Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

[quote=Emmy,2010 03 29, 18:46]
Sveikutės

maximoj servetėlėm, staltiesėm, žvakėm -40 proc. nupirkau vienas servetėles vien tik kad jums parodyt biggrin.gif čia maxima bazėj mačiau, pasirodė gražios labai
http://images17.fotk...IMG_3612-vi.jpg


as irgi tokias pat krikstynoms nusipirkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 29, 20:25)
o kaip tas gėlytes su boružėlėm pritvirtinai prie taurių? ar klystu ar tos gėlytės kur būna audiniuose juostelės?

Prie taurių gėlytes pritvirtino serviruotojos, deja, nežinau kaip. O gėlytės čia ne iš audinių juostelių, aš jų pakutį pirkau, ten gal 100vnt., kainavo apie 4Lt Boružėlės limpančios, nuplėši popierėlį ir prisiklijuoja prie norimo paviršiaus 4u.gif
Atsakyti
as didelio baliaus nedarysiu, saslykus sodely pasikepsim su saviskiais ir viskas. pinigu taip nera, o bereikalingai isleisti nenoriu. dar dabar gailiuosi, kad vestuves nedariau tik visai artimiausiu apsupty. nuo svetimu pavargau...
tai pagrindinis rupestis man vaikuti aprengti, zvakute, dovanele nupirkti, siek tiek „suvalgys“ atributai kaip laikrastukas, isakymai, na dar balionai ir kuklus staliukas... na dar teveliams pasipuosti... unsure.gif ai dar dovaneles krikstateviams ir seneliams... krikstysiu savo vaika ir brolio vaikui busiu kuma, reikia abiem vaikeliais pasirupinti, brolis lt gyvena, sventes neiskeltu zuikiui savo... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes...gal kuri zinot visa dainele kai kumus spaudzia...kad vaiko dantys nebutu reti... 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Dangizeee @ 2010 03 30, 16:34)
Sveikutes...gal kuri zinot visa dainele kai kumus spaudzia...kad vaiko dantys nebutu reti... 4u.gif

Pas mus,per vaiko krikštynas dainavo:
Girdėjau kūmute miestely buvai,miestelį buvai pyragą pirkai 2k ir spaudžiam
Girdėjau kūmuti miestelį buvai ,miestelį buvai arielkos pirkai 2k ir spaudžiam
Atsakyti
aciukas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 29, 17:05)
Taip, 11, 12 sandėliuose.
Čia drambliukai, kuriuos teikėm simboliškai svečiams.


aš kažkur praskaičiau, estete, bet kiek supratau jūs jau darėt krikštynas.kaip praėjo, gal foto kaip salė atrodė??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(candy-candy @ 2010 03 29, 17:54)
sveikutes, gal man kas galit pasakyti pries kiek mazdaug laiko reiketu uzsakyti baznycia? ir gal kas esate krikstyje pazaislio vienuolyne, idomu, kaip ten kas vyksta?  g.gif



QUOTE(vzilma @ 2010 03 29, 18:54)
4u.gif  kiek žinau Pažaislio vienuolyno bažnyčia nėra parapijinė bažnyčia-joje neteikia krikšto ar santuokos sakramento. (nebent išimtinais atvėjais)

Mamyte raso kad ten kriksto neteike Jei domesites ir ka suzinosite butu gerai kad pasidalintumete tokia info g.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 31, 16:33)
aš kažkur praskaičiau, estete, bet kiek supratau jūs jau darėt krikštynas.kaip praėjo, gal foto kaip salė atrodė??? blush2.gif
Taip, mūsų Krikštynos buvo pernai liepą smile.gif
Kažkaip nepaprašiau, kad fotografas nufotografuotų salę, turiu tik stalo štai tokią foto
user posted image
Mes šventėme svečių namuose, prie upės, visas komplesas buvo mūsų, salė buvo tik dalis erdvės, kurioje nelabai kas buvo, visi netrukus persikraustė į terasą smile.gif
user posted image
O čia lotoso žvakė, kuri skleidžiasi ir užgroja muzika uždegus. Tiesa, muzika gimtadieninė smile.gif Bet buvo gražu. Ją pirkau bazėse už 3Lt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 31, 16:08)




Labai grazi svente 4u.gif ir papuosimu elementai-viskas suderinta thumbup.gif puiku 4u.gif


mane net nervina, kad Kaune yra visokiu pirkti grozybiu blush2.gif (serveteles, lotoso ziedai ir kiti papuosimu elementai), kodel musu "kaime" nieko panasaus nera verysad.gif
Atsakyti
ta žvakė super thumbup.gif thumbup.gif , o stalas su dominuojančia žydra spalva....gražioj vietoj viskas vyko wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 03 31, 17:47)
Labai grazi svente  4u.gif  ir papuosimu elementai-viskas suderinta  thumbup.gif  puiku  4u.gif
mane net nervina, kad Kaune yra visokiu pirkti grozybiu  blush2.gif  (serveteles, lotoso ziedai ir kiti papuosimu elementai),  kodel musu "kaime" nieko panasaus nera  verysad.gif

Ačiū už komplimentus smile.gif Teks į Kauną važiuot, per vieną kartą viską susipirktumėte mirksiukas.gif

QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 31, 17:47)
ta žvakė super  thumbup.gif  thumbup.gif , o stalas su dominuojančia žydra spalva....gražioj vietoj viskas vyko  wub.gif  wub.gif

Smagu, kad patinka, mes irgi likom patenkinti. Direktorius paklausė kaip papuošti, sakiau, kad noriu mėlynų lauko gėlyčių, balionų, galvojau teks už viską sumokėti, o jie nė lito nepaėmė doh.gif
Atsakyti