Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Twingo

Noriu pirkt mašinikę, tik neapsisprendžiu. Aš labai noriu Renault twingo, vyras siūlo Opel Astrą. Patarkit žmonės 4u.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
As turiu Twingo jau ketvirti metai. tongue.gif Galiu pasakyti tik tiek,kad is ties puiki masina.Pakankamai talpi,nors ir maza atrodo,bet viduje tikrai pakankamai vietos.Mes net su ja kraustydamiesi visus daiktus susiveziojome(mat ji yra miniveno tipo,sedynes issilanksto,pasistumia).Ji puiki miesto masina,gali kur nori ja priparkuoti,gana judri,pakankamai manevringa.Ima mazai benzo,kas aktualu siandien.Aisku su ja didelio greicio neisvystisi,nes pas mane pvz.variklis tik 1.2 arklio jegu.Bet moteriai manau uztenka,ner ko lakstyti,ypac jei dar vaziuoji su vaiku ax.gif Siaip kaip pastebejom,detales gana nepigios,bet pas mus ji dar rimtai ir sugedusi nebuvo.
Taip kad spresti tau paciai.Rekomenduociau pries perkant bet kokia masina sest uz vairo ir butinai pravaziuot su ja gera gabala atstumo.Bent jau as Twingo kol kas i nieka nekeisciau wub.gif
Atsakyti
is vieno atvejo nedaryk isvadu, geriau zvilgterk pagal patikimuma:

http://za.ru/documen...3a8dd18344b6321

kazkur yra ir 2005 statistika, bet jei ne nauja perki, tai sita tiks.

Atsakyti
atsiliepimai apie Renault marke:


Renault Symbol в Германии не водится. Зато встречается его прямой собрат французской сборки, Clio, качеством, по меньшей мере, не хуже. Новенький Renault уверенно держится в лучшей половине (47 место). Однако уже в 4-5 лет резко сваливается на самое дно, где и пребывает до старости. В общем, "гуляй, пока молодой"...
Atsakyti
Aš irgi Renault Twingo savininkė jau kelis metus. Visai mielas nebrangus mašinukas smile.gif kaip jau minėjo tibia tai labai talpi mašinytė. Dideli vyrai biggrin.gif juokiasi kad į tokią net netilptų, o įsėdę maloniai nustema, kad toks erdvus vidus ir viskas ten telpa. O kai ,,susipakuoja" galinės sėdynės, tai ir nemažus krovinius galima vežioti. mes kai remontą darėm, tai ir laminato lentas iš parduotuvės parsivežėm, stalą ir pan.
Rimtai sugedusi dar nebuvo, nors smulkių gedimų aišku pasitaiko, amžius daro savo ax.gif Na, gedimai dažniausiai būna susiję su varikliu, bet kiek žinau šiuo trūkumu pasižymi didžioji dauguma Renault
Atsakyti
As turejau Renault twingo, pries pora metu pardaviau. Vazinedama, buvau juo patenkinta (uzmiesty nevazinejau daug, o po miesta gerai buvo).
Dabar turiu kita masina (Ford Eskort), tai man dabartine labiau patinka- zymiai tylesne, konfortabilesne, viduj didesne, aukstesne, bagazine talpesne(nors yra truputi didesne uz ana)zodziu, atgal nesimainyciau nei uz ka biggrin.gif .
Atsakyti
as keli metai jau vazineju twingo, gedimu buvo ir pasakyciau, kad nemazas vargas yra su jos detalem, siaip miela masinyte, tikrai talpi, faina po miesta su ja vazineti+atkeliamas stogas thumbup.gif bet dabar tokios jau nebepirkciau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mano diedas su twingo į darbą laksto lotuliukas.gif šiaip tikrai labai talpi ir erdvi mašina (ko nepasakytum pamatęs iš lauko), bet jau porą tūkstantėlių teko į ją investuot, nes su varikliu problemų buvo. Na, bet kita vertus nedaug mašinų, kurios problemų nekeltų. O šiaip miestui twingo yra super, mažai degalų valgo. Man tai ji tokia skarbonkė biški, bet labai linksma thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai fainas atrodo automobiliukas...Bet kai rinkausi turguj, tai nusipirkau kitokia, nes vyrai-patarejai labai ja iskritikavo unsure.gif , tai net neziurejom tokiu verysad.gif .
Atsakyti
Mano draugas dirba specializuotame Renault autoservise 4u.gif Ir jo nuomonė apie Renault markės automobilius yra nekokia schmoll.gif Jis tikrai rekomenduotų Astrą (aišku, jeigu ji nesupuvusi lotuliukas.gif )
Atsakyti
Vairuoju twingiuka jau treti metai - vienas malonumas. Vazineju daugiausia mieste, tai matau tik privalumus - ekonomiskas, manevringas, gali bet kur priparkuoti (kur i plyseli ar ant kampelio biggrin.gif ) gest negedo, aptarnavimai eiliniai - kaladeles, gumeles...nieko rimto. Bet smagumo kiek:) O dar maniskio stogas stiklinis, perpus atsidaro - labai sviesu ir jauku. Vienas trukumas - kai stipriai pasala, rodos jog tuntas varnu ant to stogo ka lestu.
Siaip, sakyciau, tai kiek specifinis automobilis - myletojui:) Ir maziukas, ir isvaizda savotiska (man jis primena suniuka laukianti seimininko). Kita vertus - tikrai funkcionali - ne viena cia minejo talpuma ir edvuma.man dar gain sedyne labai patinka - reikia vietos salone - nustumei link bagazines, reikia didesnes bagazines - stumtelejai sedyne i salona... zodziu, man jis patinka:)
Atsakyti
QUOTE(Daivulka @ 2005 11 30, 22:51)
Noriu pirkt mašinikę, tik neapsisprendžiu. Aš labai noriu Renault twingo, vyras siūlo Opel Astrą. Patarkit žmonės 4u.gif

as tai tau pasiulyciau BMW(kregzde),puikus masiniukas,patogus ir greitas,kam ten reikalingos mazalitraskes,megstu greiti ir komforta
Atsakyti