Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 10, 22:21)

Iskilo dar klausimelis  g.gif  drabuzelis mazyliui bus nertas. O kaip su skraiste?  g.gif  nertos neisivaizduoju berniukui skraistes  doh.gif  ka daryti? neturiu jokiu minciu...

aš merytei irgi turėsiu nertą suknelę, o skraistę imsiu vyresnėlės, tą tiulinę. nu gal nieks per galvą neduos.
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 03 10, 23:58)
uzstrigau ties kvietimais  doh.gif mamukai, gal patarsit, kas ne taip, bo MB 'turbut gerai viskas" jau nervuoja  doh.gif  biggrin.gif

pabandymas


Oi man kvietimas tai labai patiko, dailus ranku darbas wub.gif ir tekstas grazus (kai istaisys gr. klaid. bus visai thumbup.gif ), va dezute tai panase pati norejau daryti dovanytem, tas virsus jos man labai thumbup.gif MB irgi viskas taip pat-kad tik smegenu neknisciau turbut doh.gif biggrin.gif
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 10, 23:21)
drabuzelis mazyliui bus nertas. O kaip su skraiste?  g.gif  nertos neisivaizduoju berniukui skraistes  doh.gif  ka daryti? neturiu jokiu minciu...

Na maciau buna tos tradicines tiulines papuostos nertais elementais-manau tiktu ir berniukui. pati kai ieskojau mezgimo ideju tai radau internete, tik paieskoti reik-tikrai ka nors prisitaikysite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 11 kovo 2010 - 07:45
labs ryts planuotosios bigsmile.gif

QUOTE(erikae @ 2010 03 10, 23:43)
O kas negerai tiem kvietimam?
Man atrodo viskas  thumbup.gif

galvoju ar ne per sviesios raides, ar iskaitys vyresni zmones? g.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 10, 23:52)
labai gražus kvietimas, tik gramatinių klaidų yra  blush2.gif , o tai ir ta dėžutė ir tas atvirukas priklauso su angelu įkvietimą  g.gif , ar tik tas paskutinis kur su vaikiuku

del gramatiniu klaidu zinau doh.gif ten sriftas durnas, arba nosiniu puse nera arba šž neveikia. dar ieškosiu tinkamo, aciu uz pastebejima mirksiukas.gif
O kvietimas tai tik paskutinis, tas angeliukas ir dezute buvo Kaledines dovaneles 4u.gif Mastau atspausdint ant grazaus blizgaus popieriuko spaustuvej ir koki bantuka grazu irist g.gif

QUOTE(ramune.v @ 2010 03 11, 07:40)
MB irgi viskas taip pat-kad tik smegenu neknisciau turbut  doh.gif  biggrin.gif



man tai nervas jau jama, viskas jam gerai, tu tik atstok nuo jo galvos su savo mazmoziais box.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 03 11, 09:22)

man tai nervas jau jama, viskas jam gerai, tu tik atstok nuo jo galvos su savo mazmoziais  box.gif  protest.gif

maniškis toks pat doh.gif . kai vyresnėlės krikštynoms ruošiausi, tai vis bumbėjo iš paskos - ar čia reikia, ar čia įdomu ir tttt. O paskui pats gėrėjos, kad smagiai ir originaliai gavos.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2010 03 11, 05:05)
aš merytei irgi turėsiu nertą suknelę, o skraistę imsiu vyresnėlės, tą tiulinę. nu gal nieks per galvą neduos.

žinoma neduos, jei tik Jūms patinka ir tinka niekas neduoda per galvą, o ir labai gražu sesutes krikštyti su ta pačia skraiste, sako ryšys artimesnis būna wub.gif

QUOTE(Karolilna @ 2010 03 11, 09:22)
labs ryts planuotosios  bigsmile.gif
galvoju ar ne per sviesios raides, ar iskaitys vyresni zmones?  g.gif
del gramatiniu klaidu zinau  doh.gif ten sriftas durnas, arba nosiniu puse nera arba šž neveikia. dar ieškosiu tinkamo, aciu uz pastebejima  mirksiukas.gif
O kvietimas tai tik paskutinis, tas angeliukas ir dezute buvo Kaledines dovaneles  4u.gif Mastau atspausdint ant grazaus blizgaus popieriuko spaustuvej ir koki bantuka grazu irist  g.gif
man tai nervas jau jama, viskas jam gerai, tu tik atstok nuo jo galvos su savo mazmoziais  box.gif  protest.gif

aha žinau šitą šriftą, bet jei teiksite ir vyresnio amžiaus žmonėms tai siūlyčiau dar turėt vieną šriftą ax.gif , nėra jis puikiai suskaitomas, bet labai gražus wub.gif

Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 11, 01:43)
Paro  bigsmile.gif  Kiek kainavo, kur pirkot?
As ieskau drugeliu  biggrin.gif


na, nemoku fotkių čia kelt blush2.gif
nuoroda http://cgi.ebay.co.u...901857602382893

ojezusa kokia ilga nuoroda biggrin.gif
na, suprasi gal. Melsvi drugeliai.

QUOTE(vaivos juosta @ 2010 03 11, 12:41)
maniškis toks pat  doh.gif . kai vyresnėlės krikštynoms ruošiausi, tai vis bumbėjo iš paskos - ar čia reikia, ar čia įdomu ir tttt. O paskui pats gėrėjos, kad smagiai ir originaliai gavos.


