Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

O kur jūs tą raugą laikot? (na kol jis gaminasi)
Pas mane naktį daugiau kaip 19 laipsnių niekur namie nėra.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 30, 12:23)
O kur jūs tą raugą laikot? (na kol jis gaminasi)
Pas mane naktį daugiau kaip 19 laipsnių niekur namie nėra.

apvynioju rankšluoščiu ir įkišu į orkaitę (žinoma orkaitė išjugta)
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 30, 10:21)
nelabai supratau, tai jau iš šaldytuvo ištraukus 4d. maitinat?

Taip, nes niekas nekilo man ten.... Ar ir nebeturi kilt??? dabar tokia vientysa blynu tesla... kai makaluoju, nebesimato viduj jokiu oro skyluciu..... Mest ar galiu kept???
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 30, 12:23)
O kur jūs tą raugą laikot? (na kol jis gaminasi)
Pas mane naktį daugiau kaip 19 laipsnių niekur namie nėra.


Arba vonioje, arba arčiau radiatorių pastatau.
Kai šildymą išjungs, trauksiu elektrinį šildytuvą biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 30, 12:36)
Taip, nes niekas nekilo man ten.... Ar ir nebeturi kilt??? dabar tokia vientysa blynu tesla... kai makaluoju, nebesimato viduj jokiu oro skyluciu..... Mest ar galiu kept???

Šiaip pamaitintas raugas laikomas max iki paros šiltai. Manau, kad Jūs perlaikėte.
Atidėkite porą šaukštų starteriui, o iš likusio nieko nelaukusi kepkite. Jeigu jaučiasi aštrokas kvapas, dadėkite medaus. Bijau, kad tiek išlaikius, duona gali gautis rūgštoka.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 30, 11:07)
Šiaip pamaitintas raugas laikomas max iki paros šiltai. Manau, kad Jūs perlaikėte.
Atidėkite porą šaukštų starteriui, o iš likusio nieko nelaukusi kepkite. Jeigu jaučiasi aštrokas kvapas, dadėkite medaus. Bijau, kad tiek išlaikius, duona gali gautis rūgštoka.

Aisq... Nu bet as rauga gal kitaip isivaizduoju tada..... Nes pirma akrt jis buvo toks visas su DAUG skyluciu... o daba- tesla.... Einu uzmakaluot kokia duona, gal gausis kas....
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 30, 13:03)
Aisq... Nu bet as rauga gal kitaip isivaizduoju tada..... Nes pirma akrt jis buvo toks visas su DAUG skyluciu... o daba- tesla.... Einu uzmakaluot kokia duona, gal gausis kas....


o tai mazum, per skystas.. g.gif gal miltu daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 03 30, 13:00)
Arba vonioje, arba arčiau radiatorių pastatau.
Kai šildymą išjungs, trauksiu elektrinį šildytuvą  biggrin.gif .


Vis ieškau geriausios vietos, nes kai mes patys šildomės, tai nakčiai viskas atsijungia ir visur šalta, tai nieko geriau ir nesugalvoju, kaip kišt po kaldra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 03 29, 09:24)
Papasakosiu savo istorija apie rugini rauga.

Kai skaitau postus, viskas taip lengva ir greita, atrodo, opa ir yra tas raugas. na, meginau ir as uzsiauginti raugo. bandziau gal 10 kartu. kaip nekyla, taip nekyla. vos vos paputoja ir viskas, taip kelis kartus ir pelesis isimesdavo. ir niekaip nesuprantu, kame saknys. po to nutariau, kad problema miltuose, todel nupirkau kitokiu. ir ka manot, jau procesas vyksta, jau stiklainelyje rimtai puksi ir burbuliuoja  drinks_cheers.gif

Nufotografavau tuos miltus - desineje blogieciai (ekologiski), kaireje gerieciai  wub.gif

user posted image



Pagyriau, vadinasi... puksi ir burbuliuoja.... doh.gif doh.gif

Na, puksejo, puksejo, burbuliavo, putojo, pakilo vos ne dvigubai, laukiau kol bent para praeis, tada pamaitinsiu. tai jis man susmuko doh.gif

pamaitinau, ir jokio judesio jau antra para, matosi oro skyluciu mazuciu, bet kas is to, kilimo tai jokio doh.gif doh.gif doh.gif

ir vel nesuprantu, kas vyksta!
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 30, 12:06)
o tai mazum, per skystas.. g.gif gal miltu daugiau...

raugas- grietines tirstumo.... ner skystas....
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 03 30, 14:12)
Pagyriau, vadinasi... puksi ir burbuliuoja....  doh.gif  doh.gif

Na, puksejo, puksejo, burbuliavo, putojo, pakilo vos ne dvigubai, laukiau kol bent para praeis, tada pamaitinsiu. tai jis man susmuko  doh.gif

pamaitinau, ir jokio judesio jau antra para, matosi oro skyluciu mazuciu, bet kas is to, kilimo tai jokio  doh.gif  doh.gif  doh.gif

ir vel nesuprantu, kas vyksta!

viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 30, 14:09)
Vis ieškau geriausios vietos, nes kai mes patys šildomės, tai nakčiai viskas atsijungia ir visur šalta, tai nieko geriau ir nesugalvoju, kaip kišt po kaldra  biggrin.gif

o aš pykau, kai vyras katėms būdoj šildymą darė biggrin.gif dabar ten pati geriausia vieta raugui thumbup.gif (aišku, jei dama neprasisuka ir laiduo iš rozetės neištraukia biggrin.gif)
Atsakyti