Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

sveikos mamos drinks_cheers.gif
nezinau ar pavyks viska perskaityti todel geriau paklausiu blush2.gif

kas ir kam pro langa turi aduoti vaikeli? mama krikstamotei?
gryzus is baznycios krikstateviai perduoda vaikeli tevams? ar mociutei?
kas turi laikyti vaikeli virs stalo? tevai, ar krikstateviai?
labai jau painu cia viskas su tom tradicjom... doh.gif
kolkas tiek 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2010 04 13, 22:58)
siaip skraiste yra parindinis krikstynu drabuzis. anksciau irgi budavo, bet juos vadindavo kriksto baltiniais ar kazkaip panasiai, turiu ir as, ir MB turim, tik juos pridedavo, neapgaubdavo, o pridedavo , lkunigui zodzius sakant, kai riekdavo, ir abieju musu grazus, man dar mociute siuvus, gelyciu zydru prikabinus..labai labai grazus, nekrikstijau savo pirmagimio- nesugalvojau tiesiog, kad galima panaudoti ta ruba vietoj skraistes, mazutei irgi pirkau jai skirta skraiste, bet abiem paliksiu ju kriksto rubelius ir kaip relikvija padoanosiu musu kriksto drabuzius, gal musu anukus su jais pakrikstys, o gal liks grazus prisiminimas is kartos i karta thumbup.gif


ir as siuo klausimu pasisakysiu mirksiukas.gif
skraiste yra tiesiog butina, kiti kunigai gali net nekrikstyt be jos. balta zavake ir balta skaraiste butini!!! mums kunigas primine kad butinai taip turi but, kad netycia nesugalvotumem ateit be ju biggrin.gif . ir vieno kunigo straipsni skaiciau kuris teige taip pat.
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 06, 11:45)
Jau nebliausiu schmoll.gif  Pirmą kartą blioviau. Ir vyrui patiko, ypač ta kur įdėjau. Vis tik darysiu su tom pasakom kaip sakiau, man tai gražu. Vis šiokia tokia atrakcija wub.gif  Tik gal nosinukų reik nupirkti g.gif  Ale servetėlių bus unsure.gif  Nieko jau čia nedarysi- jautri tema. O gal kas gali pasiūlyti kokią pasaką apie tėtį g.gif  Dabar vis apie mamą ir mamą, eilėraščiai ir apie mamą, o apie tėtį taip mažai. Juk geras tėtis svarbu kaip ir mama. Dar įmesiu gražų eilėraštuką, radau ir SM kažkur, tai įmečiau į laikraštuką ir pavadinau: angelo žodeliu. Man tai jis  wub.gif  Gal pravers kuriai. Nors gal buvo, bet gal nepamaišys ax.gif

Dievulis saugoti tave prisakė,
Kasdien už rankos aš vedu tave,
Kad rodyčiau tau tą, ko tavo akys
Nepamatys, kai vaikščiosi gatve.
Štai rieda gatvėm sutiktos mašinos,
Ir nenustygsta jos: pirmyn, atgal.
Kur slepiasi nelaimė, nieks nežino,
Pagalbos mano šiandien reiks tau gal.
Esu aš tavo angelėlis sargas,
Tave Dievulis siuntė prižiūrėt.
Būt su tavim man laimė, o ne vargas,
Juk gera angelą ir tau turėt.
Dievulis atnešė lyg angeliuką,
Nukėlė nuo pūkinių debesų,
Mažutį, spurdantį ir krykščiantį žmogiuką,
Didžiuliam džiaugsmui artimų žmonių.
Tegul mėnulis saugo saldų miegą,
O saulė lydi pirmus žingsnelius,
Te žemiškais takais laimingas bėga
Gyvenimas aplenkdamas slenksčius.





sveikos mamkos,
cia gi lopsine!
as savo maziui dainuoju nuolatos!!!!!
masinoj sita cd veziojuosi. galesiu veliau pranest kas dainuoja jei idomu!
smile.gif

bet tiksliai, visi zodziai is lopsiniu... geriausi zodziai, tostai ir palinkejimai ta proga!!!! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 04 14, 17:14)
Tai net susimasciau, gal isvis nereikia filmuoti, gal pakaks graziu nuotraukyciu g.gif Kaip jus manot ir kaip darysit? Ten kur patys filmuoja tai as neskaitau, kalbu apie profesionalu filmuotoja, kad grazu filmuka padarytu.

mes filmavom, kitaip net neįsivaizdavom šventės be šio įamžinimo. Fotografė irgi buvo profesionalė.

