Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(keistuole @ 2010 03 30, 14:09)
Vis ieškau geriausios vietos, nes kai mes patys šildomės, tai nakčiai viskas atsijungia ir visur šalta, tai nieko geriau ir nesugalvoju, kaip kišt po kaldra  biggrin.gif


Aš pripilu pūslę verdancio vandens, ant jos statau indą su tešla ir apkamšau storu rankšluosčiu. Kyla puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Atsiprasiau raugo... Nuejau daryt nuosprendzio jam- o jis- suburbuliaves thumbup.gif Tai greit duona uzmakalavau, jei gausis, atsiprasysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 30, 15:00)
Atsiprasiau raugo... Nuejau daryt nuosprendzio jam- o jis- suburbuliaves thumbup.gif  Tai greit duona uzmakalavau, jei gausis, atsiprasysiu biggrin.gif


Žinoma,kad gausis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 03 30, 13:20)
Žinoma,kad gausis  thumbup.gif

Duonyte kyla kaip reikalas. Super thumbup.gif Jau galvojau, kad reiks mest rauga lauk.... Issigando ir subujojo biggrin.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles,
vis paskaitau, o parasyt ir ner kada, sian viriau cili sriuba ir prie sriubos kepiau Italiskas bandeles, dar sviesto padariau su cesnaku, prieskoniais ir krapais, tai sedziu dbr jau visa prisivalgius ir supermamas skaitau smile.gif ta proga parodysiu ir savo bandeles, nu man jos liuksiskai gavosi, niam niam ir vienos, gal net geriau nei batonas koks....
user posted image
Atsakyti
Nepatinka man prapjauta duona mano.... Skonis geras, o vaizdas, kad plastelinas viduj.... Iskept tikrai turejo, nes visada 1val duonkepej kepu ta duona... O va cia nesigavo.... Jau nervai nelaiko... Ryt pabandysiu su mielem tokia pat iskept ir ziuresiu kaip gausis...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 30, 21:41)
Nepatinka man prapjauta duona mano.... Skonis geras, o vaizdas, kad plastelinas viduj.... Iskept tikrai turejo, nes visada 1val duonkepej kepu ta duona... O va cia nesigavo.... Jau nervai nelaiko... Ryt pabandysiu su mielem tokia pat iskept ir ziuresiu kaip gausis...

Svarbu skanu, su raugu vandens kiekį truputi reikia reguliuot, dėl to ir gavosi kaip plastilinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 30, 20:02)
Svarbu skanu, su raugu vandens kiekį truputi reikia reguliuot, dėl to ir gavosi kaip plastilinas  smile.gif

Nedapyliau vandens 150ml i tesla.... tesla minkiau rankom, buvo grazus rutuliukas...tai vadinas dar daugiau mazint reik skysciu.....
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 30, 22:08)
Nedapyliau vandens 150ml i tesla.... tesla minkiau rankom, buvo grazus rutuliukas...tai vadinas dar daugiau mazint reik skysciu.....

Ne faktas, aš išvis dabar darau iš skystos tešlos, va pvzd.
user posted image
Atsakyti
labukas 4u.gif

pas Ulitka nenuvaziavau dar tai raugo dar neturiu blush2.gif o UPYTE ziuriu prasisuko greit thumbup.gif
Noriu pasidziaugt kad kepiau is delonos psl kvietine duona su dz.pomidorais wub.gif nu LABAI skanu thumbup.gif tik as neturejau krapu dziovintu, tai imeciau petrazoliu, ir dar puse valgomo sauskto astriu picos prieskoniu idejau bigsmile.gif LABAI SKANU wub.gif
Atsakyti
Nataliuncik, o tu salykla is Delonos naudoji??? Nu pas tave duona JUODA tiesiog.... nesu isgavus tokios spalvos su salyklu is delonos....
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 30, 22:45)

pas Ulitka nenuvaziavau dar tai raugo dar neturiu  blush2.gif  o UPYTE ziuriu prasisuko greit  thumbup.gif

Į meet‘ą atnešiu mirksiukas.gif

QUOTE(laurechka @ 2010 03 30, 22:52)
Nataliuncik, o tu salykla is Delonos naudoji??? Nu pas tave duona JUODA tiesiog.... nesu isgavus tokios spalvos su salyklu is delonos....

Ne, ne DeLonoj
Atsakyti