Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(burbulina @ 2010 04 12, 14:07)
nemanau, kad butina isleisti tokia suma pinigu, kad graziai paminetume vaiko krikstynas  4u.gif

na nebutina bet jai yra tam noro.ir tai ta suma ne is oro susideda 4u.gif mes krikstysime uz 200km nuo savo namu (anyksciuose) ten draugo mama gyvena tai ir kelione 300ltkazkur ir dovanos visiems 200lt dar maistas taipogi apie 600lt dar laikrastukas ir visa kita pie 100lt o dar gerimai smile.gif na vienu zodziu susideda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaleake: 12 balandžio 2010 - 13:24
QUOTE(zaleake @ 2010 04 12, 11:48)
mes irgi doh.gif  kai paskaiciuojame nors zmonu ne itin daug apie 15 tik bet jau apie1300 suskaiciavom doh.gif
o Orinta musu mazylej ta pacia diena gime 4u.gif


O geras bigsmile.gif .ne i tema,bet galetum atidaryt ta diena gimusiu leliuku tema,paziuretum kiek surinktum blush2.gif

QUOTE(burbulina @ 2010 04 12, 12:07)
nemanau, kad butina isleisti tokia suma pinigu, kad graziai paminetume vaiko krikstynas  4u.gif

Na ir si suma nera didele siais laikais.Mums kavines maistas vien apie 1300 kainuos+saldumynai+gerimai savo.o kur rubai,dovaneles,foto....na bandysiu rasytis kiek isleisim.Jei dar tikk 3 dekoracijas turiu nupirkus ir kaspinelius sveciams,ir jau 90 litu nera,o dar balionai apie 30lt jau kainavo....na zodziu,bet nieko tokio,karta gyvenime tokia svente mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes ir planavom maziau, bet ziuriu, kad jau gerokai perkopiam 1500lt riba
Atsakyti
mes jau po sventes ideju sememes is sio forumo,labai dekui visoms cia esancioms mamytems.Tumpai apie sventes eiga:namuose kriksto teveliai aprenge mazyli idejom druskytes,pinigeli...vykstam i baznycia iseje leidziam helio balionus su linkejimais vykstam i kavine-sodyba ten lauke fotografavomes prie stalo kristo teveliai pasake kalba is kur ir kas gryzo palaikem krikstuka virs stalo po to isakymu teikimai,padekos,pasizadejimu traukimas,busima profesija,viktorina apie krikstuka prizai juokingi[labai visiems patiko]paskui visa vakara zaidem zaidima buvau surasiusi ant korteliu zodzius[namas,batas,girta zuvedra....]kiekvienas ejo trauke korteles ir turejo pavaizduoti be zodziu atsakiusiems prizas[mazi kiausineliai-saldainiai,nes kikstas vyko velyku diena]daug visiems juoko buvo,buvau padarius pop.torta visiems iteikem viduj idejom po2saldainius su krikstukui ir laiskeli padeka nuo krikstuko]na zodziu buvo smagu...visoms mamytems linkiu smagiu krikstynu 4u.gif
Atsakyti
SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dija480 @ 2010 04 12, 17:05)
mes jau po sventes ideju sememes is sio forumo,labai dekui visoms cia esancioms mamytems.Tumpai apie sventes eiga:namuose kriksto teveliai aprenge mazyli idejom druskytes,pinigeli...vykstam i baznycia iseje leidziam helio balionus su linkejimais vykstam i kavine-sodyba ten lauke fotografavomes prie stalo kristo teveliai pasake kalba is kur ir kas gryzo palaikem krikstuka virs stalo po to isakymu teikimai,padekos,pasizadejimu traukimas,busima profesija,viktorina apie krikstuka prizai juokingi[labai visiems patiko]paskui visa vakara zaidem zaidima buvau surasiusi ant korteliu zodzius[namas,batas,girta zuvedra....]kiekvienas ejo trauke korteles ir turejo pavaizduoti be zodziu atsakiusiems prizas[mazi kiausineliai-saldainiai,nes kikstas vyko velyku diena]daug visiems juoko buvo,buvau padarius pop.torta visiems iteikem viduj idejom po2saldainius su krikstukui ir laiskeli padeka nuo krikstuko]na zodziu buvo smagu...visoms mamytems linkiu smagiu krikstynu 4u.gif

Smagiai,itariu visu bus panasus scenarijai,nes semiames minciu is cia,bet smagu visvien biggrin.gif
Atsakyti
Na va, aš iš po pokalbio su kita būsima krikštamote. Pasirodo ji dar nieko neplanavo, nes darbais užsivertus. Kai pasakiau savo planus už galvos susiėmė: o ką man daryti doh.gif Nu tada planai žiauriai keisis, bet ir tai į gerą: laikraštuką teks šiek tiek keisti, kai ką išmesti, kai ką pridėdi- darysim abiem vaikučiams iš karto. Gerai pagalvojus ką galima sudėti skirtingo į du: geriau tada vieną, o didesnį, be to ir išlaidas pasidalinsim. Ir šiaip truputi viską aptarėm, mintim pasidalinom. Galvoju pasiūlyti ir tortą perpus užsisakyti, kaip tik turiu tokį pavyzduką. Nu vienu žodžiu, man darbelio bus daugiau, bet užtat dalis išlaidų irgi bus perpus. Kaip sakoma: nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Gal ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2010 04 12, 09:00)
bandau visa diena trumpai nupasakoti;)

atvaziavo kumai su fotografu i namus, rengem mazute, pinigeli, druksos i batuka kriksto amma idejo, isvaziavom i baznycia, ten labai graziai kriksta pravede tik mums ir musu sveciams kunigas, tokia silta atmosfera  buvo, akd net saulyte pro baznycios langus listi pradejo thumbup.gif , iseje is baznycios pasivaisinom sampanu, vaikai saldainiais kriksto mamos, ir paleidoms balionus, suristus i puokste, i dangu, nat kuriu visi sveciai vieno zodzio linkejimus rase thumbup.gif balionai labai labai aukstai ir graziai nukeliavo i dnagu:) grizom i sventimo vieta, kuria buvome papuose origami technika atliktais papuosimais, buvo du didelis svediski stalai, kol sveciai rinkosi, sildem, is vakaro paruostus kibinus su sultiniu, sveciia vaisinosi, tada sveikino viis surinike mazute, po to kriksto teveliai pakalbejo, akd isveze pagoniuke parveze krikstuke ir pan...atidave dukryte mums, liepe virs vaisiu stalo palaikyti, kad gyvenimas turtingas butu thumbup.gif , paskui sekantis tostas buvo musu uz dukryte ir jos grazia svente, dar po trupucio laiko isrinkom darzelio vedeja ir aukletojus- kad rupintusi visu stikliukais ir ragintu uzkasti. paskui mes skaiteme isakymus iremintus kriksto tevamns, dovanojome po angeliuka, nes igijo panasiais kaip angelo sargo pareigas, po vardini ranksluostuka, kriksto mamai dubenelis su isdegintu saukstu, kriksto teveliui kubika ant kurio darbai ivairus, akd mokytu dukryte savo pavyzdziu kaip reikia tvarkytis;), paskui kriksto teveliias padovanojo mums vaiku auklejimo taisykles, bei isakymus tokai humoro forma eiliuotus, ir vis trauke koki daikta pagal skaitoma teksta- taigi gavome - naktipuodi, sveitimo milteliu, prozektoriu, botus mazute tures kai pauges truputi, sauksta. tarpuose uzkandziavom:) seneliams perskaiciau zodziu grazius, aisku susigraudino unsure.gif , paskui priesaikas daviau perskaityti visiems trims, dovanu gavo mociutes po rpijuoste ir sauksta deginta, o senelis taupykle su urtes foto ir lazda. dar veliau paminejoma visas balandzio progas- vestuviu jubiliejus, gimtadienius vardadienius, perskaiciau tosta apie profesoriu ir studentus, kai aiskina apie svarbiausius gyvenimo akmenis ir viska deda i stiklaini, tai as visiems padovanojau taures pripiltas spalvotu akmeneliu- saldainiuku, vestuviu metines minintiems- po sirdute ir saldumyna, medaus menesiui testi thumbup.gif , buvau dar ziadimams pasiruosus kryziazodi apie mazute, i deze buvau sudejus daiktus pagal raides, visi speliojo, atspeta daikta apsiimdavo. tiesa urte dar nuo kriksto tevu gavo- cukru, kruopas, kojinytes labai fainas, meduoli, reistainius, angeliuka. kirksto mama sugalvojus buvo su vaikiskais zaislais groti, cia jau i dienos gala...kazkas diriguodavo orkestruoj, orekstras grodavo, neturintys instrumentu dainavo, labai liuks viskas gavosi:) oras tik truputi gadino viska, nors ir nelijo, bet kieme buti norejosi tik vaikams, tai butu dar smagiaui buve, nors siaip viskas praejo daug smagiau nei tikejausi thumbup.gif sveciai manau neturejo kada nuobodziauti, nes vis tai mes, tai kriksto tevai savo programas pildem:)
Papildyta:
dabar apie dovanas, gal kam pravers bus naudinga, gavome:
sidabrini sauksteli su isgraviruotu svoriu, ugiu ir gimimo valanda, nuo kriksto teveliu;
pakabuka sirdele su mama laikancia kudiki, kaip aiskino, akd sis pakabukas saugo visas kriksto dukras, ta prasme visas pakrikstytas mergytes, o ta moteris pavaizduota, tai visu kriksto dukru- kriksto mama, cia tokia simbolika kakzokia ir sidabrine grandinele gavo dar salia pakabuko;
auksinius auskariukus;
sidabriniu papuosaliuku rinkinuka, bet cia jau grynai toks vaikiskas mergaitiskas, iki paaulystes sakyciau netgi - apyranke su sirdute ir grandinele su tokia pat sirdute;
kryziuka- pakabuka;
lavinimo centriuka- zaisliuka dideliiii;
pinigeliu neamzai, tai dali vakar ju iskeitem i grazius patalus ir ciuzinuka lovytei thumbup.gif ;
dovanu ceki apsipirkti vaikiskoje pardoje;
dar gavome zaislu, ranksluosciu, karusele ir krikstynu fotosesija profesionalaus fotografo.zodziu isejome is namu pilnais krepsiais, nes visus apadovanojome - saldainiukais, iapkauotais i celofana, kuris perristas angeliuku buvo ir kalendoriuka sveciai gavo su padeka uz dalyvavima ir urtes foto jame, bei visiems isdalinome urtytes krikstynu laikrastuka;)

tai va taip ir praejo visos sventes, ruosta joms tiek daug buvo, o kelios valandos ir viskas praejo, bet laiaks neprailgo, sveciai man rodos patenkinti buvo thumbup.gif



Super, saunuoliai teveliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 12, 17:18)
Na va, aš iš po pokalbio su kita būsima krikštamote. Pasirodo ji dar nieko neplanavo, nes darbais užsivertus. Kai pasakiau savo planus už galvos susiėmė: o ką man daryti doh.gif  Nu tada planai žiauriai keisis, bet ir tai į gerą: laikraštuką teks šiek tiek keisti, kai ką išmesti, kai ką pridėdi- darysim abiem vaikučiams iš karto. Gerai pagalvojus ką galima sudėti skirtingo į du: geriau tada vieną, o didesnį, be to ir išlaidas pasidalinsim. Ir šiaip truputi viską aptarėm, mintim pasidalinom. Galvoju pasiūlyti ir tortą perpus užsisakyti, kaip tik turiu tokį pavyzduką. Nu vienu žodžiu, man darbelio bus daugiau, bet užtat dalis išlaidų irgi bus perpus. Kaip sakoma: nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Gal ir gerai  thumbup.gif

Dziugu,kad viska lengvai susikalbejot mirksiukas.gif del laikrastuko,tai zinoma uzteks vieno,skirto abiems
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 12, 14:41)
O geras  bigsmile.gif .ne i tema,bet galetum atidaryt ta diena gimusiu leliuku tema,paziuretum kiek surinktum  blush2.gif
Na ir si suma nera didele siais laikais.Mums kavines maistas vien apie 1300 kainuos+saldumynai+gerimai savo.o kur rubai,dovaneles,foto....na bandysiu rasytis kiek isleisim.Jei dar tikk 3 dekoracijas turiu nupirkus ir kaspinelius sveciams,ir jau 90 litu nera,o dar balionai apie 30lt jau kainavo....na zodziu,bet nieko tokio,karta gyvenime tokia svente mirksiukas.gif


nu tai cia visas balius jau, jei tiek maistui iseina biggrin.gif matyt zmoniu nemazai..

mes darom kukliai, ne todel kad neturim pinigu (ju uztenka sociai), bet is principo, nemanau kad tai kazkoks balius grandiozinis..
rubeliai man kainavo 100 lt, suknele paprasta balta, tortiniu pustu jokiu budu nedesiu..
kunigui nu apie 100 lt speju
eisim i kinieciu restorana (busim 8 zmones), apie 300 lt manau.
tortas - 50 lt.
krikstynu laikrasti, kvietimus darau pati, kainuos tik spauda.

Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 04 12, 21:13)
nu tai cia visas balius jau, jei tiek maistui iseina biggrin.gif matyt zmoniu nemazai..

mes darom kukliai, ne todel kad neturim pinigu (ju uztenka sociai), bet is principo, nemanau kad tai kazkoks balius grandiozinis..
rubeliai man kainavo 100 lt, suknele paprasta balta, tortiniu pustu jokiu budu nedesiu..
kunigui nu apie 100 lt speju
eisim i kinieciu restorana (busim 8 zmones), apie 300 lt manau.
tortas - 50 lt.
krikstynu laikrasti, kvietimus darau pati, kainuos tik spauda.

Na paprasta matematika;26zmones x 50lt,nes svesim kavinej,vat ir visas balius.Rubelius uz 100 ir manau issisuksim,zinoma uz juos kuma mokes,tai neskaitau.
O kodel esi pries pustas suknutes?Juk mazos mergytes reikia puost,tuo labiau jei nestinga pinigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 00:18)
Na paprasta matematika;26zmones x 50lt,nes svesim kavinej,vat ir visas balius.Rubelius uz 100 ir manau issisuksim,zinoma uz juos kuma mokes,tai neskaitau.
O kodel esi pries pustas suknutes?Juk mazos mergytes reikia puost,tuo labiau jei nestinga pinigu smile.gif


nu jo daug zmoniu, uztat ir gaunas taip, bet ir dovanu daug susirinksit biggrin.gif
del pustu sukneliu, yra kai kurie modeliai kurie man patinka, nu bet kitos tokios su blizguciais visokios, nu ne, as pati taip nesirengciau ir vaiko uztat nerengiu. o siaip ir manoji kai uzdejau pasimatuot pusta suknia, verkt pradejo, raut visus tuos paputimus, nepatenkinta buvo lotuliukas.gif tai mes desimes tokia ale nerta paprasta puosnia suknele, bolero balta, juostele ant galvos ir viskas ax.gif galesiu foto imest po krikstynu smile.gif
Atsakyti