Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 08, 19:10)
Tiek, kad anoji laaabai tikinti, teologiją studijuoja, tai jai tokie pažadukai, laikraštukai ir pan. gali ir nepatikti schmoll.gif  O gal atvirkščiai g.gif  Matysim unsure.gif

Na jau.. gi galima daryti laikrastuka toki labai krikscioniska.. vien kazka rimtesnio, be jokiu juokeliu.. mano toks kazkoks gan oficialus gavosi. Tai gal toks ir patiktu..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 08, 18:34)
Na jau.. gi galima daryti laikrastuka toki labai krikscioniska.. vien kazka rimtesnio, be jokiu juokeliu.. mano toks kazkoks gan oficialus gavosi.  Tai gal toks ir patiktu..

Aš jau padariau, aišku, dar kompe turiu. Ir tiesą sakant man dzin jos nuomonė rolleyes.gif Man gražu- aš darau, bus atsiminimui. O ji tegu žinosi. Gal kaip tik įdomiau bus: aš tokią ale šventinę programą, ji labiau krikščionišką, tradicinę. Gal kaip tik įdomiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 08, 19:10)
Man ir taip sakė, tik liepė krikšto vardą išrinkti.  rolleyes.gif  Ale man norisi kažko tokio. Be to mamytė augina pametinukus, laiko tokiems dalykams tikrai neturi. Šeštadienį gal susitiksim su kito vaikiuko tiksliau mergytės krikšto mama, aptarsim ką čia ruošim, ką darysim. Tiek, kad anoji laaabai tikinti, teologiją studijuoja, tai jai tokie pažadukai, laikraštukai ir pan. gali ir nepatikti schmoll.gif  O gal atvirkščiai g.gif  Matysim unsure.gif

Jei ji tikinti-turetu mandagiai nutyleti tongue.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 08, 18:48)
Jei ji tikinti-turetu mandagiai nutyleti tongue.gif ..

lotuliukas.gif Yra toks posakis- durnas nesupras, o protingas- patylės bigsmile.gif
Manau, kad supras ir rasim kompromisą. Sunku kai yra krikštijami du vaikiukai, skirtingi krikšto tėvai, sudėtinga susiderinti viską, o dar kai mažai bendraujama doh.gif Bet kaip nors susikalbėsiva, tik jau, abi moteros esava, vis kaip nors. thumbup.gif Gal aš tik jautriai reaguoju, gal per daug nervinuos, nes noriu, kad viskas pavyktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 08, 19:57)
lotuliukas.gif  Yra toks posakis- durnas nesupras, o protingas- patylės bigsmile.gif
Manau, kad supras ir rasim kompromisą. Sunku kai yra krikštijami du vaikiukai, skirtingi krikšto tėvai, sudėtinga susiderinti viską, o dar kai mažai bendraujama doh.gif  Bet kaip nors susikalbėsiva, tik jau, abi moteros esava, vis kaip nors.  thumbup.gif Gal aš tik jautriai reaguoju, gal per daug nervinuos, nes noriu, kad viskas pavyktų doh.gif

Visus nepatenkintus galima uzkisti pyragais, asmeninem dovanelem, pagyrom ir gerimais. Patikrintas variantas. drinks_cheers.gif
Ir poziuris turi buti lengvas ir su sypsena- krikstynos nepavykti NEGALI.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 08, 20:19)
Visus nepatenkintus galima uzkisti pyragais, asmeninem dovanelem, pagyrom ir gerimais. Patikrintas variantas.  drinks_cheers.gif 
Ir poziuris turi buti lengvas ir su sypsena- krikstynos nepavykti NEGALI.

Tikrai taip, gal paciam ir atrodo kad kazko truko ir ne taip padarei kaip turi buti, bet pagyros dalyvavusiu atperka viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 04 08, 19:50)
Tikrai taip, gal paciam ir atrodo kad kazko truko ir ne taip padarei kaip turi buti, bet pagyros dalyvavusiu atperka viska  4u.gif

thumbup.gif Pritariu, bet vis norisi geriau ir daugiau. Tai natūralu, žmogui lemta siekti vis aukštesnio taško. Tačiau aš nepamirštu, kad mano pagrindinė pareiga- pakrikštyti mažą žmoguti ir to niekada nepamiršti. O visa kita- tai tik priedai, jie gali būti, gali nebūti, gali nepavykti, gali pasisukti kita linkme. Tai nėra labai svarbu. Svarbiausia pareiga yra visai kita ir jai ruošiuosi atsakingai: būtinai prieisiu išpažinties ax.gif Tai mano kaip krikščionės dalis blush2.gif
Atsakyti
Sutinku su jumis Daivulka78 drinks_cheers.gif Is tiesu as taip pat mastau ax.gif

