Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(merrgicka @ 2010 04 08, 11:41)
Supratau dekui, pabandysiu extra ir ta meska, o extra kieno cia gamybos, jie taip ir vadinasi? ax.gif  doh.gif

Jie taip ir vadinasi, būna žaliais, mėlynais ir geltonais popierėliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2010 04 07, 20:23)
Sveikos,gal galite pasakyti ant kokio popieriuko spauzdinti Pasizadejimu korteles?

As spausdinau ant storesnio nei paprasti lapai, bet plonesnis nei kartonas smile.gif
Atsakyti
niekas nepasako, kas tos pasizadejimu korteles, visu temu neturiu kada skaityti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 08, 12:46)
niekas nepasako, kas tos pasizadejimu korteles, visu temu neturiu kada skaityti  verysad.gif

Uztenka paskaityti pirmaji sios temos posta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 08, 12:46)
niekas nepasako, kas tos pasizadejimu korteles, visu temu neturiu kada skaityti  verysad.gif

Tokios korteles kur sveciam isdalinamos, ten uzraso ka pasizada ismokyti krikstuka ir pasiraso kas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 08, 12:46)
niekas nepasako, kas tos pasizadejimu korteles, visu temu neturiu kada skaityti  verysad.gif

Kortelese surasomi pasizadejimai. Pas mus sveciai trauke, garsiai perskaite ir uztvirtino parasu bei "Karolio kose".
As dariau tokias, viduje buvo irasytas pazadas:
user posted image
Atsakyti
Aciu, mergaites, Mano atmintis labai jau ribota, nors gi buvau skaicius, bet tiek info man per daug ir susiplake blush2.gif O tai jau buna uzrasyta ka turi ismokyti? Ne patys sveciai iraso?
Atsakyti
aš galvou, kad surašysiu ant lapelių po žodį ir duosiu traukti, ir su tuo žodžiu turės sugalvoti ką išmokins
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 08, 14:49)
Aciu, mergaites, Mano atmintis labai jau ribota, nors gi buvau skaicius, bet tiek info man per daug ir susiplake  blush2.gif O tai jau buna uzrasyta ka turi ismokyti? Ne patys sveciai iraso?


Nebūtinai, galimi ir abu variantai 4u.gif , pvz. sūnelio krikštynom dariau korteles, kuriose jau buvo parašyti pažadukai ax.gif
Atsakyti
Musu pakvietimai ax.gif

user posted image
Atsakyti
O aš krikštamotė 20 svečių padarysiu dovanėles: pažadų korteles: vienoj pusėj- krikštasūnio nuotraukutė ir tokia ale padėka, o kitoj- pasižadėjimas su paveiksliuku. Dar ketinu įvynioti krikštynų saldainį, gal nomeda g.gif , ir parduotuvėj vienoj mačiau angeliukų po 1,70 gal g.gif Viską sudėsiu į maišelius ir svečiai tiesiog patys išsirinks. Aišku, jei pavyks Planuoji planuoji ir šnipštas gaunasi doh.gif Brangiai nesigaus, dar derinsiu svečių kiekį, tai sakykim galima atmesti dvi močiutes, dieduką, mus, tėvelius, nes jie gaus kitas dovanėles, tai jau lieka tik 13 bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 08 balandžio 2010 - 16:42
QUOTE(Shoko @ 2010 04 08, 17:15)
Eikit sau, mergos, cia ka siuvineti pakvietimai????  blink.gif  OHO.
Papildyta:
Daivulka78, pasiseke kriksto vaikui tokia Kmama turet.. 4u.gif  O man paciai viska teks.. kazkaip zinai.. aciu, kad krikstinat, tik niekuo nesirupinkit, nes kad tik jokiu jums nebutu bedu, as pati viska, tik ateikit laiku i sutarta vieta  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Man ir taip sakė, tik liepė krikšto vardą išrinkti. rolleyes.gif Ale man norisi kažko tokio. Be to mamytė augina pametinukus, laiko tokiems dalykams tikrai neturi. Šeštadienį gal susitiksim su kito vaikiuko tiksliau mergytės krikšto mama, aptarsim ką čia ruošim, ką darysim. Tiek, kad anoji laaabai tikinti, teologiją studijuoja, tai jai tokie pažadukai, laikraštukai ir pan. gali ir nepatikti schmoll.gif O gal atvirkščiai g.gif Matysim unsure.gif
Atsakyti