QUOTE(kerryy @ 2010 04 14, 18:28)
1 kas ir kam pro langa turi aduoti vaikeli? mama krikstamotei?
2 kas turi laikyti vaikeli virs stalo? tevai, ar krikstateviai?

1. tėvai krikštotėvams (kas kam tiksliai nelabai svarbu)
2. krikštatėviai, kiek pamenu.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pasirodau angeliuka, ji dovanos krikstomama 4u.gif cia tik ne as ji veliau blush2.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 15 balandžio 2010 - 08:26
Mergužiukai kur galima Vilniuj išdegint ant šaukštų ir kokius žodžius deginat?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 04 15, 10:15)
Mergužiukai kur galima Vilniuj išdegint ant šaukštų ir kokius žodžius deginat?


as uzsakinejau pas viena si sm, tai atsiunte pastu isdegintus. 4u.gif

vat tokie, tik vardas cia ne musu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 15 balandžio 2010 - 10:24
Aš šaukštus turiu nupirkus per Kaziuką, tai norėčiau juos išdegint.
Atsakyti
TOMEGA, ATSILIEPKIT!!! NETYCIA ISTRYNIAU JUSU ADRESA, NEGALIU ISSIUSTI DRUGELIU doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos Turiu toki klausimuka visoms Kaip jus galvojate kam reikalinga kriksto žvakė? g.gif
Man uzdave klausimą viena mama kuri gyvena prancuzijoje ir ten krikstis mažylį
Nuejus pas kunigą šis atsake kad nereike atsinešti žvakes ,todel jai kilo toks klausymas. Žinama aš atsakiau kaip aš žinau ir kaip galvoju ,bet butu idomus jūsų pamastimas ar atsakymas ,gal as neteisingai žmogui paaiškinau blink.gif
Atsakyti
Zvake - vienas is simoboliu, tarsi Kristaus sviesa. O siaip net nesigilinant zvakes tikejime visur figuruoja.. Ir pirmaja komunija 'imant' vaikas laiko zvake..
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 15, 20:00)
Sveikos  Turiu toki klausimuka visoms  Kaip jus galvojate kam reikalinga kriksto žvakė?  g.gif
Man uzdave klausimą viena mama kuri gyvena prancuzijoje ir ten krikstis mažylį
Nuejus pas kunigą šis atsake kad nereike atsinešti žvakes ,todel jai kilo toks klausymas. Žinama aš atsakiau kaip aš žinau ir kaip galvoju ,bet butu idomus  jūsų pamastimas ar atsakymas ,gal as neteisingai žmogui paaiškinau  blink.gif


Kokią reikšmę turi per krikštynų apeigas naudojama žvakė?

Krikšto žvakė yra labai svarbus krikštynų atributas. Ji turi būti saugoma visą gyvenimą, pakartotinai uždegama pirmosios komunijos metu ar per vestuves. Tiesa, ir Velykų šeštadienio liturgijoje yra numatytas krikšto pažadų atnaujinimas, užsidegus žvakes nuo didžiosios velykinės žvakės. Krikšto žvakė - amžinoji šviesa, kuri žmogui nušviečia kelią, parodo teisingą kryptį per gyvenimo sutemas ir ruošiantis amžinybės kelionei. Krikštas - tai vanduo ir ugnis. Vanduo - amžinoji gyvybė. O ugnis suteikia šventumą tai gyvybei.

šaltinis
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 04 14, 17:14)
Sveikos mamytes.

Na ir mes ruosiames didziajai sventei. Jau daug ka pasidariau. Susiplanavau scenariju, su kunigu jau sutarem, rubelius uzsisakem, sventes vieta issirinkom, na ir kitu smulkiu darbeliu jau nemazai atlikta, tik vat kilo siandien toks klausimas tai noriu su jumis pasikosultuoti. Randu nemazai fotografu fotografuojanciu krikstynas, o vat filmuotojo kazkaip ne g.gif Tai net susimasciau, gal isvis nereikia filmuoti, gal pakaks graziu nuotraukyciu g.gif Kaip jus manot ir kaip darysit? Ten kur patys filmuoja tai as neskaitau, kalbu apie profesionalu filmuotoja, kad grazu filmuka padarytu.

musu tai fotografe kuri mus fotografavo sake kad padarys ir mini filmuka,tai savaitgali turetumem jau gauti,labai laukiam bigsmile.gif
Atsakyti