Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Shoko @ 2010 04 18, 14:46)
Man atrodo, kad nebrangus tas STOGAS  g.gif Sanaudos apie 2 Lt, manau.  Kazkada per darbu pamokas dariau kazka tokio  lotuliukas.gif

Šiaudinis SODAS doh.gif Sumaišiau blush2.gif O man atrodo, kad brangus, nes nėra kas juos daro. Įmečiau tik pavyzdį, bet yra tokių grožybių. Bet... jiems reikia kaimiško stiliaus aplinkos, šiaudinis sodas nelabai derės prie kokių mandrų baldų. Bent jau aš galvoju g.gif
Atsakyti
tai kur tie musu medalionai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 18, 15:40)
tai kur tie musu medalionai  blush2.gif  ax.gif

Žadėjo ryt 4u.gif Su vaikiuku bėdos kažkokios, tai palauksim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 16, 22:51)
Skaitau ir sypsaus, nes kaip tik vakar pas juvelyre uzsakiau medalijona  ax.gif Grazu man tokia dovana, pats tas, cia vietoj kokio saukstelio, kuri daug kas megsta dovanoti... Nes norisi kazko tokio, kas ilgam isliktu, ty visa gyvenima butu salia.. O vyrukui ne taip paprasta, kaip panickai kazka padovanoti.

Pasirodykit, kokie jusu pirkiniai  bigsmile.gif  bigsmile.gif Nes esu macius tik vaikystej, manau, net ne sidabrinius.

gal butu galima suzinoti kas per medalionas? blush2.gif ir jei nepaslaptis kokia kaina is ko darot( auksas sidabras), pati galvoju ka čia padovanojus g.gif norisi kažko tokio wub.gif tik kolkas nesugalvoju ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 04 18, 17:04)
gal butu galima suzinoti kas per medalionas? blush2.gif ir jei nepaslaptis kokia kaina is ko darot( auksas sidabras), pati galvoju ka čia padovanojus g.gif norisi kažko tokio wub.gif tik kolkas nesugalvoju ko g.gif

nuo 44 temos puslapio viskas parašyta. Prašom skaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 18 balandžio 2010 - 16:14
QUOTE(aaangelika @ 2010 04 17, 12:01)
Sveikutes!

Jau vis maziau dienu lieka ir krikstysime suneli  wub.gif

Uzsakiau kriksto tevams po puodeli su mazylio nuotrauka, o ka dar padovanoti nezinau, gal turite ideju ar ka jus dovanosite/noretumet gauti dovanu, jei butumet kriksto teveliais?  4u.gif

O ka dovanosite seneliams ir proseneliams?  g.gif



as krikstateviams dovanoju po puodeli ir specialiai jiems nutapyta nedideli paveiksleli su angelu
o mociutems po prijuoste su uzrasu "Mano supermociute gamina tik man. Justinas" ax.gif ir po ranksluosti su siuvinetu uzrasu nuo anuko ax.gif viska uzsakineju pas viena forumiete 4u.gif
Atsakyti
O man galima zinoti prisijungimo duomenis? blush2.gif

QUOTE(Asterija @ 2010 04 18, 20:02)
as krikstateviams dovanoju po puodeli ir specialiai jiems nutapyta nedideli paveiksleli su angelu
o mociutems po prijuoste su uzrasu "Mano supermociute gamina tik man. Justinas"  ax.gif  ir po ranksluosti su siuvinetu uzrasu nuo anuko  ax.gif  viska uzsakineju pas viena forumiete  4u.gif

thumbup.gif O pas kuria forumiete? 4u.gif

O kaip manote, kaip tokia dovana ar gali buti, galvoju gal seneliams bendra dovana padaryti: maciau nusipirkti laaabai grazu maza albumeli nuotraukams ir iklyjuoti jame visas grazias nuotraukas is neseniai darytos fotosesijos (tas nuotraukas dar nemate), kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(M&V @ 2010 04 18, 17:04)
gal butu galima suzinoti kas per medalionas? blush2.gif ir jei nepaslaptis kokia kaina is ko darot( auksas sidabras), pati galvoju ka čia padovanojus g.gif norisi kažko tokio wub.gif tik kolkas nesugalvoju ko g.gif

Dar derinsim eskiza kita savaite blush2.gif Bus balto aukso (bet ji daro is geltono musu). Kainos irgi dar nezinau.
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2010 04 18, 22:31)
O kaip manote, kaip tokia dovana ar gali buti, galvoju gal seneliams bendra dovana padaryti: maciau nusipirkti laaabai grazu maza albumeli nuotraukams ir iklyjuoti jame visas grazias nuotraukas is neseniai darytos fotosesijos (tas nuotraukas dar nemate), kaip manote?

Gera mintis, paskui nuotraukų galima papildyti periodiškai, juk vaikas auga. Mes esame dovanoję seneliams kitomis progomis po albumą, tai kas 3-4 mėn. vis vežam į juos įdėti po keletą naujų foto smile.gif
Atsakyti
Cia jus telepatiskai mano minti pavoget del foto. lotuliukas.gif Ka tik darem fotesesija su savo suniu, tai iteiksiu visiems sveciams. Zinau, kad tokia dovanele visi apsidziaugs, nes ne vienas gimines susitikimas nepraeina be pamykimo-kada mums nuotraukyciu duosi, mes taip pasiilgstam... biggrin.gif Be to, viena is ju yra fotkinta su angelo sparniukais baltame tiulyje-pats tas krikstynoms. wub.gif
Atsakyti
gal krikštynų saldainėlių sudėtį būtų galima, kur ant popierėlių rašoma
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 19, 10:27)
gal krikštynų saldainėlių sudėtį būtų galima, kur ant popierėlių rašoma

Prasom mirksiukas.gif
Ant saldainio popierelio:
Sudetis:
gerumo milteliai 19%
juoko drozles 14%
smalsumo esencija 15%
asaru laselis 1%
oziuko rageliu riesuteliai 1%
mamytes ir tevelio meiles ir kantrybes kremas 50%
Atsakyti