Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Nu bet pakvietimai nerealus .
Siuvineti . bigsmile.gif Fantastiskai atrodo, ir gandras taip pat i tema .. Vaikutis dar maziukas o gandras ji atnese 4u.gif
As jau i sav 4u.gif o pakvietimus ziuriu ziuriu .. Na taip stengiausi o tokie neispudingi visai gavosi .. g.gif
Nebera laiko pergalvot .. Bet gal .. g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 08, 20:05)
thumbup.gif  Pritariu, bet vis norisi geriau ir daugiau. Tai natūralu, žmogui lemta siekti vis aukštesnio taško. Tačiau aš nepamirštu, kad mano pagrindinė pareiga- pakrikštyti mažą žmoguti ir to niekada nepamiršti. O visa kita- tai tik priedai, jie gali būti, gali nebūti, gali nepavykti, gali pasisukti kita linkme. Tai nėra labai svarbu. Svarbiausia pareiga yra visai kita ir jai ruošiuosi atsakingai: būtinai prieisiu išpažinties ax.gif  Tai mano kaip krikščionės dalis blush2.gif

Na, tikrai pritariu, kartais mes taip "užsiveliam" begalybėj darbų, susigalvojam sau problemų, o tikslas juk ne šventė, o pats Krikšto sakramentas smile.gif
Aš kai savo dukros prisimenu krikštynas, tai man net širdį šiluma užlieja, neprisimenu detalių visų, bet virpa širdis tik dėl to simbolinio įvykio wub.gif
Todėl planuodamos nepamirškim svarbiausio dalyko, taip, svarbu kaip atrodai, ką valgai ir kaip linksminsi svečius, bet dar svarbiau, kaip jautiesi tą dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos gal žinote kokiomis dienomis galima krikštyti?savaitgaliais?trečiadieniais?na kaip vestuvės būna ar kaip ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Gražių skėčių yra kauno bazėse, gaila savąjį esu paskolinus negaliu nufotkint. Jei gerai pamenu vieni yra apie pradžią 1-2 sandėlį o kiti ar ne kokiam 10-12 ....
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 04 09, 14:38)
Merginos gal žinote kokiomis dienomis galima krikštyti?savaitgaliais?trečiadieniais?na kaip vestuvės būna ar kaip ax.gif  4u.gif


o yra skirtumas?????????? manau kad bet kuria diena, susitarus su kunigu...... g.gif na bent jau iki tavo klausimo taip maniau lotuliukas.gif

QUOTE(Emmy @ 2010 04 09, 14:44)
Gražių skėčių yra kauno bazėse, gaila savąjį esu paskolinus negaliu nufotkint. Jei gerai pamenu vieni yra apie pradžią 1-2 sandėlį o kiti ar ne kokiam 10-12 ....


tikrai??????? as ka tik is bazes, reiks ryt pedint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 04 09, 13:38)
Merginos gal žinote kokiomis dienomis galima krikštyti?savaitgaliais?trečiadieniais?na kaip vestuvės būna ar kaip ax.gif  4u.gif

Nemanau, kad yra koks skirtumas. Daugiausiai krikštija savaitgaliais, bet jei pageidausi tai ir viduryje savaitės pakrikštys. Nemanau, kad kiltų kokios nors problemos.
Kas liečia pažadų korteles. Aš tai kai ruošiu tik dvidešimt, tai susiaurinau ir prirašiau tokių paprastesnių, pvz.
sekančio sauskelnių keitimo metu, jas keisiu aš;
dabar pat su visais padainuoti ilgiausių metų;
ten išmokinti važiuoti dvaračiu, čiuožti slidėm, palydėti į pirmą pasimatymą, pamokinti merginimo paslapčių;
išmokyti užsirišti batukus, duoti ten savaitėje vieną dieną pailsėti nuo tėvelių, išmokyti daryti į puoduką, padovanoti šuniuką...
Nu tokius prašymus, kurie iš esmės brangiai nekainuoja, bet realiai galima įgyvendinti. Juk tikrai yra šeimoje kas žvejoja biggrin.gif Tai juk juokų forma, šventei pagražinti, bet... Įsivaizduokim kokia moteris, kuri nemoka žvejoti išstraukia tokią kortelę bigsmile.gif Nu va, mokinsis abu. Tuo labiau, kad viskas vyks artimų žmonių rate, visi pažįstami. Nemanau, kad ten kas nors įsižeistų.
Kažkuri klausėt kokia prasmė tokias korteles dovanoti. Ogi kodėl ne: kas nirės išsisaugos, kas norės- išmes. Ne visi gi vienodai romantiški. O gal bus kas sakykim išsaugos tokią kortelę ir po daug metų pasakys: va, prisižadėjau ir išmokinau tave važiuoti dviračiu. Tai juk šventė: prasideda bažnyčioje, ten kur svarbiausiai, o vėliau kokia ji bus priklauso nuo mūsų ir svečių. O gal norit, kad jūsų svečiai nieko neveiktų: valgytų, gertų ir pikti sėdėtų bei diskutuotų apie politiką ir krizę. Ačiū, aš vienas tokias turėjau, daugiau niekam tokių nelinkiu.
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 09, 15:58)
Kas liečia pažadų korteles. Aš tai kai ruošiu tik dvidešimt, tai susiaurinau ir prirašiau tokių paprastesnių, pvz.
sekančio sauskelnių keitimo metu, jas keisiu aš;
dabar pat su visais padainuoti ilgiausių metų;
ten išmokinti važiuoti dvaračiu, čiuožti slidėm, išmokyti užsirišti batukus...
Nu tokius prašymus, kurie iš esmės brangiai nekainuoja, bet realiai galima įgyvendinti. Juk tikrai yra šeimoje kas žvejoja biggrin.gif  Tai juk juokų forma, šventei pagražinti, bet... Įsivaizduokim kokia moteris, kuri nemoka žvejoti išstraukia tokią kortelę bigsmile.gif  Nu va, mokinsis abu. Tuo labiau, kad viskas vyks artimų žmonių rate, visi pažįstami. Nemanau, kad ten kas nors įsižeistų.

