Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Twingo

N a siaip nera jin bloga, bet tik tiek ziurint su kuo lyginant, ir su kuo teke vazineti smile.gif Mano drauge dziaugiasi ja, kiekvienam savi poreikiai.
Atsakyti
Vairuoju šį automobiliuką jau virš metų! Tai mano pirmoji mašina ir turiu pasakyti, kad ji labai šauni, nes išmoksti vairuoti daugiau ar mažiau, lengva parkuotis ir šiaip - beprotiškai miela išvaizda. Tris kartus valio!Valio, valio, valiooo! first.gif
Atsakyti
Sveiki labai norečiau paklausti ,nes turiu geltona twingiuka , viskas man patinka tik vairas pilnai nesusikuka sunku parkuotis, ir del sanaudu po miesta 10litru, o trasoi 6 litrai , o visi skelbimose rašo kad 5 tai kaip ištikri važineju Vilniuje ir kamščiu buna labai ačiu , nes nežinau ka su mašina dariti ar parduoti ar remantuoti .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
parduodu savo twingiuka unsure.gif jei kas susidometu, rasykit i az rolleyes.gif
Atsakyti
pagaliau ir as isigyjau si miela masiniuka 4u.gif tik tikiuosi, kad gerai vaziuos ir bent jau kuri laika neges blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vyaute @ 2008 02 16, 14:22)
Sveiki labai norečiau paklausti ,nes turiu geltona twingiuka , viskas man patinka tik vairas pilnai nesusikuka sunku parkuotis, ir del sanaudu po miesta 10litru, o trasoi 6 litrai , o visi skelbimose rašo kad 5 tai kaip ištikri važineju Vilniuje ir kamščiu buna labai ačiu , nes nežinau ka su mašina dariti ar parduoti ar remantuoti .

Vaje, ryja kaip slibinas! Nuvaryk i servisa ir pasiklausk, kiek kainuotu remontas cool.gif pati apziura nekainuos daug, o bent jau zinosi, ka daryt.
Atsakyti
Nenoriu įžeist twingo vairuotojų, bet ma tai pati baisiausia mašina doh.gif . Tiek jos išorė baisi, tiek viduj nepatogu, bet čiatik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitav @ 2008 04 19, 14:15)
Nenoriu įžeist twingo vairuotojų, bet ma tai pati baisiausia mašina  doh.gif . Tiek jos išorė baisi, tiek viduj nepatogu, bet čiatik mano nuomonė  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sakykit kurios turejo ar turi TWINGO ar jums teko keist sankaba???????????kaip tik ruosiuosi sia masinyte pirkt, bet suzinojau kad sankabos pakeitimas kainuoja 3000 blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Gal ir ne visai i tema, bet vairuoju irgi Reno, tik Megane Coupe.Esu l.patenkinta,o varikliukas dirba net nesigirdi, pradzioj prie sviesoforo visad galvodavau, kad stoviu uzgesusi.Jau šešeri metai su juo vazineju ir be remontu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
pries gerus metus pardaviau savo Twingiuka, bet dar ir dabar prisimenu drinks_cheers.gif man si masinyte patiko, mazai kuro rydavo, visur priparkuodavau, o kas saunausia, nors atrodo mazute, o mes su ja beveik visa buta perkraustem, nors tuo metu turejom ir audi avanta, bet i ja skalbykle netilpo, o i Twingiuka be problemu thumbup.gif ko neikisau per duris, tilpo per stoga drinks_cheers.gif thumbup.gif
tiesa, turejau sia masina virs metu ir nei karto neprireike remontuoti, tik tepalus pakeiciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle50: 25 balandžio 2008 - 21:05
Kai issilaikiau teises norejau jos as irgi laaaabai,bet dziaugiuosi kad nepirkau nes dabar butu geda i ja ilipt,man ji kaip krepsas...Nesupykit kam ji patinka 4u.gif ax.gif
Atsakyti