Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 13, 20:16)
na žmogui tiesiog negražu ir tiek, bet tai dar nereiškia, kad ji bereikalingas daiktas, skraistė šeimoje gali turėti didelę relikvijos poziciją, ta pačia skraiste kirkštyti brolius, seseris, šnekama,kad ryšys bus stipresnis, arba palikti vaikams skrynelėje, ir ta skraiste galės krikštinti savo vaikus, aš žiūriu į savo krikštynų foto ir taip gailinu tos suknelės ji tokia nerealiai graži  wub.gif , jei turėčiau savo krikšto skraistę išlikusią net nesvarstydama su ja apgaubčiau savo vaikus, tradicijas kuria kas? ogi mes patys, kap pasidarysim taip ir turėsim jei sakysim,kad tai š...tai pakrištinę vaiką arba atiduosim kam nors arba parduosim nesuteikdami tam daug reikšmės, o jei norėsim diegti šeimos tradicijas saugosim rūbelius ir perteiskim savo vaikų vaikams, man gražu , o kitam kičas ir nesąmonė, kam čia skudurų perdavimas iš kartos į kartą,

o jei pagal senovines tradicijas tai mama net krikštynose nedalyvaudavo visai  biggrin.gif , nes kūdikiai krikštijami būdavo kelių dienų, todėl gimdyvė dar gulėjo lovoje, ir į bažnyčią važiuodavo tik vaikelis, ir krikšto tėveliai ir man rodos pribuvėja  g.gif  jei gerai pamenu  4u.gif

mane krikštino 3mėn.,tai į bažnyčią mane nusivežė tik krikšto tėvai,o mano tėvai,kiek žinau,tai nė nebuvo,laukė mūsų gryštančių namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 04 14, 09:27)
O kas tai per rubelis?

Tecio kriksto rubelis - marskinukai.. bet aisku, jie maniskiui bus mazi, laikysim tik per ranka permete, kazkaip taip anyta sake unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 14 balandžio 2010 - 08:37
Nu va, gi tikrai kad susnekejau, tai dabar net geda blush2.gif Mama irgi sako, kad skraiste pagrindinis krikstynu rubelis. Cia susiuolaikinta, o seniau budavo sukneles, net labai ilgos. Pati prisiminiau musu prosenoliu nuotraukas, tai leliukai su tokiom laaaabai ilgom suknelemis budavom..
Bet o kai yra tecio rubelis ir ji galima ant rankos uzdeti, nes esme, kad vaikas prie jo liestusi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 14, 09:41)
Nu va, gi tikrai kad susnekejau, tai dabar net geda  blush2.gif Mama irgi sako, kad skraiste pagrindinis krikstynu rubelis. Cia susiuolaikinta, o seniau budavo sukneles, net labai ilgos. Pati prisiminiau musu prosenoliu nuotraukas, tai leliukai su tokiom laaaabai ilgom suknelemis budavom..
Bet o kai yra tecio rubelis ir ji galima ant rankos uzdeti, nes esme, kad vaikas prie jo liestusi..  unsure.gif

Na negirdejau del tecio rubu kad galima deti ant rankos, bet gal but galima vietoj skraistes apgaubti g.gif . Reiktu pasiklausti geriau zinanciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 13, 13:12)
Musu irgi nedaug bus 9 zmones tik, bet mes su nakvyne busim Trakuose, tai truputi susidaro pinigeliu todel..bet kaip nors, kazko istaigingo irgi nedarau labai jau...vat musu suknele linine:ax:

http://i021.radikal....d741efddff1.jpg

mes pas ta pacia siuvejele siuvomes rubelius nu superiniai daugiau nieko neina pasakyti kaip pasakisko grozio rubeliai, delioju ir delioju kasdien is vienos lentynos juos i kita,lauku nesulaukiu kada puosimes blush2.gif
o suknute labai labai grazi, nuostabi wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 13:30)
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 13, 10:12)

Labai grazi suknute,bus tikra princese.As tik ruzavas gelytes nuimciau,man jos nedera kazkaip rolleyes.gif sorry,uz pastebejima

gelytes ne siaip sau ant skraistes buna rozines arba zydros,mergytem siaip zydros i berniukam rozines,pagal senoves tradicijas kristaus rubai roziniai purpuriniai, o Marijos zydri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 14, 07:39)
Vakar rezervavausi baznycioj valandziuke ir musu krikstynoms  4u.gif  kunigelis isporino viska, "reikalavimus" kriksto tevams ir atsisveikinant pasake - privalu tureti zvake ir skraiste. Siaip vaikas gali eiti nuogas i krikstynas, bet skraiste privalo buti.  ax.gif



thumbup.gif mums beveik taip ir buvo-krikstijome sūnų 2004m. pas a.a. tėvą Stanislovą... ir prisirinko pilna bažnyčia krikštijamųjų (apie 45 vnt.) + tevai, krikštatėviai, giminės.... buvo kaip per atlaidą.... o karšta.... tai pradžioj dėl karščio nuėmėm kepurytę, po to batukus, bliuskutę, kelnytes... liko vaikas su baltu bodžiuku ir skraiste..... thumbup.gif ir visai gerai buvo.... o ka gi nekankinsi vaiko, kad tik dailiai atrodytų.. o atrodė taip natūraliai thumbup.gif

o krikšto rūbelis gali būti kaip skraistė:
http://www.supermama..._5635_10238.jpg

arba kaip "ranksluostelis"-jis ik simboliškai uždedamas ant petuko..
http://sites.google....edium-init-.jpg

