Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Sveikutes!

Jau vis maziau dienu lieka ir krikstysime suneli wub.gif

Uzsakiau kriksto tevams po puodeli su mazylio nuotrauka, o ka dar padovanoti nezinau, gal turite ideju ar ka jus dovanosite/noretumet gauti dovanu, jei butumet kriksto teveliais? 4u.gif

O ka dovanosite seneliams ir proseneliams? g.gif

Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2010 04 17, 11:01)
Sveikutes!

Jau vis maziau dienu lieka ir krikstysime suneli  wub.gif

Uzsakiau kriksto tevams po puodeli su mazylio nuotrauka, o ka dar padovanoti nezinau, gal turite ideju ar ka jus dovanosite/noretumet gauti dovanu, jei butumet kriksto teveliais?  4u.gif

O ka dovanosite seneliams ir proseneliams?  g.gif


krikstotevams po remeli deginta ir pasizadejimus, mociutem saukstai deginti, seneliam po pasaku knygele ir visiem - seneliam - po viena angeliuka-magneta-su uzrasu.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 04 15, 12:58)
Aš šaukštus turiu nupirkus per Kaziuką, tai norėčiau juos išdegint.

medžio graviravimas

medžio graviravimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 17 balandžio 2010 - 12:04
laba,
norėjau paklausti gal turit šiuos pvz kas nors, niekur nerandu, tik viena akim kažkur skaičiau, bet nepasižymėjau kur.kažkaip taip ar panašiai vadinasi
augindamas vaiką gauni......
kūdikio monologas...ten kažkaip kad tėvai nesupranta kūdikio, ko jis nori
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 17, 18:51)
laba,
norėjau paklausti gal turit šiuos pvz kas nors, niekur nerandu, tik viena akim kažkur skaičiau, bet nepasižymėjau kur.kažkaip taip ar panašiai vadinasi
augindamas vaiką gauni......
kūdikio monologas...ten kažkaip kad tėvai nesupranta kūdikio, ko jis nori



as irgi esu tuos kazkur ysikelus bet dabar nerandu bet va turiu tokius , cia jau tokia juoko forma bet man visai patiko galima y laikrastuka patalpinti jeigu darote.

Vaikų auklėjimo taisyklės
(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)

