Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

Siandien kepiau duona be minkymo, kitaip dar vadinama laukine,- orkaiteje, puode uzdengta dangciu, rezultatas super, ir skonis ir vaizdas (gal nuotraukose ne taip matosi)

user posted image

user posted image

Ko gero kepsiu dar ne karta biggrin.gif Vidus labai purus, minkstas, koretas, plutele traski.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanka: 25 kovo 2010 - 19:48
Labai gražios nuotraukos. Ar špižiniame puode kepei?
Atsakyti
Ne, paprastam emaliuotam puode. Susiradau rusy uzkistus biggrin.gif
Atsakyti
Gal receptu duoneles pasidalinsi ir eiga ruošimo. Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Kepu duoną jau senokai, bet pagaliau pavyko gauti raugo iš kepyklos- nedaug- dėžutė maždaug kaip 2 sviesto pakeliai. Ar įmanoma jo pasidaugint? Temos pradžioj skaičiau, kad reikia pasilikti šiek tiek raugo ir jį galima laikyti šaldytuve, o paskui pilti vandens ir miltų. Kiek reikia vandens ir miltų? O gal aš ne taip supratau? Help!
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2010 03 25, 21:59)
Kepu duoną jau senokai, bet pagaliau pavyko gauti raugo iš kepyklos- nedaug- dėžutė maždaug kaip 2 sviesto pakeliai. Ar įmanoma jo pasidaugint? Temos pradžioj skaičiau, kad reikia pasilikti šiek tiek raugo ir jį galima laikyti šaldytuve, o paskui pilti vandens ir miltų. Kiek reikia vandens ir miltų? O gal aš ne taip supratau? Help!

Maitinti (t.y.padauginti) reikia lygiomis dalimis. Pvz. 100gr miltų+100ml drungno vandens. Tik jeigu maitinsit ruginiais miltais, gali reikti pridėti 50ml vandens daugiau pirmą kartą. Sekančiais maitinimais, vandens dauginti nereikia - viskas lygiomis dalimis.
Papildyta:
QUOTE(evutukas @ 2010 03 25, 18:20)
nu panadziau ir as taip siandien padaryti, bet duona sukrito doh.gif ir taip jau 3 karta, galiu kept ka noriu, vidus ikrenta, kazin kodel taip?a?

po minkymo reikia duoti tešlai pailsėti apie pusvalandį. tada pora minučių perminkyti, suformuoti kepaliuką( jeigu kepsite orkaitėje) ir leisti tešlai pakilti dvigubai (tai gali užtrukti iki 3val). Ar taip darėte?
Papildyta:
QUOTE(jolanka @ 2010 03 25, 20:47)
Siandien kepiau duona be minkymo, kitaip dar vadinama laukine,- orkaiteje, puode uzdengta dangciu, rezultatas super, ir skonis ir vaizdas (gal nuotraukose ne taip matosi)
Ko gero kepsiu dar ne karta  biggrin.gif Vidus labai purus, minkstas, koretas, plutele traski.

Labai gražiai atrodo duonelė!
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 03 25, 21:10)
Ne, paprastam emaliuotam puode. Susiradau rusy uzkistus  biggrin.gif

Jolanka 4u.gif -gal galetume pasidalinti receptuku,ir darbo eiga.
B8siu d4kinga 4u.gif
Atsakyti
Terra, pas mane tesla nepakyla dvigubai niekaip.... Vakar uzmaisiau, palikau net per nakti.... Nieko....
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 26, 10:03)
Maitinti (t.y.padauginti) reikia lygiomis dalimis. Pvz. 100gr miltų+100ml drungno vandens. Tik jeigu maitinsit ruginiais miltais, gali reikti pridėti 50ml vandens daugiau pirmą kartą. Sekančiais maitinimais, vandens dauginti nereikia - viskas lygiomis dalimis.
Papildyta:




Labai ačiū už atsakymą! O kiek da=nai reikia maitinti? Ar naujai gautą raugą galima iš karto pamaitinti? ir po kiek laiko iš jo pasimti dalį kepimui? nes jo tiek nedaug dabar sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ravesa: 26 kovo 2010 - 10:24
QUOTE(ravesa @ 2010 03 26, 11:24)
Labai ačiū už atsakymą! O kiek da=nai reikia maitinti? Ar naujai gautą raugą galima iš karto pamaitinti? ir po kiek laiko iš jo pasimti dalį kepimui? nes jo tiek nedaug dabar sad.gif

Pirmame puslapyje viskas surašyta, perskaitykite, nes tų klausimų bus be galo smile.gif .

laurechka, gal jau raugas pavargęs, pamaitink kelis kartus, atsigaus. Mano raugas irgi keistai elgtis pradėjo kai primaitinau kito pirkimo miltais. Nuo miltų daug kas priklauso, nors tie patys Ustukių, bet spalva kvietinio raugo kita pasidarė (tamsesnė) ir nekyla kaip išprotėjęs, matyt vėl reikės miltus keisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 26 kovo 2010 - 11:36
QUOTE(pipete @ 2010 03 26, 09:25)
laurechka, gal jau raugas pavargęs, pamaitink kelis kartus, atsigaus. Mano raugas irgi keistai elgtis pradėjo kai primaitinau kito pirkimo miltais. Nuo miltų daug kas priklauso, nors tie patys Ustukių, bet spalva kvietinio raugo kita pasidarė (tamsesnė) ir nekyla kaip išprotėjęs, matyt vėl reikės miltus keisti.

Tai kad sviezias jis gi pas mane.... Antra akrt kepu po miego.... Ir miegojo saldytuve tik kelias dienas....
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 26, 13:01)
Tai kad sviezias jis gi pas mane.... Antra akrt kepu po miego.... Ir miegojo saldytuve tik kelias dienas....

Aišku, nesustiprėjęs dar, man pradžioje tas pats buvo, maitink ir nedėk į šaldytuvą keletą dienų, viskas bus gerai.
Atsakyti