Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Gal galit parodyt kaip tas atvaizdas atrodo kur visų krišto mamų mama.
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 04 16, 15:55)
jei ka surasi tai rasyk ir rek garsiai nes ir as noriuuuuuuuuuuuuu  doh.gif  ir labai noriu  ax.gif

Gal pagooglinkit. Man nepasiseke Kaune rast.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 15:05)
Gal pagooglinkit. Man nepasiseke Kaune rast.

Nėra verysad.gif Ieškojau verysad.gif
Atsakyti
Rytoj vaziuoju tu medaljonu pirkti bigsmile.gif
Labai jau man cia graziai nuskambejo.
Tai jei kas labai labia norit . Rasykit man i AZ - paimsiu .
Vistiek i pasta vaikstau, tai galesiu ir issiusti 4u.gif
Tik patikslinkit kaip jie atrodo blush2.gif Kur rasti tai jau supratau, o kaip atrodo dar nelabai ax.gif blush2.gif

Nesunku gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 04 16, 18:01)
Rytoj vaziuoju tu medaljonu pirkti  bigsmile.gif
Labai jau man cia graziai nuskambejo.
Tai jei kas labai labia norit . Rasykit man i AZ - paimsiu .
Vistiek i pasta vaikstau, tai galesiu ir issiusti  4u.gif 
Tik patikslinkit kaip jie atrodo  blush2.gif  Kur rasti tai jau supratau, o kaip atrodo dar nelabai  ax.gif  blush2.gif 

Nesunku gi  biggrin.gif

Aš ne iš Kauno schmoll.gif O gal kas galėtų paimti iš Kauno, vis tiek bus daugiau norinčių, o tada pasiimčiau prie progos. Jei ne, tai tada prašysiu, kad atsiųstum 4u.gif Tik aš va durnoji niekad nieko nesisiunčiau paštu, nelabai įsivaizduoju atsiskaitymą. Bet nieko, visada būna pirmas kartas. Man berniukui reikia, jei būtų tai gali ir angeko Gabrieliaus atvaizdu, nes neįsivaizduoju kas ten medalionai schmoll.gif Bet turėtų būti jaukūs.
Atsakyti
As Vilniete, tai man jokio skirtumo i kuri lietuvos kampeli issiusti ..
Kazkur 2 litai man rodos neregistruotu pastu ir apie 4 - registruotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita% @ 2010 04 16, 18:27)
Sveikutes

Mes irgi ruosiames krikstynom,busiu kriksto mama,gal galeciau ir as gauti prisijungimo duomenys,aciukas mirksiukas.gif

As cia gal ir blondine, bet apie kokius mes prisijungimo duomenis snekam? Kodel as neturiu? lotuliukas.gif Man irgi reikia.. lotuliukas.gif

Džiaugiuosi, kad taip patiko ši mintis. Na, as be jokiu problemu galiu pakabukus nupirkti.. Ir i kauna turiu kas atves.. is ranku i rankas. Tik kazkaip paciai rinkti be jusu nzn.. Nebent labai pasitikit.. Erikae rase, kad vaziuoja.. gal pafotkins mums. jei kuriai neskubiai reikia, tai rasykit, nes musu krikstynos birzelio 5 d.
Erikae, parduotuvele einant nuo Aušros vartu po kairei. Ten reik paklaust ir parodys. Yra viskokiu, paukscio formos (ale angelas), šventuju atvaizdai. Tiesiog pakabukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 16 balandžio 2010 - 21:35
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 22:25)
As cia gal ir blondine, bet apie kokius mes prisijungimo duomenis snekam? Kodel as neturiu?  lotuliukas.gif Man irgi reikia.. lotuliukas.gif



Merginos, jau moderatore buvo sakius, kad jeigu reikia prisijungimo duomenu, rasykit kam nors i AZ, kad netersti temos, o be to, tos kas zino, gali pagalvoti, kad kuri kita jau nusiunte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 21:25)
As cia gal ir blondine, bet apie kokius mes prisijungimo duomenis snekam? Kodel as neturiu?  lotuliukas.gif Man irgi reikia.. lotuliukas.gif

Džiaugiuosi, kad taip patiko ši mintis. Na, as be jokiu problemu galiu pakabukus nupirkti.. Ir i kauna turiu kas atves.. is ranku i rankas. Tik kazkaip paciai rinkti be jusu nzn.. Nebent labai pasitikit.. Erikae rase, kad vaziuoja.. gal pafotkins mums. jei kuriai neskubiai reikia, tai rasykit, nes musu krikstynos birzelio 5 d.
Erikae, parduotuvele einant nuo Aušros vartu po kairei. Ten reik paklaust ir parodys. Yra viskokiu, paukscio formos (ale angelas), šventuju atvaizdai. Tiesiog pakabukai.


Bet tai tikrai,
Gal as tiesiog nufotografuosiu o Jus tada nupirktumet ax.gif Tuo labiau, kai turit kam perduoti smile.gif
Atsakyti
Skaitau ir sypsaus, nes kaip tik vakar pas juvelyre uzsakiau medalijona ax.gif Grazu man tokia dovana, pats tas, cia vietoj kokio saukstelio, kuri daug kas megsta dovanoti... Nes norisi kazko tokio, kas ilgam isliktu, ty visa gyvenima butu salia.. O vyrukui ne taip paprasta, kaip panickai kazka padovanoti.

Pasirodykit, kokie jusu pirkiniai bigsmile.gif bigsmile.gif Nes esu macius tik vaikystej, manau, net ne sidabrinius.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 22:04)
Tinka ir taip. Erikae, as cia viena (nereikia Jus)  lotuliukas.gif

Man ir tiks bet kaip 4u.gif Mums krikštynos tik liepą biggrin.gif O tai dažnai būnat Kaune ? Savaitgaliais irgi?
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 16, 23:20)
Man ir tiks bet kaip 4u.gif  Mums krikštynos tik liepą biggrin.gif  O tai dažnai būnat Kaune ? Savaitgaliais irgi?

Turiu drauga, kuris kasdien vaziuoja Vilnius-Kaunas, darbo dienom, darbo valandom. Galit privaziuot ir paimt is jo. Tik klausimas ka.. g.gif
Atsakyti