O tokiais dalykais visas rūpestis man patikėtas. kaip padarysiu, taip bus gerai cool.gif tatukas prisideda tik pinigine išraiška biggrin.gif Na, mano prigalvotos smulkmenos mano reikalas. ir aš už jas susimokėsiu. taip išvengsiu bereikalingų svarstymų- reikia ar nereikia biggrin.gif

Skraistę gal patoi darysiu iš tiulio blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Karolilna @ 2010 03 11, 00:58)
Sveikutes,
prisiduodu ir as tylioji skaitytoja  4u.gif visu pirma tai gera gyventi tarp tiek daug sauniu mamu, kurios taip rupinasi savo leliu svente, tikrai Jus nerealios  wub.gif

uzstrigau ties kvietimais  doh.gif mamukai, gal patarsit, kas ne taip, bo MB 'turbut gerai viskas" jau nervuoja  doh.gif  biggrin.gif

pabandymas



Viskas ok kvietime. Tik jei "Mielieji", tai kviečiu JUS, o ne Tave , nes paskui "Kad taptumėte"
Jei teisingai supratau blush2.gif

Atsipūsk, viskas bus ok mirksiukas.gif Vyrams gal ir lengviau, nes jie paprasčiau žiūri į viską. tai mes kaip vištelės mėgstam pasikapstyt reikia ar nereikia lotuliukas.gif
(tik neįsižeisk, aš čia apskritai mirksiukas.gif ir apie save kartu)
Atsakyti
Sveikutes,

Rugpjuti apturesiu ir as tokia svente - busiu kriksto mama. Bet pirmas klausimas - mes katalikai, o vaikeli krikstys tikriausiai evangeliku reformatu baznycioje. Ar galimas toks variantas?

Antras klausimas. Kai krikstynos 2 vaiku. Ir kai isnuomota pirtis su muzikantais pasventimui. O ne vaiku sventei. Ar reikia ruosti zaidimus, priesaikas ir pan?
Atsakyti
QUOTE(mildamile @ 2010 03 11, 15:10)
Sveikutes,

Rugpjuti apturesiu ir as tokia svente - busiu kriksto mama. Bet pirmas klausimas - mes katalikai, o vaikeli krikstys tikriausiai evangeliku reformatu baznycioje. Ar galimas toks variantas?

Antras klausimas. Kai krikstynos 2 vaiku. Ir kai isnuomota pirtis su muzikantais pasventimui. O ne vaiku sventei. Ar reikia ruosti zaidimus, priesaikas ir pan?

Na dėl evangelikų tai nežinau, bet man rodos gal ir galima g.gif Turėtum kokio kunigo pasiklausti arba nueik į Katalikai.lt ten galima užduoti asmeninį klausimą, tai labai greit atrašo į el. paštą. Bus paprasčiau negu vis gyventi abejonėmis.
O kas liečia pačią šventę, tai jau tėvelių reikalas kaip jie nori švęsti. Ir nieko čia nepadarysi, tai jų sprendimas. Aš ir būsiu krikštamote liepą, tai net neklausiu kur bus, kas bus. Ruošiu laikraštuką, šiokias tokias smulkmenas, užsakysiu tortą ir pan. Darau tai kaip man rodos geriau. Nėra privalomi visi šie dalykai, juk krikštp tėvų pareiga pakrikštyti vaiką, būti dvasiniu pavyzdžiu. Tiesiog tokios smulkmenos kaip pažadukai, laikraštukas ir pan. pagilina šventę. Ką daryti ir kaip daryti, tai tik jūsų reikalas.
Atsakyti
Planuoju uzsakyti drugelius krikstynoms, puosti taures. Pakuote po 100 vnt, man reikia tik 50 vnt. Gal kuri mamyte taip pat nori drugeliu? Pasidalintume per puse, kaina bus apie 13 lt uz 50 vnt 4u.gif drugeliai
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 03 11, 00:58)
uzstrigau ties kvietimais  doh.gif mamukai, gal patarsit, kas ne taip, bo MB 'turbut gerai viskas" jau nervuoja  doh.gif  biggrin.gif

pabandymas


be to ką minėjo, aš užrašyčiau dar KVIETIMAS ax.gif ir gal paveiksiukus įdėtumėt į fotki.com private padarius savo katalogą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 11 kovo 2010 - 18:30
QUOTE(ingridastar @ 2010 03 11, 14:23)
na, nemoku fotkių čia kelt  blush2.gif
nuoroda  http://cgi.ebay.co.u...901857602382893

ojezusa kokia ilga nuoroda biggrin.gif
na, suprasi gal. Melsvi drugeliai.



O jie cia popieriniai? g.gif

Asterija - gal ikelkit dar karta nuoroda. .Ko tai man neatidaro. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 11, 18:05)
Planuoju uzsakyti drugelius krikstynoms, puosti taures. Pakuote po 100 vnt, man reikia tik 50 vnt. Gal kuri mamyte taip pat nori drugeliu? Pasidalintume per puse, kaina bus apie 13 lt uz 50 vnt  4u.gif drugeliai



jei iki balandzio 1 tikrai gautume as galeciau puse paimti 4u.gif
Atsakyti