Tai juk šventė: prasideda bažnyčioje, ten kur svarbiausiai, o vėliau kokia ji bus priklauso nuo mūsų ir svečių. O gal norit, kad jūsų svečiai nieko neveiktų: valgytų, gertų ir pikti sėdėtų bei diskutuotų apie politiką ir krizę. Ačiū, aš vienas tokias turėjau, daugiau niekam tokių nelinkiu.




Ir as paruosiau tokius realius ir nesudetingai igyvendinamus pasizadejimus mirksiukas.gif


Labai pritariu idejai, kad ruosiam svente, kad po svarbiausio momento baznycioje ir namuose sugrize nenuobodziautumeme, kad nereiktu sedeti prie stalo, kilnoti stikliukus ir kalbeti seniai nusibodusiom temom. Arba dar geriau susimusti blink.gif teko tokiose dalyvauti ir deja niekam nebuvo nuo to linksma... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 09 balandžio 2010 - 16:05
QUOTE(ingridita @ 2010 04 09, 10:59)
Aš jau porą savaičių suku galvą, kokius pakvietimus padaryti doh.gif Jau išseko fantazija ax.gif Buvo ir man kilusi mintis su gandru kažką panašaus daryti, tik po to teko savęs paklausti prie ko čia krikštynose gandras? Gandras jau savo darbą padarė, kai mažiukas gimė, o dabar jau angeliukams darbo atsirado lotuliukas.gif  Ar čia tiesiog nesukti galvos, gražu ir gerai g.gif

Norejau issiuvineti vezimeli bet radau toki miela paveiksleli su gandru blush2.gif nu tikiuos neprasoviau labai pro sali doh.gif o apie angelelius tik dabar pagalvojau doh.gif matyt per daug patiko man tas gandras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 04 09, 15:04)
Ir as paruosiau tokius realius ir nesudetingai igyvendinamus pasizadejimus  mirksiukas.gif
Labai pritariu idejai, kad ruosiam svente, kad po svarbiausio momento baznycioje ir namuose sugrize nenuobodziautumeme, kad nereiktu sedeti prie stalo, kilnoti stikliukus ir kalbeti seniai nusibodusiom temom. Arba dar geriau susimusti  blink.gif  teko tokiose dalyvauti ir deja niekam nebuvo nuo to linksma...  schmoll.gif

Nu jo,aktyvi liaudis,jei sugeba kumsciuotis ir kitiems nervus gadint doh.gif
As irgi noriu padaryt svente o ne pagerima,bet ziuresim kas gausis,nes kaip bebutu musu liaudis dar sovietine;susikauscius,bijanti laisvai bendraut,nes ka pasakys tas,ar anas doh.gif .......
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2010 04 09, 17:55)
Norejau issiuvineti vezimeli bet radau toki miela paveiksleli su gandru  blush2.gif  nu tikiuos neprasoviau labai pro sali  doh.gif  o apie angelelius tik dabar pagalvojau  doh.gif  matyt per daug patiko man tas gandras  ax.gif

Mes cia tik garsiai pamastem, bet vistiek gandras atnesa, tikrai super ideja, o jei pacios darbelis, tai dideliausi aplodismentai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, prisijungsiu ir as, kadangi suneli zadame krikstyti liepos menesi :ax:Mes nusprendeme svente daryti teveliams, kriksto teveliams ir seneliams, artimuju buryje,na o kadangi mano sunelis vardu Benas, tai galvojame po kriksto gal i Nida plaukti, toki kruiza pasidaryti, tik kad oras grazus butu ax.gif O jau ten tada akcijos atrakcijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indreta @ 2010 04 09, 21:48)
Sveiki, prisijungsiu ir as, kadangi suneli zadame krikstyti liepos menesi :ax:Mes nusprendeme svente daryti  teveliams, kriksto teveliams ir seneliams, artimuju buryje,na o  kadangi mano sunelis vardu Benas, tai galvojame po kriksto gal i Nida plaukti, toki kruiza pasidaryti, tik kad oras grazus butu  ax.gif  O jau ten tada akcijos atrakcijos  biggrin.gif


Mes ir po krikšto pasiplaukiosim laivu, tik jaučia mano širdis, kad oras bus lietingas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(MergickaN @ 2010 04 09, 16:55)
Norejau issiuvineti vezimeli bet radau toki miela paveiksleli su gandru  blush2.gif  nu tikiuos neprasoviau labai pro sali  doh.gif  o apie angelelius tik dabar pagalvojau  doh.gif  matyt per daug patiko man tas gandras  ax.gif


Svarbu, kad tau patiko mirksiukas.gif O jei mažylis dar visai mažutis, tai tinka ir gandras mirksiukas.gif Maniškis jau gal vaikščioti bandys tokiu metu, tai jau gandrai gal nelabai g.gif
Atsakyti