Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

QUOTE(keistuole @ 2010 03 19, 09:35)
Ačiū  4u.gif
O tai tą raugą reikia 5 dienas gamint, kažkokia mistika man. Anksčiau niekad ir su mielėm nieko nekepdavau, bet nsipirkau duonkepę, tai dabar vis kažką bandau, kol susivoksiu. Bet man kažkaip tik kažkas panašaus į batonus gaunas, ko aš visiškai nemėgstu, tai ir pradėjau ieškot daugiau info ir suprast, kas prie ko.

Viskas labai aiskiai parasyta pirmame psl....
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 19, 11:35)
Ačiū  4u.gif
O tai tą raugą reikia 5 dienas gamint, kažkokia mistika man. Anksčiau niekad ir su mielėm nieko nekepdavau, bet nsipirkau duonkepę, tai dabar vis kažką bandau, kol susivoksiu. Bet man kažkaip tik kažkas panašaus į batonus gaunas, ko aš visiškai nemėgstu, tai ir pradėjau ieškot daugiau info ir suprast, kas prie ko.

i
jokios cia mistikos biggrin.gif ant grudu naturaliai buna nusede mieliagrybiu, tik reikia jiems sudaryti palanki terpe pradeti daugintis. per tas 5 dienas prisigamina mieliu tiek kad pirktiniu nebereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
As gaminaus raugo is puses normos.... Ale man dar jo liko 300g beveik.... tai ar 2 kart duona kept ar pasilikt tiek kaip starteri??? Ar galima daba ji visa det i saldytuva, o paskui kai kepsiu kita karta, issitrauksiu ir pasiimsiu koki 100-150g is ten vienam kartui???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 19, 13:01)
As gaminaus raugo is puses normos.... Ale man dar jo liko 300g beveik.... tai ar 2 kart duona kept ar pasilikt tiek kaip starteri??? Ar galima daba ji visa det i saldytuva, o paskui kai kepsiu kita karta, issitrauksiu ir pasiimsiu koki 100-150g is ten vienam kartui???

Aš tai dedu į šaldytuvą, juk gali stovėti 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 19, 10:05)
Aš tai dedu į šaldytuvą, juk gali stovėti 2 sav.

AISQ.... Na, si akrta kepsiu duonkepej... Ziuresim kas cia gausis man.... Dabar dar maiso intensyviai....
Nusipirkau vakar skysto salyklo... Bet jis visai kitoks nei skrudintas.... Reiks uzsiprasyt siuntinuko is LT smile.gif

Neberandu kaip paskui starteri prikelt??? Istraukt is saldytuvo palaikyt kad atsiltu, o kokiu kiekiu pamaitint ir kiek ko det kiek kartu ir kiek laikyt??? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 19 kovo 2010 - 12:26
QUOTE(laurechka @ 2010 03 19, 13:08)
AISQ.... Na, si akrta kepsiu duonkepej... Ziuresim kas cia gausis man.... Dabar dar maiso intensyviai....
Nusipirkau vakar skysto salyklo... Bet jis visai kitoks nei skrudintas.... Reiks uzsiprasyt siuntinuko is LT smile.gif

Neberandu kaip paskui starteri prikelt??? Istraukt is saldytuvo palaikyt kad atsiltu, o kokiu kiekiu pamaitint ir kiek ko det kiek kartu ir kiek laikyt???  blush2.gif

Jei darai pagal Terrą2, tai nežinau, o aš tai lygiom dalim maitinu 1/1/1, pakyla ir gali vėl su juo kept.
Atsakyti
Dekui. Terra, HELP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 19, 12:08)
AISQ.... Na, si akrta kepsiu duonkepej... Ziuresim kas cia gausis man.... Dabar dar maiso intensyviai....
Nusipirkau vakar skysto salyklo... Bet jis visai kitoks nei skrudintas.... Reiks uzsiprasyt siuntinuko is LT smile.gif

Neberandu kaip paskui starteri prikelt??? Istraukt is saldytuvo palaikyt kad atsiltu, o kokiu kiekiu pamaitint ir kiek ko det kiek kartu ir kiek laikyt???  blush2.gif

Va Terra2 raugo tęsinys - prižadinimas... 4u.gif

Superinė duonytė, labai džiaugiuosi thumbup.gif Antrajam kepimui nebedėjau jokių mielių, kaip Terra2 ir rašė (nors mintis kirbėjo, bet pasitikėjau, surizikavau ir pavyko), išsikėlė puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 03 19, 10:52)
Va Terra2 raugo tęsinys - prižadinimas...  4u.gif

Superinė duonytė, labai džiaugiuosi  thumbup.gif  Antrajam kepimui nebedėjau jokių mielių, kaip Terra2 ir rašė (nors mintis kirbėjo, bet pasitikėjau, surizikavau ir pavyko),  išsikėlė puikiausiai  4u.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas esat kepusios paprastą batona ax.gif ne pyragą, nekorėtą bulką bet tokį "tarybinį" batoną. maniškiai labai mėgsta jį pasikepti su kiaušinio ir pieno plakiniu smile.gif Gal kas turit receptuką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 19, 07:43)
Ačiū, bandysiu kelti temp. ir dar pirksiu termometrą  smile.gif .
Tiesa, maximoje yra Kauno gr,. miltų 812 B. Labai noriu nusipirkti bannetone, Vokietijoje jie tikrai nebrangūs, o Lt niekas neprekiauja.

o kas tai g.gif

QUOTE(Di72 @ 2010 03 19, 14:42)
Merginos, gal kas esat kepusios paprastą batona  ax.gif  ne pyragą, nekorėtą bulką bet tokį "tarybinį" batoną. maniškiai labai mėgsta jį pasikepti su kiaušinio ir pieno plakiniu smile.gif Gal kas turit receptuką?  blush2.gif

http://www.supermama...?...2694&st=312
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 19, 13:46)
o kas tai

Man atrodo cia indas duonai kept.... Maciau pas mus LIDL'e bus, ale kai as nelabai orkaitej kepu....
Atsakyti