Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 19, 15:46)

Nataliuncik o tas batonas su raugu irgi bus skanus , taip) ?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 03 19, 21:57)
čia kalbama apie sausą salyklą? 4 v.š. ?


galiu atsakyti as smile.gif taip, sauso salyklo uzplikinti 4 v.s. rolleyes.gif man apskritai labai patinka salyklas as visad dabar i rugine duona dedu jo 4v.s. nors pagal kitus receptus buna 2 blush2.gif bet man skaniau kai daugiau ax.gif
Atsakyti
Mytos 4u.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

ačiū die, namie tik vienas kiaušinis, o tai jau ryt užsidaryčiau virtuvėj hihihi.gif
Ant nosies vaiko gimtadienis - kepsiu tortą Ežį, būtinai prisitaisysiu bemielės sluoksniuotos tešlos ir lai Mantinga nesako, kad va - kaip sunku ją daryti - juk čia - viens du ir yr - net kildyt nereik...
Ačiū ačiū už knygą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2010 03 18, 22:18)
As tai vandeniu paslakstau, paberiu seklu ir patapsnoju, kad priliptu

Kai jau iskepa? blush2.gif
Atsakyti
SuperBaba - pas tave - superklausimai lotuliukas.gif
Visos 'sėmkės' klijuojamos ant pakilusio, bet dar nekepto kepaliuko 4u.gif Jei labai nėr laiko, galima ir ant nepakilusio lipdyt.
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2010 03 19, 21:59)
Labas kepėjėlės smile.gif

Sakykit db man, kodėl pas mane visada duona gaunasi su kieta pluta? Visad kaip pjaustau, pribyra daug trupinių, nors naudoju specialų peilį, palaukiu, kol atauš. Bet ta pluta mane erzina- išbandžiau daugybę receptukų, bet kartais neiškyla... Na žodžiu, batonai gaunasi superiniai, bet va kokią grūdinė duonelę nebeiškepu... ar naudojat kitokias formas duonos kepimams kepti orkaitėje ax.gif ?



Sušlapinu rankšluostį, gerai išgręžiu ir apkloju iškeptą duoną thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, kepejėlės 4u.gif

Kreipiuosi į Jus su pagalbos prašymu - padėkite suprasti, ką mes su MB ne taip pridirbome, kad neišsikepėme duonytės.

Vakar gavau duonkepę dovanų ir iškart norėjosi išbandyti (esam visiškai žali šitoj srity). MB ištraukė receptą iš interneto, kuris vadinasi "20 proc. ruginė duona". Sudėjo visus ingredientus (mieles dėjo paskutines - jos neturėjo liestis su skysčiais), pastatė ant "normalaus" režimo (parašyta, kad galima kepti kvietinę ir ruginę duoną) su atidėjimu iki ryto. Ryte, kaip ir turi būti, pyptelėjo. Atidariau iškart (gal nereikėjo?) ir pamačiau, kad duonytė keistai sukritusi ir užima tik 2/3 indo tūrio. Po pusvalandžio ištraukėm - ji užėmė 1/3 tūrio. Prapjovėm kietą plutelę ir pamatėm, kad viduj - žalios tešlos gabalas doh.gif verysad.gif Nors receptą MB rinkosi šitą, nes prie jo buvo gerų atsiliepimų...

Gal turit minčių, kas čia galėjo nutikti?

Dabar skaitau Jūsų temas, ir matau, kad mielinei tešlai reikėtų A arba B glitimo miltų, o mes kepėm iš Ekstros (berods, su D raidele) - ar tai galėjo turėti įtakos? Ar programą ne tą nustatėm?

Būčiau dėkinga už idėjas... labai norisi pasidžiaugti savo gaminta duonele, bet še tau, kad nori... verysad.gif
Atsakyti
pirmiem kartam siulyciau nekepti su atidejimu o paziureti kaip tesla minkosi,kaip ji atrodo, ar susisuka grazus pagrandukas. kokias mieles dejot? ar nepadauginot? ir duonai nereikai tokiu geru miltu, ji nebus duoniska smile.gif

sioje temoje yra daug geru receptu ir net "pirmakarciu duonele" http://www.supermama...?...5257&st=576 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 20, 12:07)
pirmiem kartam siulyciau nekepti su atidejimu o paziureti kaip tesla minkosi,kaip ji atrodo, ar susisuka grazus pagrandukas. kokias mieles dejot? ar nepadauginot? ir duonai nereikai tokiu geru miltu, ji nebus duoniska  smile.gif


Turbūt per didelis entuziazmas užtemdė protą ir nepasigilinom į tai, ką darom ax.gif

Mieles dėjom kažkokias užsienietiškas - sausos, pakiukais po, berods, 11 g (parašyta, kad pakiukas - 1 kg miltų). Pas mus buvo 900 g miltų, tai maniškis ir sudėjo visą pakiuką. Jau pasiskaičiau pirmą temos psl apie naudotinus miltus - kitokių nusipirksim. Ir peržiūrėsiu pasiūlytą temą - gal ko nors paprastesnio pradinukams kaip mes rasiu. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
artitoli, ten nuoroda i recepta "pirmakarciu duonele" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 20, 14:09)
artitoli, ten nuoroda i recepta "pirmakarciu duonele"  mirksiukas.gif


Radau thumbup.gif
Bandysiu gal net dar šiandien, jei gausis, manau, iš to džiaugsmo net nufotografuosiu ir nuotrauką įkelsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2010 03 19, 21:59)
Labas kepėjėlės smile.gif

Sakykit db man, kodėl pas mane visada duona gaunasi su kieta pluta? Visad kaip pjaustau, pribyra daug trupinių, nors naudoju specialų peilį, palaukiu, kol atauš. Bet ta pluta mane erzina- išbandžiau daugybę receptukų, bet kartais neiškyla... Na žodžiu, batonai gaunasi superiniai, bet va kokią grūdinė duonelę nebeiškepu... ar naudojat kitokias formas duonos kepimams kepti orkaitėje ax.gif ?

Man irgi taip nutinka, bet paskutini karta kepiau duona stikliniame inde ir iskepuse aptepiau kiausiniu su pienu. Dar apdengiau dregnu ranksluosciu. tai thumbup.gif po triju dienu ir tai nera kieta thumbup.gif

O vien del slapio ranksluoscio naudojimo, tai man niekada nesigaudavo tokia minksta pluta kokios noretusi, tad emiausi ieskoti kitu alternatyvu.
Atsakyti