Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 20, 09:54)
užsiparinau niekaip nesuprantu kas ne taip. darau saldainių porpierėlius.du variantus padariau ir noriu nukopinti - padauginti ir man kopiina tik pradinį variantą- tik tą saldainių šabloną, ant kurio kėliau paveiksliukus.... g.gif jeigu tiek prie visų dirbt reiks tai eina sau pražilsiu doh.gif

Tai bandykite ant atskiru lapu daryti o ne ant to pacio tada turetu gautis g.gif
Atsakyti
kaip ant aatskirų lapų?aš atsikeliu šabloną, paskui ant jo keliu foną, pavbeiksliuką ir užrašus.
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 20, 10:19)
kaip ant aatskirų lapų?aš atsikeliu šabloną, paskui ant jo keliu foną, pavbeiksliuką ir užrašus.

ant to pacio lapo darote abu pvz? ar ant atskiru wordo ar kur jus ten darot?
Atsakyti
Mergaites, ar pirksit dangaus zibintu sventei? ax.gif As tai laaabai noriu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 20, 12:23)
Mergaites, ar pirksit dangaus zibintu sventei?  ax.gif  As tai laaabai noriu.  4u.gif



Mes nusipirkom 5 dangaus zibintus. Po iskilmes baznycioje leisime oro balionus i dangu 4u.gif Grizus namo, vakare leisim dangaus zibintus thumbup.gif O kita diena (svesim gimtadieni mazojo) leisim vandens zibintus... Jeigu tik oras bus grazus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 20 balandžio 2010 - 10:43
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 20, 09:54)
užsiparinau niekaip nesuprantu kas ne taip. darau saldainių porpierėlius.du variantus padariau ir noriu nukopinti - padauginti ir man kopiina tik pradinį variantą- tik tą saldainių šabloną, ant kurio kėliau paveiksliukus.... g.gif jeigu tiek prie visų dirbt reiks tai eina sau pražilsiu doh.gif


Jeigu darote su Wordu, manau gatavo nesigaus nukopijuoti, nebent kiekviena detale copy - paste. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 20, 12:23)
Mergaites, ar pirksit dangaus zibintu sventei?  ax.gif  As tai laaabai noriu.  4u.gif

pigūs e-bay yra pati siunčiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 04 20, 06:37)
Ziurekit man tokia dar ideja sove i galva ax.gif , gal tokia jau ir buvo. Nezinau ar galima taip daryti  blush2.gif , bet visai gal butu grazu kiekvienam sveciui atejusiam i baznycia isdalinti po varpeli, kai pakrikstytasis eitu is baznycios, kieme visi sveciai jais skambintu ax.gif , o paskui galima juos priristi prei balionu ir paleisti, arba ne ax.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2010 04 20, 13:08)
pigūs e-bay yra pati siunčiausi  mirksiukas.gif

Is e-bay pigu? Kiek? Vilniuj 6.60 Lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 20, 11:23)
Mergaites, ar pirksit dangaus zibintu sventei?  ax.gif  As tai laaabai noriu.  4u.gif

Pirksim labai geras efektas thumbup.gif

QUOTE(Emmy @ 2010 04 20, 13:08)
pigūs e-bay yra pati siunčiausi  mirksiukas.gif

Kiek tas pigu e-bay g.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 20, 15:44)
Pirksim labai geras efektas  thumbup.gif
Kiek tas pigu e-bay g.gif

Jauciu, kad su siuntimu is e-bay -brangiau bus. Vilniuj po 6.60 galima paciom pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 20, 17:22)
Jauciu, kad su siuntimu is e-bay -brangiau bus. Vilniuj po 6.60 galima paciom pasiimti.

pernai pirkau 100 Lt 20 vnt

bet tik nepirkit iš hong kongo ilgai keliaus ir transportas kitas, pirkau iš UK.

NAUJA TEMA
ČIA bet baikite senąją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 20 balandžio 2010 - 16:36