Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(burbulina @ 2010 04 13, 06:40)
nu jo daug zmoniu, uztat ir gaunas taip, bet ir dovanu daug susirinksit  biggrin.gif
del pustu sukneliu, yra kai kurie modeliai kurie man patinka, nu bet kitos tokios su blizguciais visokios, nu ne, as pati taip nesirengciau ir vaiko uztat nerengiu. o siaip ir manoji kai uzdejau pasimatuot pusta suknia, verkt pradejo, raut visus tuos paputimus, nepatenkinta buvo  lotuliukas.gif tai mes desimes tokia ale nerta paprasta puosnia suknele, bolero balta, juostele ant galvos ir viskas  ax.gif galesiu foto imest po krikstynu  smile.gif

lotuliukas.gif Taigi keista mergytei buvo su pusta suknute,tai ir buvo nepatenkinta,nes gi ne kasdien tenka tokia vilket mirksiukas.gif as jei ka megzto uzdedu ir jei dar kokiais karoliukais siuvineta,tai greitai burnoj atsiduria.As ir pasgal savo skoni nerandu,tai teks siut,ir tikrai ne brangiai gaunasi
Atsakyti
Musu irgi nedaug bus 9 zmones tik, bet mes su nakvyne busim Trakuose, tai truputi susidaro pinigeliu todel..bet kaip nors, kazko istaigingo irgi nedarau labai jau...vat musu suknele linine:ax:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 13 balandžio 2010 - 11:14
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 13, 10:12)

Labai grazi suknute,bus tikra princese.As tik ruzavas gelytes nuimciau,man jos nedera kazkaip rolleyes.gif sorry,uz pastebejima
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 11:30)
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 13, 10:12)

Labai grazi suknute,bus tikra princese.As tik ruzavas gelytes nuimciau,man jos nedera kazkaip rolleyes.gif sorry,uz pastebejima


aciu 4u.gif na man tai dera ir visai netrukdo tongue.gif dar gale skraistes issiuvineta vardukai 4u.gif
Atsakyti
merrgicka, fantastiska suknute.. Cia per SM pirkai? Del rozyciu sutinku.. nelabai.. Visa kita super..Tikra lietuvaite bus. Busit Trakuose? Prasom i svecius. 4u.gif chi chi
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 13, 14:20)
merrgicka, fantastiska suknute.. Cia per SM pirkai? Del rozyciu sutinku.. nelabai..  Visa kita super..Tikra lietuvaite bus. Busit Trakuose? Prasom i svecius.  4u.gif  chi chi


Dekui 4u.gif ir uz pakvietima dekui, kur apsistoje? biggrin.gif mirksiukas.gif taip per sm pirkau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 13 balandžio 2010 - 14:27
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 13, 15:26)
Dekui 4u.gif  ir uz pakvietima dekui, kur apsistoje? biggrin.gif  mirksiukas.gif taip per sm pirkau 4u.gif

Tai ikelk tu man kokia nuoroda, nes uzsikn..beieskodama. g.gif Mes salia Traku.. ax.gif Oj, bus karaliskos krikstynu foto..gamta, ezeras, pilis, Tiskeviciaus rumai.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shoko: 13 balandžio 2010 - 14:38
As iki siol nesuprantu tos krikstynu skraistes vaidmens.. nepamenu, kad seniau su jomis krikstydavo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 13, 17:09)
As iki siol nesuprantu tos krikstynu skraistes vaidmens.. nepamenu, kad seniau su jomis krikstydavo..  unsure.gif


taip parašėt atrodo kad 100 metų jau gyvenat biggrin.gif

prieš kelias savaites buvau Rumšiškių muziejuje ir jų fonduose, patikėkit krikštydavo su skraistėmis mirksiukas.gif , bet tai neprivalu , jei jums neprimtina tikrai nebūtina ją turėti 4u.gif , bet man pvz asmeniškai , skraiste pasipuošti yra viena galimybė.... krikštynos, žinoma neskaitant visų karnavalinių švenčių , todėl manau kam gražu puoškit į sveikatą, o kam negražu turbūt irgi ras būdų kad vaikiukas atrodytų kaip per krikštynas

krikštijant yra žodžiai, kuriuos sako kunigas kažkas apie apgaubimą balto rūbo, tai kaip ir pateisina skraistės buvimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 13 balandžio 2010 - 16:33
QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 13, 17:19)
taip parašėt atrodo kad 100 metų jau gyvenat  biggrin.gif


