Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

estete labai grazioje vietoje sventete thumbup.gif

del meducio tai as galvoju, kad po sauskteli duosiu sakant pazadelius, o paskui po mazuciuka induka idesiu lauktuviu ax.gif
del zurnaliuku tai dar neapsisprendziau, noretusi aisku visiems padalinti, bet nesinoretu, kad paskui jis ir nusimestu, ar ismestu ji visai blush2.gif tai sis klausimas pas mus dar neisprestas... zinoma viskas dar ir i pinigelius remiasi, o norint kad jie atrodyti, kaip tikri zurnaliukai, tai visai nepigiai ir iseina... gerai, kad dar pati dirbu su photoshopu, tai nereikes moketi uz maketavima, bet vat su spauda... doh.gif
del dovaneliu, tai mes dovaniesim krikstateviams ir seneliams simboliskai, o del dovanu, kad dovanotu vienas kitam krikstateviai nesu girdejusi schmoll.gif

del pinigeliu rinkima, tai as esu pries tai, man nepatinka tokie dalykai... schmoll.gif blush2.gif o ir nedrisciau is atejusiu sveciu ju rinkti, juk ir taip dovaneliu jau atnesa... na bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pampuskiux: 01 balandžio 2010 - 13:07
dar merginos patarkit dėl kvietimų, noriu padaryti tokius vaikiškus ir linksmus, kažin ką ant viršaus tokio nuotaikingo būtų galima uždėti ar nupiešti, viduj tekstą ir piešinukus sugalvojau, o va ant viršaus kažkaip tuščia galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuskiux @ 2010 04 01, 14:05)
o del dovanu, kad dovanotu vienas kitam krikstateviai nesu girdejusi  schmoll.gif

Taip senovėje darydavo,kai kūmais eidavo skirtingi asmenys(ne šeima).
Kadangi pagal tradiciją krikšto tėtis su krikšto mama tampa kone giminėmis, jie apsikeičia dovanomis.


Nors maniškio krikštatėviai taip pat iš skirtingų šeimų,jie viens kitam nieko nedovanojo.
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2010 04 01, 15:08)
Taip senovėje darydavo,kai kūmais eidavo skirtingi asmenys(ne šeima).
Kadangi pagal tradiciją krikšto tėtis su krikšto mama tampa kone giminėmis, jie apsikeičia dovanomis.
Nors maniškio krikštatėviai taip pat iš skirtingų  šeimų,jie viens kitam nieko nedovanojo.

Bet islaikant senovynes tradicijas galima kaska kuklaus vienas kitam padovanoti Gal visai ir smagu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos besiruošiančios šiai gražiai šventei. Liepos mėnesį būsiu krikštamotė, noris padaryt gražią šventę, tai prisijungiu pasicekavyt jūsų visų idėjų ir savom pasidalinti, kai jau jų bus smile.gif 4u.gif
Esu vedusi krikštynų šventę, tai darėm pasižadėjimus, būsimą profesiją, laikraštuką.. Taip pat pati siuvau gelytes kaip skiriamuosius ženklus. Ai, dar darėm krikštynų tortą, kuriame buvo saldainiai krikštukės. Lanksčiau iš rožinio popieriaus, o mergaitės mamytė papuošė drugeliais..
Tai tiek prisistatymui smile.gif
Atsakyti
na musu krikstynos ir jau nebe uz kalnu...beveik viskas paruosta...tik dar galvoju kokiu zaidimuku idomiu padaryti...be pasizadejimo,ir profesijos...kad butu maziems ir dideliems smagu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 31, 16:08)
Taip, mūsų Krikštynos buvo pernai liepą smile.gif
Kažkaip nepaprašiau, kad fotografas nufotografuotų salę, turiu tik stalo štai tokią foto
user posted image
Mes šventėme svečių namuose, prie upės, visas komplesas buvo mūsų, salė buvo tik dalis erdvės, kurioje nelabai kas buvo, visi netrukus persikraustė į terasą smile.gif
user posted image
O čia lotoso žvakė, kuri skleidžiasi ir užgroja muzika uždegus. Tiesa, muzika gimtadieninė smile.gif Bet buvo gražu. Ją pirkau bazėse už 3Lt
user posted image


O kur pirkote tokia grazia zvake (tioesa pasakius nezinau kaip ja pavadint)
Atsakyti
Na kaip matau, pas daugeli mamyciu sventes ne uz kalnu, pas mane taip pat doh.gif

Tik noriu visu paprasyti, aisku pagal galimybes, po svenciu ikelti vaizdines medziagos (foto) rolleyes.gif Nes mes is cia pasiemem daug visko gero ir naudingo, todel paliekam po saves kitoms mamytems dar daugiau informacijos, as pati ikelsiu foto po geguzes 1 dienos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jo2007 @ 2010 04 01, 17:47)
O kur pirkote tokia grazia zvake (tioesa pasakius nezinau kaip ja pavadint)

Kauno urmo bazėse pirkau, čia lotoso žvakė 4u.gif
Atsakyti
merginos gal zinot kiek kainuoja balionus heliu pripusti???na kiek vienas balionas iseina?
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2010 04 01, 21:10)
merginos gal zinot kiek kainuoja balionus heliu pripusti???na kiek vienas balionas iseina?


kiek zinau ir klausiau baliomanijoj, nes ji salia musu yra tai po 5 litus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkur buvau uzmacius supermamoj tema, kur mamyte apneria zvakes krikstynoms. Taip nerealiai graziai bigsmile.gif
Bet neberandu verysad.gif
Gal netycia matet ? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti