Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Shoko @ 2010 04 20, 07:25)
as tai tikrai zinau, ko neatsisakytu (nebent jau tuiri).. Mamytes stumdomo triratuko. Ir maziukams tinka su apsauga ir maniske jau 3 metuku pati vazineja. Abiems nuo 1.5 metuku visur ir visada atstoja vezimeli.

Turi. Jau paklausiau, manau susitarsim. Pageidavo kryžiuko su grandinėle- aš planuoju medalioną, dar vaikišką bibliją- aš galvoju "Angelų pasakas". Nuuuu, panašios mintys lotuliukas.gif
O idėja su varpeliais tai liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kas per "Angelų pasakos". O mano pasiruošimai visi stovi vietoj. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 04 21, 00:32)
kas per "Angelų pasakos". O mano pasiruošimai visi stovi vietoj.  doh.gif

va va, ir mane domina, kas per pasakos? apie ka, kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 04 20, 11:42)
Mes nusipirkom 5 dangaus zibintus. Po iskilmes baznycioje leisime oro balionus i dangu  4u.gif  Grizus namo, vakare leisim dangaus zibintus  thumbup.gif  O kita diena (svesim gimtadieni mazojo) leisim vandens zibintus... Jeigu tik oras bus grazus  tongue.gif

o su kuo susiejate balionu ir zibintu paleidima i dangu? ar tiesiog taip kaip pramoga ar su kokia mintim?
ir kur vilniuje galima nusipirkt dangaus zibintu?
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2010 04 21, 09:51)
o su kuo susiejate balionu ir zibintu paleidima i dangu? ar tiesiog taip kaip pramoga ar su kokia mintim?
ir kur vilniuje galima nusipirkt dangaus zibintu?

Ant balionu rasomas palinkejimas krikstukui ir paleidziama i dangu, kad arciau Dievulio butu.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2010 04 21, 10:51)
o su kuo susiejate balionu ir zibintu paleidima i dangu? ar tiesiog taip kaip pramoga ar su kokia mintim?
ir kur vilniuje galima nusipirkt dangaus zibintu?

Mes ant dangaus žibintų rašėm palinkėjimus ir paleidom į dangų tikėdamiesi, kad išsipildys smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinote krikstotecio ir kriksto mamos tostus? Bet butent, kad zodziuose atsispindetu ju pareigos ir atsakomybe... g.gif
Atsakyti
na va jusu teismui, mano drugeliai ir zvakei papuosimas..... dar bus tik juostele ruzava, kaip ant suknytes ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 21, 14:00)
na va jusu teismui, mano drugeliai ir zvakei papuosimas..... dar bus tik juostele ruzava, kaip ant suknytes  ax.gif

thumbup.gif grazu. o zvakei nerei du atskirus tuos... ir sujungei poto?
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2010 04 21, 14:10)
thumbup.gif  grazu. o zvakei nerei du atskirus tuos... ir sujungei poto?


tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti