Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(vikusituka @ 2010 03 26, 12:38)
aciu  4u.gif
o del dovanos-pinigu... mano nuomone aiski, tik dovana. vat gavom mazylio gimimo proga pinigeliu, tai jie isejo pragyvenimui, o vaikas taip ir liko be nieko... nors stengemes, kad taip nebutu. geriau jau dovanyte ax.gif nors cia tik mano nuomone unsure.gif

mes nuturim tokiu iprociu uz vaikui dovanotus pinigelius sau kaa nusipirkt, anaiptol. kad ir kaip striuka butu, grieztai ne.

QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 03 26, 14:01)
Na man atrodo, kad irgi dovana geriausia, nebent patys teveliai kitaip noretu. Juk tai vaiko svente ir vaikui dovana turi patikti, o ne teveliams  4u.gif , nesvarbu kad tai ir smulkmena bet vaikui ji mielesne nei pinigai. As pati noreciau, kad dovanas nestu, nors pinigelius taip pat investuojame i vaikiuka, pragyvenimui neisleidziame. Is kitos puses teveliai geriau zino ka nupirkti savo vaikui, bet kaip sakoma dovanotam arkliui i dantis neziuri  biggrin.gif .

butent, as pati geriausiia zinau ko vaikui reikia, kas patogu (kalbant apie rubus), o kas ne ir t.t. nebet tai butu papuosalas ar kazkas panasaus, kas turi isliekamaja verte. cia mano nuomone smile.gif
Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 26, 14:52)

man neleidzia paziuret krikstuko per fotci, praso slaptazodzio ax.gif
Atsakyti
Akva0004, jis toks pats kaip ir krikštynų albumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2010 03 26, 15:29)
Sveikutės
įdomu ką čia pas tą šaunią mamytę mano svečių kortelė daro  g.gif  negi už jas pinigus ima  g.gif
ale tampomo popieriaus? jei Vilniuje aš vakar pirkau Konarskio turgelio gale esančioje floristikos krautuvėlėje. Dar ten pirkau drugelius, čia kas sinčiasi galėtų ten užbėgt yra pasirinkimas nemažas. Parodau kaip atrodo mano pirkti, jie su sagtele (klausimas ar ji gerai prilipdyta):
http://images18.fotk...IMG_3606-vi.jpg

ten galima rast ir balionų pigiau ir popieriaus ir šiaip niekučių  smile.gif

Aciu ,bet gal Kaune kas matėte? verysad.gif Tokiu grožiu ir as norečiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 kovo 2010 - 14:55
QUOTE(Emmy @ 2010 03 26, 15:29)
Sveikutės
įdomu ką čia pas tą šaunią mamytę mano svečių kortelė daro  g.gif  negi už jas pinigus ima  g.gif
ale tampomo popieriaus? jei Vilniuje aš vakar pirkau Konarskio turgelio gale esančioje floristikos krautuvėlėje. Dar ten pirkau drugelius, čia kas sinčiasi galėtų ten užbėgt yra pasirinkimas nemažas. Parodau kaip atrodo mano pirkti, jie su sagtele (klausimas ar ji gerai prilipdyta):
http://images18.fotk...IMG_3606-vi.jpg

ten galima rast ir balionų pigiau ir popieriaus ir šiaip niekučių  smile.gif

cia musu parduotuve ax.gif ten tikrai rasite ir gofroto popieriaus spalvoto ir drugeliu,ir gelyciu ir balionu ir t.t biggrin.gif cia ne reklama,tiesiog ten visko yra ko reik krikstynoms wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 kovo 2010 - 14:52
sveikutės, gal galit priminti, Kauno urmo bazėj lyg 11 - 12 sandėly yra daug ko krikštynoms.
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 29, 15:25)
sveikutės, gal galit priminti, Kauno urmo bazėj lyg 11 - 12 sandėly  yra daug ko krikštynoms.


jo yra, ten tuose skyriukuose visokiu cincikliusku wink.gif buvau praeita savaite dar buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 29, 16:25)
sveikutės, gal galit priminti, Kauno urmo bazėj lyg 11 - 12 sandėly  yra daug ko krikštynoms.

Taip, 11, 12 sandėliuose.
Čia drambliukai, kuriuos teikėm simboliškai svečiams. Mažieji apie 1Lt kainuoja, o didesni iki 3Lt

http://i1016.photobu...to/P7096325.jpg

Šitokiom kompozicijom svečių taurės buvo papuoštos ir šiaip padėliota ant stalo

http://i1016.photobu...to/P7096332.jpg

O čia angeliukai seneliams smile.gif

http://i1016.photobu...to/P7096333.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 kovo 2010 - 15:16
sveikutes, gal man kas galit pasakyti pries kiek mazdaug laiko reiketu uzsakyti baznycia? ir gal kas esate krikstyje pazaislio vienuolyne, idomu, kaip ten kas vyksta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(candy-candy @ 2010 03 29, 18:54)
sveikutes, gal man kas galit pasakyti pries kiek mazdaug laiko reiketu uzsakyti baznycia? ir gal kas esate krikstyje pazaislio vienuolyne, idomu, kaip ten kas vyksta?  g.gif

Mes prieš pora mėnesių užsakėm 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės

maximoj servetėlėm, staltiesėm, žvakėm -40 proc. nupirkau vienas servetėles vien tik kad jums parodyt biggrin.gif čia maxima bazėj mačiau, pasirodė gražios labai
user posted image

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 27, 12:47)
cia musu parduotuve  ax.gif

tai jūs gal ta pardavėja kur prieš metus kažkur į dekretą išėjot ax.gif

o Kaune bazikėse turėtų būti ne tik drugių ten VISKOOOO biggrin.gif tampomo popieriaus tai kanceliarinėse ir maximose taipogi yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 29 kovo 2010 - 17:50
QUOTE(candy-candy @ 2010 03 29, 16:54)
sveikutes, gal man kas galit pasakyti pries kiek mazdaug laiko reiketu uzsakyti baznycia? ir gal kas esate krikstyje pazaislio vienuolyne, idomu, kaip ten kas vyksta?  g.gif

4u.gif kiek žinau Pažaislio vienuolyno bažnyčia nėra parapijinė bažnyčia-joje neteikia krikšto ar santuokos sakramento. (nebent išimtinais atvėjais)
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 29, 17:05)

Šitokiom kompozicijom svečių taurės buvo papuoštos ir šiaip padėliota ant stalo



o kaip tas gėlytes su boružėlėm pritvirtinai prie taurių? ar klystu ar tos gėlytės kur būna audiniuose juostelės?
Atsakyti