Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 13, 15:42)
kvarbatkai ir pacackai jau šnekėjom ,kad tai skonio reikalas  biggrin.gif , bet ir visi žaidimai, laikraščiai, saldainiai, ir kiti dalykai visiškai nuklydo nuo senovinių krikštynų, nes tokių dalykų net mintyse niekas nemąstė, ir čia manau va kas vyksta tai jau komercija, o rūbeliai krikštynoms visais laikais buvo nerealūs ...labai puošnūs ...jau tais laikas puošė šilkiniais kaspinais, o dar anksčiau nėriniai savos gamybos tokio grožio, ir jų labai daug, todėl nereik sakyti, kad viskas kičas, ne viskas tikrai  mirksiukas.gif , o kad skraistė komercija absoliuti  nesąmonė tvirtinu, nes tikrai domiuosi šiais dalykais ir ne paviršutiniškai  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Nesuprantu,kam dar mastyt,kad skraiste nereikalingas drabuzis????Va suknute ar kostiumelis gali buti visokiu spalvu ar modeliu,o skraiste ir yra kriksto rubas
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 19:53)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Nesuprantu,kam dar mastyt,kad skraiste nereikalingas drabuzis????Va suknute ar kostiumelis gali buti visokiu spalvu ar modeliu,o skraiste ir yra kriksto rubas

na žmogui tiesiog negražu ir tiek, bet tai dar nereiškia, kad ji bereikalingas daiktas, skraistė šeimoje gali turėti didelę relikvijos poziciją, ta pačia skraiste kirkštyti brolius, seseris, šnekama,kad ryšys bus stipresnis, arba palikti vaikams skrynelėje, ir ta skraiste galės krikštinti savo vaikus, aš žiūriu į savo krikštynų foto ir taip gailinu tos suknelės ji tokia nerealiai graži wub.gif , jei turėčiau savo krikšto skraistę išlikusią net nesvarstydama su ja apgaubčiau savo vaikus, tradicijas kuria kas? ogi mes patys, kap pasidarysim taip ir turėsim jei sakysim,kad tai š...tai pakrištinę vaiką arba atiduosim kam nors arba parduosim nesuteikdami tam daug reikšmės, o jei norėsim diegti šeimos tradicijas saugosim rūbelius ir perteiskim savo vaikų vaikams, man gražu , o kitam kičas ir nesąmonė, kam čia skudurų perdavimas iš kartos į kartą,

o jei pagal senovines tradicijas tai mama net krikštynose nedalyvaudavo visai biggrin.gif , nes kūdikiai krikštijami būdavo kelių dienų, todėl gimdyvė dar gulėjo lovoje, ir į bažnyčią važiuodavo tik vaikelis, ir krikšto tėveliai ir man rodos pribuvėja g.gif jei gerai pamenu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 13 balandžio 2010 - 19:17
QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 13, 18:16)

o jei pagal senovines tradicijas tai mama net krikštynose nedalyvaudavo visai  biggrin.gif , nes kūdikiai krikštijami būdavo kelių dienų, todėl gimdyvė dar gulėjo lovoje, ir į bažnyčią važiuodavo tik vaikelis, ir krikšto tėveliai ir man rodos pribuvėja  g.gif  jei gerai pamenu  4u.gif

Oho,tai jau cia gal seni seni laikai.....net negirdejus buvau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 20:39)
Oho,tai jau cia gal seni seni laikai.....net negirdejus buvau bigsmile.gif

pačiam išlydėjime tai būdavo, su svečiais kartu ir "pabaliavodavo", bet ji gulėdavo lovoje biggrin.gif , o visi prie stalo ax.gif , taip ...čia labai seni laikai blush2.gif
Atsakyti
Kokio dydzio turi but popiereliai saldainiams kaip Extra ar Fortuna???? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 22:04)
Kokio dydzio turi but popiereliai saldainiams kaip Extra ar Fortuna???? 4u.gif

tai,kad jie vienodi? ar ne unsure.gif , mes mešką šiaurėje vyniojom, tai sakyčiau kaip ta meška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 13, 20:09)
tai,kad jie vienodi? ar ne  unsure.gif , mes mešką šiaurėje vyniojom, tai sakyčiau kaip ta meška  biggrin.gif

Jo tas pats ir meska biggrin.gif taikokio dydzio?centimetrais jei galima blush2.gif
Atsakyti
siaip skraiste yra parindinis krikstynu drabuzis. anksciau irgi budavo, bet juos vadindavo kriksto baltiniais ar kazkaip panasiai, turiu ir as, ir MB turim, tik juos pridedavo, neapgaubdavo, o pridedavo , lkunigui zodzius sakant, kai riekdavo, ir abieju musu grazus, man dar mociute siuvus, gelyciu zydru prikabinus..labai labai grazus, nekrikstijau savo pirmagimio- nesugalvojau tiesiog, kad galima panaudoti ta ruba vietoj skraistes, mazutei irgi pirkau jai skirta skraiste, bet abiem paliksiu ju kriksto rubelius ir kaip relikvija padoanosiu musu kriksto drabuzius, gal musu anukus su jais pakrikstys, o gal liks grazus prisiminimas is kartos i karta thumbup.gif
Atsakyti
Vakar rezervavausi baznycioj valandziuke ir musu krikstynoms 4u.gif kunigelis isporino viska, "reikalavimus" kriksto tevams ir atsisveikinant pasake - privalu tureti zvake ir skraiste. Siaip vaikas gali eiti nuogas i krikstynas, bet skraiste privalo buti. ax.gif
Vakar darbe svaigstu apie krikstynas ir ateina pas mane i darba fotografas!!! Reikalingi zmones patys, nekviesti ateina pas tave.. Pasiseke gi man. Ir dar pats pasisiule pafotografuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 21:04)
Kokio dydzio turi but popiereliai saldainiams kaip Extra ar Fortuna???? 4u.gif


man standartiniai per dideli, kiek pasibandziau namie, tai mazinsiu..kitoms rase geri buvo... g.gif g.gif
Atsakyti
Na va, svieseja ir man akyse, kad ta skraiste ne siaip bile kas biggrin.gif Bet jei turim tecio rubeli, neva vietoj skraistes - cia ne tas pats? Nieko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 14, 09:21)
Na va, svieseja ir man akyse, kad ta skraiste ne siaip bile kas  biggrin.gif Bet jei turim tecio rubeli, neva vietoj skraistes - cia ne tas pats? Nieko nesuprantu  blush2.gif

O kas tai per rubelis?
Atsakyti