Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(o-pa-pa @ 2010 03 14, 19:06)
tai gal salyklo neviedonai dedi? Nes spalva nuo salyklo priklauso smile.gif

as su raugu darau, tai va kame beda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 03 14, 18:11)
as su raugu darau, tai va kame beda  bigsmile.gif

Tai salyklas duoda spalva, o raugas naminis vietoj mielių
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 03 14, 20:11)
as su raugu darau, tai va kame beda  bigsmile.gif


tai taip,bet ar su raugu ar be raugo jei norisi kad duonele tamsesne butu reikia salyklo mirksiukas.gif

Man duonos virsus labai suplyso,Gali but del to kad miltu mazokai?
Atsakyti
as kai kepu duona su raugu man visad suplysta arba virsus arba kur nors isona... mastau gal del to reik kokias ipjovas padayti g.gif
Atsakyti
jau namai pilni skanaus aromato kvietines duoneles wub.gif wub.gif
Atsakyti
bandziau ieskoti receptuko saldaus pyrago, bet arba nemoku ieskoti arba nezinau biggrin.gif noreciau tokio kaip pynute foto, bet kad butu galima kepti duonkepei, mama kepdavo, bet nepamena, zinau, kad vadindavom pyragu, su ienu, kiausiniais..gal kas pades, gal kam ant liezuvio galo koks receptukas pakibo 4u.gif o kvietine duonele super wub.gif thumbup.gif suvyniojau i medvilnini audini ir palikau rytui, pirmas blynas neprisvilo, tik isimant vienas malunelis liko inde, o kitas labai sunkiai issieme, gavosi nemaza skylute, kol islupau lotuliukas.gif na, bet smlkmena, nes duonyte nei sukrito, nei dar kas nors....oi, paneles rytoj jau pusryciaus sveikai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 03 15, 00:39)
bandziau ieskoti receptuko saldaus pyrago, bet arba nemoku ieskoti arba nezinau biggrin.gif noreciau tokio kaip pynute foto, bet kad butu galima kepti duonkepei, mama kepdavo, bet nepamena, zinau, kad vadindavom pyragu, su ienu, kiausiniais..gal kas pades, gal kam ant liezuvio galo koks receptukas pakibo 4u.gif o kvietine duonele super wub.gif  thumbup.gif suvyniojau i medvilnini audini ir palikau rytui, pirmas blynas neprisvilo, tik isimant vienas malunelis liko inde, o kitas labai sunkiai issieme, gavosi nemaza skylute, kol islupau lotuliukas.gif na, bet smlkmena, nes duonyte nei sukrito, nei dar kas nors....oi, paneles rytoj jau pusryciaus sveikai thumbup.gif


Sveikinu su pirmu pasisekusiu kepiniu thumbup.gif Pyrago recepto tai paieškokit pirmam psl pačioj pirmoj žinutėj,tikrai turėtumėt rasti tinkamą ir norimą smile.gif O šiaip ir iš tos pačios pynutės tešlos galima kepti duonkepėje,tik forma kita bus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungius ir as prie jusu. Kepu duonele jau pora savaiciu. Kepiau vis su mielem, o siandien pirmasyk uzmaisiau su raugu, matysim kas gausis ax.gif
Kiek mazdaug reik kildint duonele iki kepant?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 14, 21:02)
as kai kepu duona su raugu man visad suplysta arba virsus arba kur nors isona... mastau gal del to reik kokias ipjovas padayti  g.gif

man pati pirma suplyso kai kepiau, bet manau, kad buvau per daug miltu idejus. kai iskyla, pries kepima, slapiom rankom apglostau. gal del to neplysta. na, nezinau. reikia vis bandyt. o kepu su pirma programa, kur tesla su daug miltu.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 14, 21:02)
as kai kepu duona su raugu man visad suplysta arba virsus arba kur nors isona... mastau gal del to reik kokias ipjovas padayti  g.gif


O aš jei kepu su raugu, kažkaip nebededu salyklo.
Ir suminkau tokį kietesnį kepaliuką. kai jau padedu ant skardelės kilti, tai pirštu prispaudau tokių skylučių (kaip anksčiau būdavo). Man nė kart neplyšo.

O mielinė duona arba bulka pastoviai plyšinėja. rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 03 15, 13:10)
O aš jei kepu su raugu, kažkaip nebededu salyklo.
Ir suminkau tokį kietesnį kepaliuką. kai jau padedu ant skardelės kilti, tai pirštu prispaudau tokių skylučių (kaip anksčiau būdavo). Man nė kart neplyšo.

O mielinė duona arba bulka pastoviai plyšinėja.  rolleyes.gif  doh.gif


jus turbut kvietine duonele kepat?

nes as kepu rugine,tai be salyklo jos neisivaizduoju schmoll.gif Tiksliau neisivaizduoju sviesios rugines duonos,ji man turi but tamsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2010 03 15, 12:30)
jus turbut kvietine duonele kepat?

nes as kepu rugine,tai be salyklo jos neisivaizduoju schmoll.gif Tiksliau neisivaizduoju sviesios rugines duonos,ji man turi but tamsi ax.gif


Ne, su raugu ruginę kepu. Man tik nebesinori to dirbtinio paspalvinimo. O gal kas žinot kaip senovėj kepdavo ir kokia spalva būdavo ?
Atsakyti