Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(Terra2 @ 2010 04 01, 15:08)
Jei turit to starterio, tai jį bereikia pamaitinti ir palaikyti per naktį. Ir rytoj jau galit kepti. Tik nepamirškit raugo atsidėti porą šaukštų kitam kartui.

ačiū, ryt bandysiu vėl. sakiau kepsiu kasdien kol pavyks smile.gif
Atsakyti
O as siandien i batona uzmirsau mieliu ideti doh.gif bet pastebejau pries pat pradedant kepti, kad tesla visai nepakilus doh.gif , tai idejau mieliu ir vel programa nuo pradziu paleidau. Ziuresiu kas gausis g.gif Tikiuosi ne plyta?
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 01, 16:27)
O as siandien i batona uzmirsau mieliu ideti  doh.gif  bet pastebejau pries pat pradedant kepti, kad tesla visai nepakilus  doh.gif , tai idejau mieliu ir vel programa nuo pradziu paleidau. Ziuresiu kas gausis  g.gif Tikiuosi ne plyta?

Tai jei dar nekepė, tai išmaišys, pakildins ir viskas bus OK
Atsakyti
beje, aš neseniai netyčia iškepiau juodą duoną su raugu per du pakildinimus ir gavosi labai puri thumbup.gif
tiesiog netyčia palikau dar per skystą tešlą ir ji pakilo, o paskui jau išminkiau įdėjus pakankamai miltų ir vėl pakildinau. gavos,kad ilgiau kilo bendroj sumoj,bet nebuvo per rūgšti thumbup.gif
Atsakyti
parveze vyras salyklo, padariau plikini, kaip kvepia bigsmile.gif
rauga gal jau ir siandien panaudosiu, panasu man kad jis jau geras, ar uzteks 3 paru rauginimo? rolleyes.gif kepsiu duonele pagal Sauletos receptuka, tik nuo saves salyklo idejau blush2.gif
Atsakyti
Rasma pagal kokį receptą darėte raugą?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 04 01, 21:21)
Rasma pagal kokį receptą darėte raugą?

VA ir VA
O šiaip, reikia nors pasiskaityt pirma puslapį, ten yra
Atsakyti
Nataliuncik, kaži kodėl man duonelė praktiškai neiškilo ir visai nesigavo minkšta ir puri. Laikiausi recepto, kepiau duonkepėj g.gif
Va šitą bandžiau kept
http://nataliuncik.b...imos-duona.html
Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 01 balandžio 2010 - 22:04
QUOTE(nataliuncik @ 2010 04 01, 22:22)
VA ir VA
O šiaip, reikia nors pasiskaityt pirma puslapį, ten yra

Pirmą puslapį skaičiau, suprantu, akd atsibosta tie patys klausimai, bet domino konkrečiai Rasma pagal kokį receptą darė raugą. Dėkui už nuorodas. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Galima pas jus? prie6 savaitę nupirkome duonkepę (moulinex home bread baguette)/ Pabandžiau pieno duoną, piragą Kuglof. Atrodo išėjo, du kartus badžiau iškepti ruginę duoną, bet ne labai.
Atsakyti
QUOTE(lialiafa @ 2010 04 02, 00:13)
Sveiki. Galima pas jus? prie6 savaitę nupirkome duonkepę (moulinex home bread baguette)/ Pabandžiau pieno duoną, piragą Kuglof. Atrodo išėjo, du kartus badžiau iškepti ruginę duoną, bet ne labai.


vat man irgi nelabai ir nesuprantu kame problema mastau.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
na va mano duonyte jau skardoj kyla
toks klausimas iskilo, o tesla turi but tokia minksta ir lipni?visko dejau pagal recepta tai toks jausmas kad miltu truksta, rankom paminkius i skarda normaliai kepalo neikeliau koks jis minkstas g.gif
Atsakyti