Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Dėl aukos tai manau 50-100lt.
merrgicka ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz pasidalinimus del pinigeliu, pas mane tas vidurkis ir yra...
O fotografai nepasakyciau,kad atgpige, min 200 kaina kiek ziurejau, tai mus pafotografuos sesers drauge, ji megsta ta dalyka, yra ir vestuves fotografavus, tai ims tik simbolini mokesti...

O sakykit laikrastuka ir saldainiu popierius spausdint ant paprasto popieriaus, ar yra kazkokie specialus? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 07, 09:46)
O sakykit laikrastuka ir saldainiu popierius spausdint ant paprasto popieriaus, ar yra kazkokie specialus? ax.gif  4u.gif

As spausdinau ant paprasto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 07, 10:46)
O sakykit laikrastuka ir saldainiu popierius spausdint ant paprasto popieriaus, ar yra kazkokie specialus? ax.gif  4u.gif

Aš irgi spausdinau ant paprasto, bet rekomenduoju ne rašaliniu, o lazeriniu printeriu, nes saldainių popierėliai mūsų kai kurie sušlapo ir išsiliejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 04 07, 16:18)
Aš irgi spausdinau ant paprasto, bet rekomenduoju ne rašaliniu, o lazeriniu printeriu, nes saldainių popierėliai mūsų kai kurie sušlapo ir išsiliejo  doh.gif


o kokius saldainius reik viniot? as pabandziau siandien vaflinius karunos ir man per didelis popierelis gaunasi, cia viena pabandziau atsispausdint is paste esanciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 07, 18:33)
o kokius saldainius reik viniot? as pabandziau siandien vaflinius karunos ir man per didelis popierelis gaunasi, cia viena pabandziau atsispausdint is paste esanciu g.gif

O gal turit Nomedai popieriukų g.gif Nemoku padidinti iki reikiamo dydžio blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 07, 19:33)
o kokius saldainius reik viniot? as pabandziau siandien vaflinius karunos ir man per didelis popierelis gaunasi, cia viena pabandziau atsispausdint is paste esanciu g.gif

Geriausia pirkti tokius, kad nuemus virsutini popiereli dar liktu tas apatinysis ax.gif pvz. Extra arba Baltoji meska ir pan. Taip isvengsime galimybes persigert sokoladui ax.gif
Atsakyti
Sveikos,gal galite pasakyti ant kokio popieriuko spauzdinti Pasizadejimu korteles?
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 04 07, 20:33)
o kokius saldainius reik viniot? as pabandziau siandien vaflinius karunos ir man per didelis popierelis gaunasi, cia viena pabandziau atsispausdint is paste esanciu g.gif

Kur aš pašte esu įkėlus mėlynus popierėlius, tai tinka extra saldainiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 04 07, 15:18)
Aš irgi spausdinau ant paprasto, bet rekomenduoju ne rašaliniu, o lazeriniu printeriu, nes saldainių popierėliai mūsų kai kurie sušlapo ir išsiliejo  doh.gif


Na jei susuksi saldainius pries 2 dienas,tai tikrai neissilies ir nieko nepasidarys.As sukau ir vezem i Airija ,ir valge tik po 2 savaiciu ir nieko neatsitiko smile.gif
QUOTE(Agnė*** @ 2010 04 07, 18:11)
Geriausia pirkti tokius, kad nuemus virsutini popiereli dar liktu tas apatinysis  ax.gif  pvz. Extra arba Baltoji meska ir pan. Taip isvengsime galimybes persigert sokoladui  ax.gif

Kokios cia saldaines?Kartais ne Meska Siaureje??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 08, 01:49)
Na jei susuksi saldainius pries 2 dienas,tai tikrai neissilies ir nieko nepasidarys.As sukau ir vezem i Airija ,ir valge tik po 2 savaiciu ir nieko neatsitiko  smile.gif

Per mūsų šventę lijo, sunku nusaugot buvo, nes drėgmė, be to, tik lašas kokio skysčio ir užteko, iš karto liedavosi dažai schmoll.gif Bet didžioji dalis saldainiukų liko gražūs smile.gif
Atsakyti
Supratau dekui, pabandysiu extra ir ta meska, o extra kieno cia gamybos, jie taip ir vadinasi? ax.gif doh.gif
Atsakyti