Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

o kur būtų galima Kaune pasiieškoti skėtukų?megztas tai išvis nerealliai būtų.kur tie visi auksarankiai pasui dingsta po kaziuko mugės.o gal iš mamyčių galėtų numegzt?
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 09, 10:16)
o kur būtų galima Kaune pasiieškoti skėtukų?megztas tai išvis nerealliai būtų.kur tie visi auksarankiai pasui dingsta po kaziuko mugės.o gal iš mamyčių galėtų numegzt?

Patariu parašyti skiltyje "Ieškome kas pagamintų" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 09, 00:58)
As siandien uzmaciau ir nusipirkau maza balta sketi,bus mano princesei foto sesijai krikstynoms,ar jei butu lietus....

Net jei nelis, bus grazus akcentas fotosesijai mirksiukas.gif O nerti ne lietaus apsaugai ir skirti ax.gif

Sukuriau paveiksliuka ir mastau, kur cia panaudoti lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 09, 09:02)
Net jei nelis, bus grazus akcentas fotosesijai  mirksiukas.gif O nerti ne lietaus apsaugai ir skirti  ax.gif

Sukuriau paveiksliuka ir mastau, kur cia panaudoti  lotuliukas.gif


Ne ne nuo lietaus tongue.gif , ber grazu wub.gif .
O paveiksliukas, man pirma minti kilo pamacius vaiko kambario foto tapetai ax.gif , tik berniuka isimt reiktu. Manau thumbup.gif atrodytu- uzeini i kambari ir skalbiniai dziusta ir sodyba toleliau matos smile.gif
O jei krikstynoms, tai gal kazka tokio " va jau koks as didelis ir svarankiskas" senelaims gal dovanu iteikti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rivera: 09 balandžio 2010 - 09:40
QUOTE(rivera @ 2010 04 08, 23:14)
Sveikutes krikštynu rengejos,
Zadejau suknyte parodyt kai pasiusiu, bet deja uzpuole darbai, tai suknyte teko pirkt. Bet pasiuvau kostiumuka, jei kartais salta diena pasitaikytu, ir siaip vaikiuko teveliai megsta sitai rengti ax.gif . Tai ir rodausi sio vakaro darba blush2.gif
http://www.part.lt/i...27ef4b15167.jpg

Net neissivaizduoju kaip viskas praeis, sumasciau keleta tokiu linksmybiu sveciams, dovaneles . Dar gal kokia ideja pribres ax.gif . Gal ka papasakosiu po visko smile.gif .

Labai grazus kostiumelis, o svarkelis tai manau kad labai tiktu kaip ir vietoj skraistes wub.gif ax.gif Silta turetu buti ir vien del to kad tai ranku darbas su meile
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 04 08, 23:14)
pasiuvau kostiumuka, jei kartais salta diena pasitaikytu, ir siaip vaikiuko

o kur medziagyte pirkai? cia taip atrodo ar su pukeliu?
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 09, 00:58)
Bet jei sveciu apie 30 ir nesugalvos visi skirtingu dalyku,o tu paciu irgi nieks nenores rasyt,tai manau,kad jau paciai sugalvot ir surasyt  ax.gif


As tai pasizadejimu kortelese idejau po paveiksliuka pagal kuri turejo sugalvoti ka ismokys daryti. Manau palengvino. O sveciu buvo apie 30, dejau tokius paveiksliukus, kad pati sugalvociau pagal juos, turejau pavargti bet sveciams lengviau buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmuciukas5: 09 balandžio 2010 - 09:54
QUOTE(Akva0004 @ 2010 04 09, 09:52)
o kur medziagyte pirkai? cia taip atrodo ar su pukeliu?

Taip cia tas peliuko audinys, su pukeliu. Yra jo ir Danesoj ir prie kalvariju turgaus audiniu parduotuvej.
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2010 04 08, 14:37)



Aš jau porą savaičių suku galvą, kokius pakvietimus padaryti doh.gif Jau išseko fantazija ax.gif Buvo ir man kilusi mintis su gandru kažką panašaus daryti, tik po to teko savęs paklausti prie ko čia krikštynose gandras? Gandras jau savo darbą padarė, kai mažiukas gimė, o dabar jau angeliukams darbo atsirado lotuliukas.gif Ar čia tiesiog nesukti galvos, gražu ir gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 04 09, 10:52)
As tai pasizadejimu kortelese idejau po paveiksliuka pagal kuri turejo sugalvoti ka ismokys daryti. Manau palengvino. O sveciu buvo apie 30, dejau tokius paveiksliukus, kad pati sugalvociau pagal juos, turejau pavargti bet sveciams lengviau buvo.

Labai gera ideja su paveiksliukais, kaip uzuomina thumbup.gif Nes tik pasirasyti, tai gaunasi, kaip ipareigojimas is tevu puses.. O cia va patys irasys... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ingridita @ 2010 04 09, 10:59)
Gandras jau savo darbą padarė, kai mažiukas gimė, o dabar jau angeliukams darbo atsirado lotuliukas.gif 

drinks_cheers.gif Gandru paveiksliukai dominuoja, kai uzsieny daro svente pries pat vaiko gimima rolleyes.gif

Savo pakvietimus imeciau i pakvietimu tema, jei kam idomu, nesinori per kelias temas delioti.. Mano siuvinti kryziuku.. Ideja pati susigalvojau tongue.gif geriausia buvo, kai mama skambina ir sako (po paros laiko pamascius lotuliukas.gif ) - o cia Jono pedute? Bet sumastyk toki klausima doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 09, 09:03)
Labai gera ideja su paveiksliukais, kaip uzuomina  thumbup.gif Nes tik pasirasyti, tai gaunasi, kaip ipareigojimas is tevu puses..  O cia va patys irasys...  ax.gif
Papildyta:

Na bet gi cia sie pasizdejimai,tik tarp kitko,juoko forma. ax.gif Juk ne vienas nesirupins masina,mokslais,zaislais ar dar kuo nors.Nes jau kai patys sugalvos,tai jau tada tikrai isipareigojimai gausis.Cia mano nuomone.


O del skeciu,va kaip smagu,kad uzkreciau ir kitas thumbup.gif tikrai super atrodo ir mano madiste,tai is ranku neisleistu,jei tik duociau,bet padejau ir laukia sventes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 09, 12:08)
Na bet gi cia sie pasizdejimai,tik tarp kitko,juoko forma. ax.gif Juk ne vienas nesirupins masina,mokslais,zaislais ar dar kuo nors.Nes jau kai patys sugalvos,tai jau tada tikrai isipareigojimai gausis.Cia mano nuomone.
O del skeciu,va kaip smagu,kad uzkreciau ir kitas thumbup.gif tikrai super atrodo ir mano madiste,tai is ranku neisleistu,jei tik duociau,bet padejau ir laukia sventes wub.gif

Tai juoko forma ir gali sugalvoti ir pagal paveiksliukus, o kas nori zinoma ir rimtai niekas neuzdraus ax.gif
Atsakyti