Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(aaangelika @ 2010 04 19, 15:46)
Vienos pazistamos vaikuciai turi po toki, tai mielai valgo is juo  4u.gif  Ir as toki noreciau savo suneliui, jei per krikstynas negausime tokio dovanu, tai pati jam nupirksiu  ax.gif

Buvau neapsisprendus dėl to šaukštelio, bet dabar... manau bus gera dovana krikštukui smile.gif
Atsakyti
Erikae 4u.gif Ačiūūūūūū 4u.gif Šaunuolė tu mūsų 4u.gif
Man tai gražu bigsmile.gif Skambinsiu padrūškėm ryt poryt, kai bus paskaita gal atveš thumbup.gif
O va dėl šaukštelio tai nežinau ką daryti g.gif Ana krikštamotė purtos iš tolo: per brangu, negražu, nereikalinga... nežinau nei ką daryt doh.gif O tai jei kažin pačios mamytės paklausčiau: taip tiesiai šviesiai: naudosit valgysit su juo ar gulės padėtas, nori nenori, tiks netiks? Nu ji tokia supratlinga, protinga moteris: tikrai pasakys ar nori. Norėjom pirkti vaikiukui stumdomą mašinytę arba supamą arkliuką, paklausiau ko labiau nori: tuoj šaukė: mašinytę turim, vienos užteks, o arkliuką pas draugus išbandysim: gal bijos, nesisups, dar biski nepirkit. Tai gal tikrai paklaust, nes ir kainuoja nemažai šiaip. Gal ir nelabai mandagu, bet... g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 19 balandžio 2010 - 18:08
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 19, 20:07)
O tai jei kažin pačios mamytės paklausčiau: taip tiesiai šviesiai: naudosit valgysit su juo ar gulės padėtas, nori nenori, tiks netiks? Nu ji tokia supratlinga, protinga moteris: tikrai pasakys ar nori.  Norėjom pirkti vaikiukui stumdomą mašinytę arba supamą arkliuką, paklausiau ko labiau nori: tuoj šaukė: mašinytę turim, vienos užteks, o arkliuką pas draugus išbandysim: gal bijos, nesisups, dar biski nepirkit. Tai gal tikrai paklaust, nes ir kainuoja nemažai šiaip. Gal ir nelabai mandagu, bet... g.gif  doh.gif



As uz, reikia tiesiai sviesiai paklausti pas mama drinks_cheers.gif
Man labai smagu, kad pakviesti sveciai pasiklause, ko reikia, ko noretumet? As aisku kuklinuosi ir sakau, kad reikia pas vaikiuka klaust blush2.gif bet... Tuomet jie siulo savo variantus ir klausia "ar reikalinga" ?
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2010 04 19, 10:36)
Turiu klausimą, kurios naudoja tą sidabrinį šaukštelį su laikroduku - ar jis patogus? ar vaikiukai mielai valgo su/iš juo?

na mes tai is viso nenaudojam to sidabrinio saukstelio,kur gavom dovanu.labiau jis toks simbolinis,padetas i skrynele svarbiu daiktu jis ax.gif
Atsakyti
Ziurekit man tokia dar ideja sove i galva ax.gif , gal tokia jau ir buvo. Nezinau ar galima taip daryti blush2.gif , bet visai gal butu grazu kiekvienam sveciui atejusiam i baznycia isdalinti po varpeli, kai pakrikstytasis eitu is baznycios, kieme visi sveciai jais skambintu ax.gif , o paskui galima juos priristi prei balionu ir paleisti, arba ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 04 20, 08:37)
Ziurekit man tokia dar ideja sove i galva ax.gif , gal tokia jau ir buvo. Nezinau ar galima taip daryti  blush2.gif , bet visai gal butu grazu kiekvienam sveciui atejusiam i baznycia isdalinti po varpeli, kai pakrikstytasis eitu is baznycios, kieme visi sveciai jais skambintu ax.gif , o paskui galima juos priristi prei balionu ir paleisti, arba ne ax.gif


