes tarp 1 ir 1.5 kg
2. Bowman, Molinexo 1 kg (OW2000) ir Moulinexo 1.5 kg (OW5000)
3. Jei rugines neismaso, tai gal neverta...
Na atveskit mane i prota kas nors... ax.gif

Beje, kepiau Nataliunciko Bociu duona, tik truputi neiskilo, toks "zakalcas" gavosi g.gif Bet siaip skani. Itariu, kad per trumpai kildinau (tik 1.5 val) ir per mazai raugo buvo... O kazi, ja butu galima duonkepej kept?


maniškėj galima kept trijų svorių 750 1000 1500, tai tas jos puodas pakankamai didelis ir tai, kai darau tešlą bulkutėms, tai veržias per viršų.
O dėl tos tešlos, tai nesu ekspertė, bet man atrodo normaliai ji išmaišo unsure.gif
Atsakyti
Mamos,

O kur perkat burnocio seklu deti i duona? g.gif Bandysim kepti, bet norim su burnociu...

Atsakyti
QUOTE(eliuka @ 2010 04 02, 21:30)
Mamos,

O kur perkat burnocio seklu deti i duona?  g.gif  Bandysim kepti, bet norim su burnociu...

Aš tai internetu iš www.ekoeko.lt arba parduotuvėje "Bioteka" smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir aš iškepiau šiandien duoną pirmą kartą gyvenime biggrin.gif Viskas lyg ir gerai: skonis geras, netrupa, bet viena problema, kai iškepė duona negalėjau jos nukrapštyt nuo kepimo popieriaus, visi šonai tiek įsigėrė į duoną, kad teko man plėšti su visa pluta kartu ir dabar atrodo vaizdelis ne koks, kaip išpešiota. Ar jums taip nebuvo?Kodėl taip prikibo prie to popieriaus?Gal ne ta puse popirių padėjau? Ar popierių reikėjo sutepti su kuo nors? Gal kuri surasit tą priežastį. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konservatore: 02 balandžio 2010 - 22:17
QUOTE(konservatore @ 2010 04 02, 23:16)
Sveikos,
ir aš iškepiau šiandien duoną pirmą kartą gyvenime biggrin.gif Viskas lyg ir gerai: skonis geras, netrupa, bet viena problema, kai iškepė duona negalėjau jos nukrapštyt nuo kepimo popieriaus, visi šonai tiek įsigėrė į duoną, kad teko man plėšti su visa pluta kartu ir dabar atrodo vaizdelis ne koks, kaip išpešiota. Ar jums taip nebuvo?Kodėl taip prikibo prie to popieriaus?Gal ne ta puse popirių padėjau? Ar popierių reikėjo sutepti su kuo nors? Gal kuri surasit tą priežastį. 4u.gif


Ant kepimo popieriaus dar galima šiek tiek miltų pabarstyti ir patį kepaliuką apiberti mirksiukas.gif . Yra tekę torto paplotėlius iš antro karto kepti, nes paitaikė toks kepimo popierius nuo kurio irgi nėjo atplėšti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Upytė @ 2010 04 02, 20:54)
Klausimas, vertas milijono-
AR VERTA PIRKTI DUONKEPE?
Jei verta, tai:
1. blaskomes tarp 1 ir 1.5 kg
2. Bowman, Molinexo 1 kg (OW2000) ir Moulinexo 1.5 kg (OW5000)
3. Jei rugines neismaso, tai gal neverta...
Na atveskit mane i prota kas nors... ax.gif



Rezgiau mintį pirkti duonkepę, bet persigalvojau- puikiai apseiname ir be jos:
1. ir orkaitėje puikiai iškepa, ir kepaliukai ne tik kilograminiai, bet ir poros trejeto kg telpa bigsmile.gif
2. ne taip jau ir sunku rankomis susimaišyti
3. nereikia sandėliuoti dar vieno daikto biggrin.gif
Atsakyti
man asmeniskai duonkepe yra super daiktas, nes jei jos nebutu tai netureciau nei laiko nei noro minkyti rankomis ax.gif del rugines teslos... gal ir sunkiau ja maiso, bet man lengviau su mediniu saukstu pamakauoti, padeti duonkepei negu paciai viska daryti tongue.gif
Atsakyti