O musu kriksto mama tai jauna, mano dukterecia, bus 20 metu dar tik.. ta prasme rimta medicinos studente, bet siaip tokia dar labai jauna biggrin.gif Ir zinokit, net nezinau, kokiu jai cia iniciatyvu imtis.. skambina, klausia.. o as iki siol pati nesusideliojus esu bendro vaizdo.. vis nera kada dar karta perskaityti, susisteminti.. Bet man net uztenka to, kad ji teiraujasi wub.gif As, kai krikstyjau savo sunena, buvau is viso dar mokinuke.. tai turbut mano indelis buvo tik baznycioj blush2.gif Gaila, dabar daryciau viska kitaip.. o tada - nei zinojau, nei numaniau, nei kas ka sake, nei supermamu buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes krikštynu rengejos,
Zadejau suknyte parodyt kai pasiusiu, bet deja uzpuole darbai, tai suknyte teko pirkt. Bet pasiuvau kostiumuka, jei kartais salta diena pasitaikytu, ir siaip vaikiuko teveliai megsta sitai rengti ax.gif . Tai ir rodausi sio vakaro darba blush2.gif
user posted image

Net neissivaizduoju kaip viskas praeis, sumasciau keleta tokiu linksmybiu sveciams, dovaneles . Dar gal kokia ideja pribres ax.gif . Gal ka papasakosiu po visko smile.gif .
Atsakyti
sveikos super mamytes,

perskaiciau sia temele ir uzsimaniau graaaziu krikstynu savo angeleliui smile.gif
Aciu visoms uz saunias idejas, kai kurias ju galima panaudoti ne tik krikstynoms, bet ir gimtadieniams.
Ir as viena minti paleisiu: bent jau anksciau Cili Kinijoje isgerus arbatos/kavos atnesdavo sausainuka, kurio viduje budavo lapelis su aforizmu. Man labai patikdavo skaityti:) Galima sia ideja pritaikyti - parasyti koki nors palinkejima krikstovaikeliui ir padeti ji/ar kazkaip ivynioti po sausainuku/vieno kasnio sumustiniu, kad kiekvienas svecias suvalges garsiai perskaitytu. Ne visi megsta sakyti palinkejimus, taip pagelbetume:)
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 08, 13:29)
aš galvou, kad surašysiu ant lapelių po žodį ir duosiu traukti, ir su tuo žodžiu turės sugalvoti ką išmokins

Bet jei sveciu apie 30 ir nesugalvos visi skirtingu dalyku,o tu paciu irgi nieks nenores rasyt,tai manau,kad jau paciai sugalvot ir surasyt ax.gif

QUOTE(MergickaN @ 2010 04 08, 13:37)
Musu pakvietimai  ax.gif

user posted image


Nerealus wub.gif Jei pati siuvinejai,tai saunuole

QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 08, 15:41)
O aš krikštamotė 20 svečių padarysiu dovanėles: pažadų korteles: vienoj pusėj- krikštasūnio nuotraukutė ir tokia ale padėka, o kitoj- pasižadėjimas su paveiksliuku. Dar ketinu įvynioti krikštynų saldainį, gal nomeda g.gif , ir parduotuvėj vienoj mačiau angeliukų po 1,70  gal g.gif  Viską sudėsiu į maišelius ir svečiai tiesiog patys išsirinks. Aišku, jei pavyks  Planuoji planuoji ir šnipštas gaunasi doh.gif  Brangiai nesigaus, dar derinsiu svečių kiekį, tai sakykim galima atmesti dvi močiutes, dieduką, mus, tėvelius, nes jie gaus kitas dovanėles, tai jau lieka tik 13 bigsmile.gif

O tai tas korteles,su foto ir pasizadejimu sveciai pasiims namo????Kokia viso to esme???Kad padeka,tai sutinku.
As padeka tai parasiau laikrastuki bendra ir viskas. rolleyes.gif

QUOTE(rivera @ 2010 04 08, 21:14)
Sveikutes krikštynu rengejos,

Net neissivaizduoju kaip viskas praeis, sumasciau keleta tokiu linksmybiu sveciams, dovaneles . Dar gal kokia ideja pribres ax.gif . Gal ka papasakosiu po visko smile.gif .

Labai dailus mielas kostiumelis.Saunuole.
O idejomis prasau pasidalinti su visomis po sventes mirksiukas.gif


As siandien uzmaciau ir nusipirkau maza balta sketi,bus mano princesei foto sesijai krikstynoms,ar jei butu lietus....
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 08, 23:58)
O idejomis prasau pasidalinti su visomis po sventes mirksiukas.gif
As siandien uzmaciau ir nusipirkau maza balta sketi,bus mano princesei foto sesijai krikstynoms,ar jei butu lietus....

Aciu 4u.gif
Matysiu ar "isdege", nes viskas priklauso nuo susirinkusiuju. O is pazystamu bus minimumas doh.gif . Zinau tik tiek kad daugelio cia paminetu dalyku, kvietimai, saldainiai pasizadejima, tokiu nebus. Gaila bet ne visi tai supranta verysad.gif . tai reikes kazkaip visa tai pakeisti, kad visiem smagu butu smile.gif .

O skecius buvau grazius uzmacius Kaziuko turguj, nertus wub.gif . Bet net nepaklausiau kainos, sauni jusu ideja. gal reiks pasiieskot saviskei vasarai ax.gif
Atsakyti