Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Twingo

Taip ir maniau, kad atsiras nors viena, kuri bus baisiausiai nepatenkinta komentaru. Todel ir parsiau "skonio reikalas". Ir visai nemanau, kad apjuodinau. Kaip tik manyciau, kad labai mandagiai isreiskiau savo nuomone. smile.gif I juodinima cia net nepanasu. Gal kam nors ir mano masina baisi. Na ir kas cia tokio? Juk skonio reikalas. mirksiukas.gif O be to, temos pavadinimas "Atsiliepimai". As tai suprantu, kad galima rasyti ir pliusus ir minusus. As ir parasiau savo nuomone. ir nera ko cia taip pykti.
Atsakyti
O aš vis neatsisakau minties įsigyti twingiuką, nors ir krizė jis man vis tiek mieliausias, vistiek noriu šitos mašinos. Matyt kol nenusipirksiu nenurimsiu:)
Atsakyti
QUOTE(Daivulka @ 2009 05 13, 20:37)
O aš vis neatsisakau minties įsigyti twingiuką, nors ir krizė jis man vis tiek mieliausias, vistiek noriu šitos mašinos. Matyt kol nenusipirksiu nenurimsiu:)

Su siuo zaviu automobiliuku vazineju jau ketvirtus metus ir vis dar esu ji isimylejus. Sanaudos mazos, rimtu gedimu neturejau, o jeigu ir tenka remontuoti, tai detales pigios thumbup.gif
Atsakyti
Dabartinį Twingo turiu jau ketvirti metai ir su vyru nusprendėm, kad jei ir pirksim kitą (nes man kas keli metai vis užeina naujos mašinos manija), tai šitos vis tiek neparduosim. Stiliova, manevringa, vnž miesto mašina. Maniškė tai dar ir neužmušama, bet čia jau skyčiau laimės dalykas, kai pataikai tokią tvarkingą nusipirkti. O dėl ekonomiškumo tai suabejočiau - tokia mažutė galėtu būti ekonomiškesnė
Atsakyti
Mano mama buvo paluolus į avariją (sunkvežimis jos su twingiuku nepastebėjo), mašiniukas buvo neberemontuojamas, teko ieškotis naujo. Ir ką jūs manot - nusipirko irgi twingių biggrin.gif Tik gerokai naujesnį, 2008 metų berods. Tai jis man jau visai ne twingius, atrodo visai kitaip (labai į Toyota Yaris panašus) ir vietos viduj laaabai mažai. Aš su savuoju ir sofas, ir anglis susivežioju kai reikia, o pas mamą ir galinėj sėdynėj labai mažai vietos, o ir bagažinės nerasta.
Tiesa, visi bandė ir bando įtikint, kad su tokiu skarbonkiuku tai menkiausia avarija - mirtis, nes baisiai nesaugi mašina (na, kad maža). Tai ta mamos avarija kiek paguodė - sunkvežimis, važiuodamas trečiąja juosta užkabino mamos mašiniuko, važiuojančio antra juosta užpakalį ir twingiukas atsirado ant sunkvežimio priekio, taip, kad mama per savo šoninį langą žiūrėjo į sunkvežimio priekio groteles. Taip kurį laiką ir stūmė twingiuką... Bet tfu tfu tfu mama su keleive atsipirko tik šoku.
Atsakyti
4u.gif As darpavasari isilaikaiu teises ir nusipirkau tvingiuka smile.gif Jau kaip jis man patinka - liuks masinyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(in vino @ 2011 02 05, 23:59)
4u.gif As darpavasari isilaikaiu teises ir nusipirkau tvingiuka smile.gif  Jau kaip jis man patinka - liuks masinyte  wub.gif

kelintu metu? koks varikliukas? smile.gif
Atsakyti
Dabartinis Renault Twingo tikrai labai neblogas automobiliukas. Pagal DEKRA duomenis (o ju duombazeje 15 000 000 automobiliu) Twingo A ir B klasese (labai mazi ir mazi iki 50 000 km. ridos) pagal patikimuma uzima antra vieta! Aplenkia net Toyota Yaris.
Ankstesnis Twingo buvo labai stilingas. Dabartinis jau netoks, bet uztai labai patikimas. Ir gali tureti "normaliam" automobiliui privalomus privalumus - oro kondicionieriu, SRS oro pagalves, ABS, ESP, elektros paketa, transfomuojama salona, integruota magnetola, oda apsiuta vaira ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(KDiagnostika @ 2011 02 06, 00:48)
kelintu metu? koks varikliukas? smile.gif

Senukas smile.gif 1,2 varikliukas - bet koks jis taupuolis - 5l tik suvalgo smile.gif O man kaip zaliai vairuotojai patogu bet kur priparkuoti blush2.gif Vakar juokaiusi, kaip X5 niekaip neuzsikure kieme,o manasis kaip bitute smile.gif
Atsakyti
kibiriukas blush2.gif ir ta supranti tik pradejus po jo vazineti su kita masina.
Masinukas "man ir mano rankynei" klases, o kartais daugiau ir nereikia, bet saugumo ir patogumo atzvilgiu "savo kailis brangesnis" uz visas kuro sanaudas ar draudimo piguma... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ninoo: 21 kovo 2011 - 23:02
4u.gif Kiekbviena masina turi trukumu ir privalumu. man, akip pradedanciajai vairuotojai jis labai patogus. I ilgas keliones as su juo nevazineju, o po miesta pats tas thumbup.gif tikras simpatulka smile.gif
Atsakyti
Kazkaip tylu sitoje temeleje, o va mieste vis daugiau atsiranda simaptisku tvingiuku smile.gif 4u.gif
Atsakyti