Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Karolilna @ 2010 03 12, 10:53)
super ideja ir del balionu ir del muilo burbuliu. Tik man klausimas ( sorry jei durnokas) o paprasti balionai pakiltu i dangu? ar reik heliniu? Kadangi planuojam Rumsiskese nelabai isivaizduoju, kaip tuos helinius reiktu atsigabenti  g.gif  4u.gif

paprasti nekyla. pirkom helinius kur ilgiau laikosi dujos, apie 10 vnt tilpo masinoje ant galines sedynes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 12, 22:40)
Taip ji būtina ir turi būti balta. Tai ir yra krikšto simbolis. Kaip ir beje žvakė. .

O ir žvakė turi būti balta??
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 13, 01:22)
jei neturėsite skraistės,  maža bėda , tuomet prieš krikštą pasakykit kunigui jis turės kuom apgaubti jūsų vaikelį  4u.gif


gali buti, kad kuniga iskirtini matet, kuris dave kuom apgaubti, as neesu macius, kad neturejimo atveju kazka duodu g.gif
jei jau nera skaristes, tuomet bent sali ar skarele simboliskai mama uzdeda, viena karta tai maciau, kaip vietoj skraistes vaiko paltuka uzdejo ant peciu smile.gif
Atsakyti
O kaip ruosiates drugelius tvirtinti prie tauriu? 4u.gif O Lietuvoj ju nera nusipirkti, tarkim gariunuose medziagu/siulu skyriuje? Simta metu ten nebuvau, tai tik speju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2010 03 13, 12:46)
O kaip ruosiates drugelius tvirtinti prie tauriu?  4u.gif O Lietuvoj ju nera nusipirkti, tarkim gariunuose medziagu/siulu skyriuje? Simta metu ten nebuvau, tai tik speju  ax.gif

gariūnuose esu pirkus juostelę drugelių galite juos pamatyti fotki com mano pakvietimų serinimo krūvoj (private album - Emmy). Didesnių gal ir galima rast be kad pigūs būtų tai nelabai... esu pirkus floristikos parduotuvėje tik spalvotus nemažus drugelius gimtadieniui dukters, 6 lt o kiek vnt dabar nepasakysiu gal15-20 .... dėžutėje.
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2010 03 12, 22:51)
o kaip atrodo tie zibintai???
labai sudomino sita ideja blush2.gif




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kažkada: 13 kovo 2010 - 12:42
Na va pries savo mazosios krykstynas esu dar pakviesta buti kriksto mama kitai grazuolytei smile.gif . Kas priklauso is kriksto mamos? Kuo tureciau pasirupinti, kad nekiltu nesusipratimu. Su mamyte truputi aptarem, bet...
Kiek supratau turesiu pasirupint rubeliais ir viskas. Bet ar to is KM uztenka? Ka dovanoja tokia proga KM?
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2010 03 13, 10:17)
O ir žvakė turi būti balta??

tikrai nebūtinai , juk mes visi krikštyti esam su geltonom, ar ne taip, o jei neturi žmogus žvakės krikšto metu nu mažą ką tai perka vietoj geltoną tradicinę, tikrai čia tokie visokie grožiai yra mūsų pačių norui ir akių grožiui, bet tikrai bažnyčia nekelia tokių reikalavimų 4u.gif

QUOTE(she @ 2010 03 13, 10:25)
gali buti, kad kuniga iskirtini matet, kuris dave kuom apgaubti, as neesu macius, kad neturejimo atveju kazka duodu g.gif
jei jau nera skaristes, tuomet bent sali ar skarele simboliskai mama uzdeda, viena karta tai maciau, kaip vietoj skraistes vaiko paltuka uzdejo ant peciu  smile.gif


na mes kaip registravom, mūsų klausė ar turim skraistę, sakėm taip, o kaip paklausiau ,kas būtų jei neturėtume tai atsakė duotume savo baltą rūbą mirksiukas.gif , užmeta arba skraistę arba sermegėlę tokią , tikrai vaikai nelieka nekrikštyti , visi tie grožiai yra mums wub.gif prisiminimas, ir gražioms foto, bei žinoma neišdildomos akimirkos šventės pasiruošimui wub.gif , atsimenu su didžiausiu malonumu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 13, 15:56)
Ka dovanoja tokia proga KM?

Aš krikšto tėvų buvau užsiprašiusi to baldakimo ant lovytės.

Šiiap - galima paklaust, galima savo nuožiūra. Kiti atidaro sąskaitą banke ir perveda kas mėnesis po kažkiek litų, kiti apdraudžia vaiką kaupiamuoju draudimu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 13, 16:56)

Kiek supratau turesiu pasirupint rubeliais ir viskas. Bet ar to is KM uztenka? Ka dovanoja tokia proga KM?

Rupinasi rubeliais, zvake, skraiste, kumos tortas. Mes dovanojom sidabrini sauksteli su isgraviruota data gimomo laikrodelyje ant saukstelio ir vardu, brendzio buteli saugoti iki 18m, bei sventine nuotaika, nes buvome pasiruose programele
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 03 13, 19:42)
Rupinasi rubeliais, zvake, skraiste, kumos tortas. Mes dovanojom sidabrini sauksteli su isgraviruota data gimomo laikrodelyje ant saukstelio ir vardu, brendzio buteli saugoti iki 18m, bei sventine nuotaika, nes buvome pasiruose programele

Aciu 4u.gif
Rubukais ir kita kriksto atributika jau numacius. Torta t.p.. Dovana masciau panasia, bet dra apgalvosiu ax.gif . O programele kazka truputuka reiks pasiruost, bet beda ta kad sventeje busim 2 poros krikstateviu. Dvynukus krikstysim bigsmile.gif . Tad sunku numatyt ka jie bus pasiruose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 13, 21:29)
Aciu 4u.gif
Rubukais ir kita kriksto atributika jau numacius. Torta t.p.. Dovana masciau panasia, bet dra apgalvosiu ax.gif . O programele kazka truputuka reiks pasiruost, bet beda ta kad sventeje busim 2 poros krikstateviu. Dvynukus krikstysim bigsmile.gif . Tad sunku numatyt ka jie bus pasiruose doh.gif

Mes taip pat dvynukus krikstysime, bet ruosiames visi kartu su kriksto tevais ax.gif
Taigi galima ir pasitarti, ka kurie darys mirksiukas.gif
Atsakyti