O negali zinoti, kiek cia as tu metu gyvenu tongue.gif

Man skraiste nera grazu, juolab nedera prie berniukisko kostiumuko.. Istrigo mintis, jog tai tik pardaveju budas pasipelnyti.. Kaip ir, aisku, dauguma pasiulos objektu. Todel labai sunku darosi atsirinti tikrasias vertybes nuo kico unsure.gif Juoba, man krikstynos nera svente pasidemonstuoti kvarbatku, kazkaip nuklydom nuo sventes esmes per visas cackas patackas. Aisku, cia tik mano nuomone, su kuria skaitytojai gali nesutikti. As irgi kuriu krikstynu atributika.. Bet tokia bent jau turi isliekamaja verte.. unsure.gif Man apmastymu metas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 13, 17:32)
O negali zinoti, kiek cia as tu metu gyvenu tongue.gif

Man skraiste nera grazu, juolab nedera prie berniukisko kostiumuko.. Istrigo mintis, jog tai tik pardaveju budas pasipelnyti.. Kaip ir, aisku, dauguma pasiulos objektu. Todel labai sunku darosi atsirinti tikrasias vertybes nuo kico  unsure.gif Juoba, man krikstynos nera svente pasidemonstuoti kvarbatku, kazkaip nuklydom nuo sventes esmes per visas cackas patackas. Aisku, cia tik mano nuomone, su kuria skaitytojai gali nesutikti. As irgi kuriu krikstynu atributika.. Bet tokia bent jau turi isliekamaja verte..  unsure.gif Man apmastymu metas  tongue.gif

kvarbatkai ir pacackai jau šnekėjom ,kad tai skonio reikalas biggrin.gif , bet ir visi žaidimai, laikraščiai, saldainiai, ir kiti dalykai visiškai nuklydo nuo senovinių krikštynų, nes tokių dalykų net mintyse niekas nemąstė, ir čia manau va kas vyksta tai jau komercija, o rūbeliai krikštynoms visais laikais buvo nerealūs ...labai puošnūs ...jau tais laikas puošė šilkiniais kaspinais, o dar anksčiau nėriniai savos gamybos tokio grožio, ir jų labai daug, todėl nereik sakyti, kad viskas kičas, ne viskas tikrai mirksiukas.gif , o kad skraistė komercija absoliuti nesąmonė tvirtinu, nes tikrai domiuosi šiais dalykais ir ne paviršutiniškai 4u.gif

tai jei jums negražu jūs ja ir negaubkite vaiko, o man gražu , nebūtinai skraistė ,tai gali būti ir kita atitinkama ir skiriamoji simbolinė krikštynų atributika.

na su išleikamąja verte galima pasiginčyti mirksiukas.gif , bet čia neginčių tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 13 balandžio 2010 - 16:43
QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 13, 16:42)
kvarbatkai ir pacackai jau šnekėjom ,kad tai skonio reikalas  biggrin.gif , bet ir visi žaidimai, laikraščiai, saldainiai, ir kiti dalykai visiškai nuklydo nuo senovinių krikštynų, nes tokių dalykų net mintyse niekas nemąstė, ir čia manau va kas vyksta tai jau komercija, o rūbeliai krikštynoms visais laikais buvo nerealūs ...labai puošnūs ...jau tais laikas puošė šilkiniais kaspinais, o dar anksčiau nėriniai savos gamybos tokio grožio, ir jų labai daug, todėl nereik sakyti, kad viskas kičas, ne viskas tikrai  mirksiukas.gif , o kad skraistė komercija absoliuti  nesąmonė tvirtinu, nes tikrai domiuosi šiais dalykais ir ne paviršutiniškai  4u.gif

tai jei jums negražu jūs ja ir negaubkite vaiko, o man gražu , nebūtinai skraistė ,tai gali būti  ir kita atitinkama ir skiriamoji simbolinė krikštynų atributika.

na su išleikamąja verte galima pasiginčyti  mirksiukas.gif , bet čia neginčių tema  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti