Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Idomu laivu ar jachta, bet kai mano mergyte jautri, tai as kazko nieko neplanuoju, nes bus matyt pagal jos nuotaika viskas, gal miegucio iskart nores po baznycios ir t.t.. tai kazkaip nieko neplanuoju, viskas bus matyt... doh.gif 4u.gif o siaip i Trakus vaziuosim su nakvyne po baznycios, o ten jau pagal dukryte deliosim kur ir kada ka veikt, nes dar vis pridedu, kad ji pietu miego miegos, kartais ir popietinio, o miega tik prie manes, tai as kartu turesiu guleti ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 10 balandžio 2010 - 09:13
Tiems ekstra saldainiukams vistiek didokas popierelis man gaunasi g.gif doh.gif vynioju pagal linijas, bet saldainis neapglunda, taip laisva lieka...
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 10, 10:54)
Tiems ekstra saldainiukams vistiek didokas popierelis man gaunasi g.gif  doh.gif  vynioju pagal linijas, bet saldainis neapglunda, taip laisva lieka...

Tai kokio dydzio pats popierelis?
Atsakyti
Sveikos,
Jungiuosi ir as i jusu saunu buri, krikstynu palanuotoju smile.gif Mes taip pat planuojam savo sunelio krikstynas geguze, todel norisi padaryti neeiline svente. Tad semiuosi jusu ideju ir patarimu ax.gif p.s. gal kuri nors galetu ir man imesti pasto prisijungimo duomenis? Dekoju is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai sauni ideja su ta tuscia daiktadeze .. thumbup.gif
As galviju, gal tik i maisiuka koki grazu linini sudeti taip pat viska bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes Na Kaunietes maukite i Zemes ukio akademija. muge ten ,jau tokiu grozybiu prisiziurejau ir isigijau thumbup.gif thumbup.gif Dovanu seneliams kriksto teveliams ir t.t tikrai rasit. Zodziu kiekvienam pagal skoni, verta nuvaziuoti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 10 balandžio 2010 - 16:20
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 10, 12:54)
Tiems ekstra saldainiukams vistiek didokas popierelis man gaunasi g.gif  doh.gif  vynioju pagal linijas, bet saldainis neapglunda, taip laisva lieka...

Jus tiesiog juos susimazinkite, ir pandykite tol kol tiks pagal saldainius.
Atsakyti
GOSAS,pametek minciu,ko matei kad tiktu seneliams?ir kokios kainytes,jei pameni??
Atsakyti
Sveikutės, mamytės. Pagaliau ir mūsų krikštynų planai pajudės į priekį. Jau susitarėme su kunigu dėl laiko, tad viską tiksliai galima bus dėliotis. Tik labai gaila, kad mano sūnelis turės tik krikšto mamą verysad.gif Giminėje mažai vyrų, o ir tie nenori būti krikšto tėčiais.
Dabar imsiuosi kvietimų, labai patiko idėja siuvinėtų thumbup.gif Šaunuolė mamytė, tiek darbo įdėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 04 09, 17:04)
Ir as paruosiau tokius realius ir nesudetingai igyvendinamus pasizadejimus  mirksiukas.gif
Labai pritariu idejai, kad ruosiam svente, kad po svarbiausio momento baznycioje ir namuose sugrize nenuobodziautumeme, kad nereiktu sedeti prie stalo, kilnoti stikliukus ir kalbeti seniai nusibodusiom temom. Arba dar geriau susimusti  blink.gif  teko tokiose dalyvauti ir deja niekam nebuvo nuo to linksma...  schmoll.gif


Na kad butu kuo linksmiau ir nereiktu tas pacias temas gvildenti ,sugalvojom ,kad kiekvienas svecias tures paruosti po zaidima Svecias bus perspetas pakvecent i svente kad spetu pasiruosti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 10, 20:52)
GOSAS,pametek minciu,ko matei kad tiktu seneliams?ir kokios kainytes,jei pameni??

Wau gal dar sendiena spesit iki pavakario Mediniu dirbiniu saukstu Saukstelis sirsiu medui arbatinis medinis 6lt Kocelas ziurstuku Paisyti stiklainiukai butelei thumbup.gif
Nu zinok visko neisvardinsiu reike eiti ir ziureti Prizai siurprizai kekvienam pagal skoni
daug daug visko neapejom pavargom doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bandysiu sumazint saldainuku popieriukus 4u.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 04 11, 08:17)
Sveikutės, mamytės. Pagaliau ir mūsų krikštynų planai pajudės į priekį. Jau susitarėme su kunigu dėl laiko, tad viską tiksliai galima bus dėliotis. Tik labai gaila, kad mano sūnelis turės tik krikšto mamą verysad.gif Giminėje mažai vyrų, o ir tie nenori būti krikšto tėčiais.
Dabar imsiuosi kvietimų, labai patiko idėja siuvinėtų thumbup.gif Šaunuolė mamytė, tiek darbo įdėjo wub.gif


pas mus tas pats su krikstotevu, nes kuri norim, tai jis nekrikstytas doh.gif , tai jis bus kaip liudininkas, o sesuo krikstomama.. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, na ka mes jau po sventes, viskas praejo sklandziai, graziai, linksmai..tiek as apsiruosus buvau nemazai, neliko nepaminetas, neapdovanotas nei vienas svecias, tiek kriksto teveliai pasistege nustebinti mus;) zodziu svente labai pavyko, jauciuosi taip maloniai nuvargusi, bet smagu:) foto bus kita savaiigali gal, tada ir pasirodysim.
Atsakyti