Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Aciu mamytes uz nuomones del filmavimo. Ieskosiuos profesionalaus filmuotojo. O gal kas nors galit parekomenduot Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 16, 01:30)
Dekoju,cia as klausiau  4u.gif

kaip tik šiom dienom teko tvarkyti popieriukus, tai jei norint sutalpinti į A4 formato lapą 6 vnt gali daryti šiek tiek mažesnius, per kelis mm , nei šie matmenys , bet vyniojasi puikiai, net išmėginau, tikrai nepritrūksta popieriuko 4u.gif .va net spec atsiverčiau ir pamatavau pagal paveiksliuko duomenis 9,05 *9,79 pilnai pakako suvynioti tokį saldainį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 04 14, 16:14)
Sveikos mamytes.

Na ir mes ruosiames didziajai sventei. Jau daug ka pasidariau. Susiplanavau scenariju, su kunigu jau sutarem, rubelius uzsisakem, sventes vieta issirinkom, na ir kitu smulkiu darbeliu jau nemazai atlikta, tik vat kilo siandien toks klausimas tai noriu su jumis pasikosultuoti. Randu nemazai fotografu fotografuojanciu krikstynas, o vat filmuotojo kazkaip ne g.gif Tai net susimasciau, gal isvis nereikia filmuoti, gal pakaks graziu nuotraukyciu g.gif Kaip jus manot ir kaip darysit? Ten kur patys filmuoja tai as neskaitau, kalbu apie profesionalu filmuotoja, kad grazu filmuka padarytu.


mes tai jau uzsisakem fotografa, kuris sukurs is foto ir du filmukus. o filmuosimies patys. taip nusprendziau nuo musu vestuviu, nes ten filmavo ir giminaitis ir prof. filmuotojas, tai paprasta ziuret daug fainiau ir idomiau ir dar- nieko nekainuoja thumbup.gif !
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 15, 19:00)
Sveikos  Turiu toki klausimuka visoms  Kaip jus galvojate kam reikalinga kriksto žvakė?  g.gif
Man uzdave klausimą viena mama kuri gyvena prancuzijoje ir ten krikstis mažylį
Nuejus pas kunigą šis atsake kad nereike atsinešti žvakes ,todel jai kilo toks klausymas. Žinama aš atsakiau kaip aš žinau ir kaip galvoju ,bet butu idomus  jūsų pamastimas ar atsakymas ,gal as neteisingai žmogui paaiškinau  blink.gif


Jau Naktibalda labai placiai atsake, taciau noreciau pridurti.
Zvake bent jau musu seimoje saugojama visa gyvenima.
Ir as zinau kad ta pati zvake, kuri dege per krktynas, komunija ir vestuves bus deginama ir gyvenimo pabaigoje .
Man ji turi labai didele reiksme .
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 15, 20:00)
Sveikos  Turiu toki klausimuka visoms  Kaip jus galvojate kam reikalinga kriksto žvakė?  g.gif
Man uzdave klausimą viena mama kuri gyvena prancuzijoje ir ten krikstis mažylį
Nuejus pas kunigą šis atsake kad nereike atsinešti žvakes ,todel jai kilo toks klausymas. Žinama aš atsakiau kaip aš žinau ir kaip galvoju ,bet butu idomus  jūsų pamastimas ar atsakymas ,gal as neteisingai žmogui paaiškinau  blink.gif


O tai gal Jiems žvakę duos vietoje? g.gif

Mes vaikus krikštijom Lietuvoj, bet abu kartus mums kunigas irgi sakė, kad žvakės nereikia patiems atsinešti. Per pačias krikštynas mums kunigas pats duodavo žvakes, kurios iš anksto būdavo pašventintos. Tai gal ir čia tas pats variantas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 04 16, 10:15)
O tai gal Jiems žvakę duos vietoje?  g.gif

Mes vaikus krikštijom Lietuvoj, bet abu kartus mums kunigas irgi sakė, kad žvakės nereikia patiems atsinešti. Per pačias krikštynas mums kunigas pats duodavo žvakes, kurios iš anksto būdavo pašventintos. Tai gal ir čia tas pats variantas?  ax.gif

Turbut kaip kur, bet mes nesemes patys ir si karta nesimes patys. Juo labiau, kad yra galimybe pasirinkti paciam zvake. Pašventins ja kriškto metu. Be to, ketinu pirkti prie Aušros vartu sidabrini vienuoliu daryta šventojo atvaizda su grandinele ir vienu metu pašventinti. Tegu nešioja kasdien. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 13:02)
Turbut kaip kur, bet mes nesemes patys ir si karta nesimes patys. Juo labiau, kad yra galimybe pasirinkti paciam zvake. Pašventins ja kriškto metu. Be to, ketinu pirkti prie Aušros vartu sidabrini vienuoliu daryta šventojo atvaizda su grandinele ir vienu metu pašventinti. Tegu nešioja kasdien.  wub.gif

Čia Vilniuje tie atvaizdai. O Kaune yra kur tokių pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 16, 14:10)
Čia Vilniuje tie atvaizdai. O Kaune yra kur tokių pirkti  g.gif

Is tikruju nezinau. Mano drauge (giliai tikinti) pirko ten, nuejo pas kuniga pašventinti, tai kunigelis iskart pažino kieno dirbinys ir sako-šito labiau pašventinti jau nebeįmanoma jis ir taip jau šventas, nes darytas šventom rankom. Labai jau man gražiai nuskambėjo, tai užsimaniau savo mergytėm. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 14:02)
Turbut kaip kur, bet mes nesemes patys ir si karta nesimes patys. Juo labiau, kad yra galimybe pasirinkti paciam zvake. Pašventins ja kriškto metu. Be to, ketinu pirkti prie Aušros vartu sidabrini vienuoliu daryta šventojo atvaizda su grandinele ir vienu metu pašventinti. Tegu nešioja kasdien.  wub.gif


va pripasakojat visokiu grozybiu ir as jau noriu..... doh.gif reikia kaunietem susimesti ir prasyti kad nupirtku mum ir issiustu Vilniete mamyte blush2.gif
Atsakyti
Na, as jau arteju prie finiso linijos tongue.gif i musu pasta ikeliau kokia padeka mociutems padariau, ir vienam is krikstateviu dovana- sertifikatas "Linksmasis savaitgalis", padovanosiu po konkurso skirto tik jiems lotuliukas.gif
Atsakyti
Na tikslinu del tu dirbiniu.. Pasirodo darytos jos Betliejaus seserų rankų ax.gif Pirkti religiniu dalykeliu parduotuvelej, visai šalia Rotušės vartų. Sako, kad ne visada turi. Būna įvairių. Grožis? .. Na kaip.. Sako, kad matos, kad daryta rankom... Bet mano supratimu gražu ir šilta wub.gif
P.S. aj, ir kaina normali apie 20-30 litu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 16 balandžio 2010 - 14:03
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 14:01)
Na tikslinu del tu dirbiniu.. Pasirodo darytos jos Betliejaus seserų rankų ax.gif  Pirkti religiniu dalykeliu parduotuvelej, visai šalia Rotušės vartų. Sako, kad ne visada turi. Būna įvairių. Grožis? .. Na kaip.. Sako, kad matos, kad daryta rankom... Bet mano supratimu gražu ir šilta  wub.gif
P.S. aj, ir kaina normali apie 20-30 litu.

Aaaaaa kaip noriuuuuuuuu. Kaune gal yra kažkas panašaus g.gif Gal kokiam Kazimiero knygyne tokių galima rasti g.gif O kur dar religinių dalykų parduotuvės Kaune g.gif
Atsakyti