Ja laiko krikstatėviai ant rankos, o kaip kunigas pasako-štai baltas rūbas, kuris simbolizuoja nelatuma, tyruma ir t.t., uzdeda ja vaikui ant petuko... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vzilma: 14 balandžio 2010 - 10:12
QUOTE(19810728 @ 2010 04 14, 09:04)
gelytes ne siaip sau ant skraistes buna rozines arba zydros,mergytem siaip zydros i berniukam rozines,pagal senoves tradicijas kristaus rubai roziniai purpuriniai, o Marijos zydri mirksiukas.gif

Mes ta zinom,ka kokia spalva reiskia tongue.gif tiesiog man nesiziuri ant sios nuostabios suknutes,nes ji ir taip ispuosta.Tai kaip jus sakot,tada turetu buti melsvos gelytes smile.gif
Atsakyti
[quote=19810728,2010 04 14, 10:04]
mes pas ta pacia siuvejele siuvomes rubelius nu superiniai daugiau nieko neina pasakyti kaip pasakisko grozio rubeliai, delioju ir delioju kasdien is vienos lentynos juos i kita,lauku nesulaukiu kada puosimes blush2.gif
o suknute labai labai grazi, nuostabi wub.gif thumbup.gif
Papildyta:

aciu wub.gif mes ir laukiam 4u.gif

Labai grazi suknute,bus tikra princese.As tik ruzavas gelytes nuimciau,man jos nedera kazkaip rolleyes.gif sorry,uz pastebejima
[/quote]
gelytes ne siaip sau ant skraistes buna rozines arba zydros,mergytem siaip zydros i berniukam rozines,pagal senoves tradicijas kristaus rubai roziniai purpuriniai, o Marijos zydri mirksiukas.gif
[/quote]

zinau,kad zydra mergaitems, bet pabijojau tos spalvos, o turbut reikejo nebijot..

[quote=Orinta Soliunaite,2010 04 14, 10:22]
Mes ta zinom,ka kokia spalva reiskia tongue.gif tiesiog man nesiziuri ant sios nuostabios suknutes,nes ji ir taip ispuosta.Tai kaip jus sakot,tada turetu buti melsvos gelytes smile.gif
[/quote]


[quote=*mamusikas*,2010 04 14, 11:39]
Tai kad ji užsakymus priima tik rugsėjo mėn. verysad.gif
Bandysiu pas kitą siuvėją siųt kažką panašaus
[/quote]

manau tikrai galima rast kazka panasaus,kad pasiutu 4u.gif
Atsakyti
kas čia klausė popieriukų išmatavimų tai čia tų meška, ir kiti panašūs

10*8.6 cm
Atsakyti
Sveikos mamytes.

Na ir mes ruosiames didziajai sventei. Jau daug ka pasidariau. Susiplanavau scenariju, su kunigu jau sutarem, rubelius uzsisakem, sventes vieta issirinkom, na ir kitu smulkiu darbeliu jau nemazai atlikta, tik vat kilo siandien toks klausimas tai noriu su jumis pasikosultuoti. Randu nemazai fotografu fotografuojanciu krikstynas, o vat filmuotojo kazkaip ne g.gif Tai net susimasciau, gal isvis nereikia filmuoti, gal pakaks graziu nuotraukyciu g.gif Kaip jus manot ir kaip darysit? Ten kur patys filmuoja tai as neskaitau, kalbu apie profesionalu filmuotoja, kad grazu filmuka padarytu.
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 04 14, 16:14)
Sveikos mamytes.

Na ir mes ruosiames didziajai sventei. Jau daug ka pasidariau. Susiplanavau scenariju, su kunigu jau sutarem, rubelius uzsisakem, sventes vieta issirinkom, na ir kitu smulkiu darbeliu jau nemazai atlikta, tik vat kilo siandien toks klausimas tai noriu su jumis pasikosultuoti. Randu nemazai fotografu fotografuojanciu krikstynas, o vat filmuotojo kazkaip ne g.gif Tai net susimasciau, gal isvis nereikia filmuoti, gal pakaks graziu nuotraukyciu g.gif Kaip jus manot ir kaip darysit? Ten kur patys filmuoja tai as neskaitau, kalbu apie profesionalu filmuotoja, kad grazu filmuka padarytu.



Jei man leistu finansai, as butinai tureciau ne tik fotografa bet ir filmuotoja, manau musu vaikams butu labai faina po N metu su savo jau semom paziureti savo krikstynas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 14, 12:22)
Mes ta zinom,ka kokia spalva reiskia  tongue.gif tiesiog man nesiziuri ant sios nuostabios suknutes,nes ji ir taip ispuosta.Tai kaip jus sakot,tada turetu buti melsvos gelytes smile.gif

tiaip melsvos,as tai nieko nematau apanku pries toki grozi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 04 14, 13:39)
Tai kad ji užsakymus priima tik rugsėjo mėn.  verysad.gif
Bandysiu pas kitą siuvėją siųt kažką panašaus

jeigu jus apie siuveja Jurga kalbat paziurekit ji turi ir laisvu darbeliu gal kas patiks jums ax.gif (na bent jau turejo anksciau kai mes siuvomes) o uzsakymu taaaaaaip ji turi daug ax.gif
Atsakyti