Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Twingo

QUOTE(tamarajolka @ 2006 02 08, 17:47)
as tai tau pasiulyciau BMW(kregzde),puikus masiniukas,patogus ir greitas,kam ten reikalingos mazalitraskes,megstu greiti ir komforta


Nu bet vienas esminis skirtumas su BMW, jos galu varomos mirksiukas.gif O tai jau žiemą nekas, ypač jei mėgėja palakstyt cool.gif
Aš nepirkčiau nei Twingo nei Astros schmoll.gif Yra daugiau tų mažulyčių rolleyes.gif

Bet sėkmės renkantis thumbup.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau įvairių nuomonių. Ačiū visoms. Dabar kuo labiau artėja momentas įsigyti mašiną tuo dar labiau esu pasimetusi tongue.gif verysad.gif Pati nežinau nei ką pirkti nei kaip. Su savo vyru ginčijuosi kiekvieną dieną, o kompromiso taip ir nerandame blush2.gif Taigi kai nusipirksiu pasigirsiu blush2.gif
Atsakyti
Ka benusipirktum, Daivulka, sekmes vazinejant 4u.gif GAlu gale, juk visi automobiliai vaziuoja. Dar tik galiu patyliukais ir labai slaptai lotuliukas.gif pasakyti, kad musu serviso meistrai pasipasakojo reciausiai matantys servise Renault Clio, na, dar Thalia, bet ji tokia paprastuole-negrazuole, o pasirodo, kantruole blush2.gif ax.gif
Atsakyti
sekiau šitą temą, nes man pačiai aktualu buvo - ką pasirinkti? Aš įsigijau tvingiuką, visai nieko, kai pirmą kartą važiavau atrodė kad konservų dėžutėj sėdžiu, bet daba jau nieko, apsipratau. Labiausiai man patinka galinės sėdynės - lankstyk kaip nori... Įdomu, o kaip sekasi temos autorei-ar jau važinėja automobiliuku ir kokiu?
Atsakyti
Smagu girdėti, kad pasirinkai renault automobilį. Šiap visai neblogos mašinos. Kaip renault automobilio savininke kviečiu užsukti į www.renaultclub.lt puslapiuką. Ten renkasi žmonės važinėjantys renault. Mes kartais organizuojam test drive įvairių renault modelių, tad tokie renginukai gal šiek tiek ir padeda žmonėms pakeisti savo nuomonę apie renault.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gruzinas: 17 balandžio 2006 - 19:18
Sekasi nelabai, nes dar automobilio neturiu. Iškilo šokių tokių nenumatytų problemų taip, kad dar kokį mėnesiuką būsiu be automobilio, dėl to esu baisiai susinervinusi ir liūdna verysad.gif
Atsakyti
Sėkmės ieškant ir vairuojant... smile.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū. Kaip nors po truputį manau ir aš tuoj vairuosiu. Šiąnakt sapnavau jau kad vairuoju savo mašiniuką ax.gif
Atsakyti
mano pasirinkimas visiškai nesutapo su svajonėmis. Tiksliau sakant nusipirkau mašiniuką, bet ne Renault twingo, o renault 19. Didoka ji man, bet gal kaip nors. Dabar meldžiuosi, kad nenubrozdinčiau visų šonų ir mokausi po truputį važinėti po miestą. Ach ta baimė, bet tikiuosi ją įveikt:)
Atsakyti
as ir pirma kart ringdamasi galvojau apie maza masiniuka ir norejau twingo, bet ... nusipirkau visai ne tokia miniatiurine, nors irgi nedidele citroen xsara coupe. ir dziaugiuos, nors labai jau norisi didesnes, nes kai pasivazineju autostrada, atrodo, kad vejas nunes smile.gif
Atsakyti
Na man tai Renault twingo ne prie sirdies.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatti @ 2007 04 06, 17:22)
Na man tai Renault twingo ne prie sirdies.. schmoll.gif

O man tai gražus mašiniukas. Draugei vyras nupirko. Toks geltonas. Tikras pavasariškas. ax.gif
Atsakyti