good.gif Graži idėja- paskelbti pasauliui apie naują krikščionį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 19, 19:07)
Erikae 4u.gif  Ačiūūūūūū 4u.gif  Šaunuolė tu mūsų 4u.gif
Man tai gražu bigsmile.gif  Skambinsiu padrūškėm ryt poryt, kai bus paskaita gal atveš thumbup.gif
O va dėl šaukštelio tai nežinau ką daryti g.gif  Ana krikštamotė purtos iš tolo: per brangu, negražu, nereikalinga... nežinau nei ką daryt doh.gif  O tai jei kažin pačios mamytės paklausčiau: taip tiesiai šviesiai: naudosit valgysit su juo ar gulės padėtas, nori nenori, tiks netiks? Nu ji tokia supratlinga, protinga moteris: tikrai pasakys ar nori.  Norėjom pirkti vaikiukui stumdomą mašinytę arba supamą arkliuką, paklausiau ko labiau nori: tuoj šaukė: mašinytę turim, vienos užteks, o arkliuką pas draugus išbandysim: gal bijos, nesisups, dar biski nepirkit. Tai gal tikrai paklaust, nes ir kainuoja nemažai šiaip. Gal ir nelabai mandagu, bet... g.gif  doh.gif

as tai tikrai zinau, ko neatsisakytu (nebent jau tuiri).. Mamytes stumdomo triratuko. Ir maziukams tinka su apsauga ir maniske jau 3 metuku pati vazineja. Abiems nuo 1.5 metuku visur ir visada atstoja vezimeli.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 20, 08:25)
as tai tikrai zinau, ko neatsisakytu (nebent jau tuiri).. Mamytes stumdomo triratuko. Ir maziukams tinka su apsauga ir maniske jau 3 metuku pati vazineja. Abiems nuo 1.5 metuku visur ir visada atstoja vezimeli.

o man tai nebuvo toks jau labai tinkamas daktas ir baisiai reikalingas, gavom dovanu, bet naudojom nedaug, nelabai mano vaikinui patiko, galiausiai suluzo. vezimelis- sketukas buvo daug geresne susiesikimo priemone:) taigi visgi geriausia klausti , jei norima koki didesni, ne simbolini daikta nupirkti. mano mazute gavo daug papuosaliuku, sidabrini sauksteli, gera lavinimo centriuka, ir pinigeliu, uz kuriuos patys nupirkome ko reikejo- gera patalynes komplekta, ciuzinuka, zaidimu rata. zodziu dovanos ir su isliekamaja verte ir siai dienai zaidimai. zodziu visokiu reikalingu daiktu turime:)
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 04 20, 07:37)
Ziurekit man tokia dar ideja sove i galva ax.gif , gal tokia jau ir buvo. Nezinau ar galima taip daryti  blush2.gif , bet visai gal butu grazu kiekvienam sveciui atejusiam i baznycia isdalinti po varpeli, kai pakrikstytasis eitu is baznycios, kieme visi sveciai jais skambintu ax.gif , o paskui galima juos priristi prei balionu ir paleisti, arba ne ax.gif

Labai sauni idejau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 04 18, 17:04)
gal butu galima suzinoti kas per medalionas? blush2.gif ir jei nepaslaptis kokia kaina is ko darot( auksas sidabras), pati galvoju ka čia padovanojus g.gif norisi kažko tokio wub.gif tik kolkas nesugalvoju ko g.gif


Mielai noreciau pasiulyti ranku darbo sage Jusu Krikstadukrai.
Kai kurios nuotraukos yra internte: http://picasaweb.goo...irmaiKomunijai#

Sages ant pagalveliu ipakuotos i persvieciamus maiselius arba dailias italiskas dezutes. Mano pacios dukryte pries Krikstynas pries 3 metus gavo ranku gamybos papuosala - PUIKUS PRISIMINIMAS!

Paskambinkite 8 687 91875, jei patiko.
Dalia
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 04 19, 21:07)
As uz, reikia tiesiai sviesiai paklausti pas mama  drinks_cheers.gif
Man labai smagu, kad pakviesti sveciai pasiklause, ko reikia, ko noretumet? As aisku kuklinuosi ir sakau, kad reikia pas vaikiuka klaust  blush2.gif  bet... Tuomet jie siulo savo variantus ir klausia "ar reikalinga" ?

Sutinku, as taip pat kai krikstinau seses mergyte paklausiau del saukstelio, nes man tai thumbup.gif , bet kai ji tokia poniska maniau nepatiks, bet patiko ir jai thumbup.gif , is pradziu gailejo valgyti is jo bet kai pabariau tai valgydino ir is jo lotuliukas.gif
Atsakyti
užsiparinau niekaip nesuprantu kas ne taip. darau saldainių porpierėlius.du variantus padariau ir noriu nukopinti - padauginti ir man kopiina tik pradinį variantą- tik tą saldainių šabloną, ant kurio kėliau paveiksliukus.... g.gif jeigu tiek prie visų dirbt reiks tai eina sau pražilsiu doh.gif
Atsakyti