1.Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti - atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Ką daryti, jei vaikas įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti išdykėlio pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats. Arba jį pakąs pirmosios šalnos.
4.Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
5. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
6.Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus – ir lėkščių plauti nereikės.
7. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
8. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,
jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.
10.Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis, šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
11. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.
12. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
13. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
14. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
15. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti,
ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
16.Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O medalionų nieks nepafotkinot blush2.gif Jau kaip laukiu unsure.gif Ale sakiau durna per visą pilvą stupid.gif Nu tigi grupiokės net dvi iš Vilniaus. Prašyčiau, nueitų nupirkti, į paskaitas atvežtų, sesiją prieš akis. Be to jau reik dviejų, nes ir kita krikštamotė nori thumbup.gif
Atsakyti
Ar cia sita turejote omeny?
NAUJAGIMIO MONOLOGAS
"Kas per kvaila liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti. Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia. Nakti rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Taip manęs nemyli, kad apsidirbusiam vietoj sauso pamperso po užpakaliu, čiulptuka burnon kiša. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta...
APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.
Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažkas yra. Ufff, palengvėjo. Vyrukas. Tikras.
O čia kas per veidas apsimiegojęs išlindo? Koks, po galais, „Valgyt jis nori"??? Šlapia man!
Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau trys apsimiegoję veidai. Bando suprasti. Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai. Kas cia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersa pakeiskit... Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo... Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado. Sako, pampersa reikia pačiupinėti. Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers... Aha, aš buvau teisus. Išsivertė.
Ėėėė... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar? O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit. Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ka ten apžiūrinėjate??? A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas. Ko tai valgyt užsimaniau. Valgyt noriu!!!! Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsidirbo"?!!! Kuo sysioti??? Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!! Stop stop, kuriems galams pampersa nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!! O valgyt kaip norisi, vaje tau... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti jį? Šaunuolė. Tikrai protinga. Skiriu vyresniąja. Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris kvailas, sako – tą padaryk, aną, šitą... Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Kažko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok. Kam sakau – čiulptukas, kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką! O! Netgi tas kvailesnis jau suprato. Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "
Atsakyti
Jei kūdikiai turėtų savo forumą internete, tai jiems būtų apie ką pasitarti...
*Devintą vakaro guldo miegoti. Ir jums taip būna? Kaip su tuo kovojate?
*Naujos sauskelnės mane storina. Rekomenduokite patikimą modelį.
*Kokia poza miegoti, kad namiškiai nefotografuotų? Tos blykstės taip trukdo...
*Apžiūrinėdama mano pilną naktipuodį, mama be galo džiaugiasi. Gal žinote jai patikimą psichoterapeutą?
*Katę maitina skaniau. Bandau atimti jos maistą, bet nuolat pagauna ir skanų maistą slepia. Kodėl?
*Kur nosytė? Kur akytė? Ką, jie patys nežino? Ar visų tėvai tokie neišmanėliai?
*Vykdau apklausą. Kas ragavo kambarinių augalų? Kokie skaniausi?
*Neleidžia žaisti su katės smėliuku. Kaip kovoti?
*Man – morkų piurė, sau – šokoladą. Kam pranešti apie lygių galimybių pažeidimą?
Neleidžia draskyti tapetų, nors katė tai daro nuolat. Diskriminacija?
*Bando maitinti trintais žiediniais kopūstais! Kaip reaguoti?
*Reikalinga materialinė parama: namuose nėra nei druskos, nei cukraus, todėl nuo košės pykina.
Kodėl drėgnų servetėlių užtenka tik pusei kambario? Ir kaip sužinoti, kur tėvai slepia likusias?
Zuikuti, Katinėli, Aukseli, Pupuli...Kaip sužinoti savo vardą? Dalinamės patirtimi.
Aš jau prisivalgiau. Kaip tai išaiškinti tėvams?
*Tėtės plikė niekaip neišnyksta. Tai rachitas?
*Rekomenduokite gerą logopedą. Turiu pasirūpinti močiute.
*Nuolat bučiuoja padus ir minkštą vietą. Ką tai galėtų reikšti?
*Kasdien maudo. Visi tokie purvini, ar mano mamai paranoja?
Mama miega visą naktį!
Mane fotografuoja nuogą ir nuotraukas platina internete. Kam pasiskųsti?
Ladu ladu ladutes...Virė virė košę... O koks jūsų tėvų kūrybinis potencialas?
Maitinamiems krūtimi. Kokio maisto palinkėtumėte savo mamai?
Ar teko susidurti su tokia problema: mama sėdi prie lovos, kažką “pro šalį” dainuoja ir trukdo užmigt


man sis juokingas vaiku forumas labai patiko thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki visi, kadangi ruošiuosi ir aš vaikučio krikštynoms, tai prisijungiu prie jūsų. Mane domina toks dalykas: krikšto mama dovanoja vaikui, cukrų, kojines, česnaką na ir ten dar daiktelių. Bet yra tarp jų ir šiaudinis sodas. Kas tai per daiktas?
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 17, 19:23)
Sveikos 4u.gif
O medalionų nieks nepafotkinot blush2.gif  Jau kaip laukiu unsure.gif  Ale sakiau durna per visą pilvą stupid.gif Nu tigi grupiokės net dvi iš Vilniaus. Prašyčiau, nueitų nupirkti, į paskaitas atvežtų, sesiją prieš akis. Be to jau reik dviejų, nes ir kita krikštamotė nori thumbup.gif


Oi nebuvau as siandien .
Vaikas uzstreikavo tai nepavyko nuvaziuoti .
Rytoj vel bandysiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiaudinis stogas- daromas iš sveikų šiaudų gabaliukų, suveriamas į tam tikrą formą. Labai gražu. Senesniais laikais virš jaunųjų galvų kabindavo.
user posted image

Gražu, bet kažin kur gaut. Ir kainuoja turbūt brangiai doh.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nebrangus tas STOGAS g.gif Sanaudos apie 2 Lt, manau. Kazkada per darbu pamokas dariau kazka tokio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 18 balandžio 2010 - 14:47