Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 02, 14:53)
Merginos, o kur Kaune gauti sauso raugo ir salyklo  g.gif


ta delona internetu prekiauja, jeigu niekur nerasit
Atsakyti
mano duona gavosi tokia sunkoka, slapoka. buvo iskilus bet kazkiek sukrito
skonis geras tik man per saldu, kita karta cukraus is vis nedesiu o idesiu papildomai sauksta medaus g.gif
suvalgiau riekele, labai pakilo remuo nors valgant to rugstumo smarkiai nesijaute, tai gal kad labai sviezia paragavau g.gif
Atsakyti
delonoje gan brangu as pirkausi sveriama salykla uz 10kg berods 25lt sumokejau.Tikrai labai geras salyklas tik gaila kad minimalus kiekis 10kg.
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2010 04 02, 14:57)
man atrodo internetu nusipirkt galima is delonos, jie siuncia

QUOTE(keistuole @ 2010 04 02, 14:57)
ta delona internetu prekiauja, jeigu niekur nerasit

O daugiau niekur? Ką gi, teks siųstis iš ten ko gero wink.gif 10 lt pristatymas, daugoka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGustė: 02 balandžio 2010 - 14:39
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 02 balandžio 2010 - 15:05
QUOTE(Domukomama @ 2010 04 02, 15:36)
delonoje gan brangu as pirkausi sveriama salykla uz 10kg berods 25lt sumokejau.Tikrai labai geras salyklas tik  gaila kad minimalus kiekis 10kg.

O kur pirkote? Nes aš į Kauną skambinau, tai jie po mažai neparduoda. Gal jums kokiu 1-2 kg. per daug, paimčiau.
Atsakyti
As prisikalbianu kauno salyklo darbuotojus, kur vilijampoleje randasi, siaip jie sake kad nepilsto mažais kiekiais, bet uz įkyru ir atkaklu prašyma parduoda( minimalus kiekis 10kg, šiaip prekiauja po 25kg), nebedaug beturiu ir aš su draugėm pasidalinau gira darau duona kepu tai sueina. Aš pirkausi ir rugini fermentuota salykla. O kur tavo vyras gavo 0,5kg?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domukomama: 02 balandžio 2010 - 14:57
QUOTE(Domukomama @ 2010 04 02, 15:54)
As prisikalbianu kauno salyklo darbuotojus, kur  vilijampoleje randasi,  siaip jie sake kad nepilsto mažais kiekiais, bet uz įkyru ir atkaklu prašyma parduoda( minimalus kiekis 10kg, šiaip prekiauja po 25kg), nebedaug beturiu ir aš su draugėm pasidalinau gira darau duona kepu tai sueina. Aš pirkausi ir rugini fermentuota salykla. O kur tavo vyras gavo 0,5kg?

Delonoje 0,5 kg 2,9Lt, bet man tai 0,5 kg greit sueina. O į Vilijampolę aš ir skambinau, atsibodę jiems tie pavieniai pirkėjai, nebenori terliotis. Bet gi su 25 kg kai duonai paprastai dedu 2 v.š. būtų ilgas vargas, gal neprasidėsiu, užteks miltų.
Atsakyti
tai pirk didesni kieki ilgiau zteks ir dar su draugemis issidalinti gali juk ir gira nuostabi is jo iseina smile.gif
Atsakyti
O kaip sausas raugas, daug kur receptuose jį mini g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 02, 16:19)
O kaip sausas raugas, daug kur receptuose jį mini  g.gif


irgi Delonoj.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 04 02, 16:19)
O kaip sausas raugas, daug kur receptuose jį mini  g.gif


jis duoda rūgštelės ir šiek tiek purumo, naminio raugo neatstoja, mielių vis tiek reikia.
Atsakyti