Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Asterija @ 2010 03 25, 12:33)
Sveikos mamytes, na artejant sunelio krikstynoms "pasistojo" vienas klausimas  blink.gif  Sveciai po truputi skambina jau ir klausia ka nesti dovanu? O as net nezinau ka pasakyti  doh.gif  g.gif
Pas ka jau buvo krikstynos? Ka sveciai dovanojo?


asmeniskai noreciau, kad maniske gautu: patalynes komplekta, pagalviu rinkini biggrin.gif , namuose pakabinama sedima hamaka, asmenini indu komplekteli, laikrodi (nelabai i prietarus ziurint), maniskei bus 4, tai man atrodo tokios dovaneles butu labai vertingos g.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 03 25, 16:46)
asmeniskai noreciau, kad maniske gautu: patalynes komplekta, pagalviu rinkini  biggrin.gif , namuose pakabinama sedima hamaka, asmenini indu komplekteli, laikrodi (nelabai i prietarus ziurint), maniskei bus 4, tai man atrodo tokios dovaneles butu labai vertingos  g.gif



na aisku, kai vaikas yra didesnis, tai jau ir poreikiai kiti, ir daugiau ka galima nupirkti, o musiskiui bus 9 menesiai, todel kaip ir neaisku...
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 25, 18:57)
na aisku, kai vaikas yra didesnis, tai jau ir poreikiai kiti, ir daugiau ka galima nupirkti, o musiskiui bus 9 menesiai, todel kaip ir neaisku...

Kai pusseserė krikštijo savo dukrytę tai dovanos buvo :taupyklė, sidabrinis šaukštelis, vienetinė porseleniniu veiduku lėlytė, pinigėliai, pirmai sruogai dėžutė, pirmam dantukui čiulptuko formos.
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 25, 18:20)
Deja, nerodo. Įtariu, kad failas per didelis doh.gif  Bet pabandysiu kaip nors ax.gif  Juk tik jūsų visų dėka tai kūriau 4u.gif

Tai va verčiau verčiau aš tą savo kūrinį, kad galėčiau jums parodyti. Šnipštas gavosi, ale vis šis tas.
http://public.fotki.com/daivulka78/
Ten žemiau rasite krikštuką, šiaip turėtų reikalauti poswordo, tai jis toks pats kaip mūsų albumėlio ax.gif
Atsakyti
[quote=Orinta Soliunaite,2010 03 25, 14:01]
O kodel blogiausiu??? blink.gif Na sveciams,tai pats geriausias variantas idet pinigeli i vokeli ir viskas.

Na tai mano nuomne.. issileis pinigai ir neaisku nei kas nei kam nei nuo ko...
Kad ir vaiku gimtadieniui seneliai nezino ka nupirkti ir duoda pinigu, o vaikas sako-aciu, o kur dovana??
Taip-sveciams labai patogu...., bet.... na bet tai tik mano nuomone... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 26, 13:26)
Issiunciau  4u.gif

aciu 4u.gif


o del dovanos-pinigu... mano nuomone aiski, tik dovana. vat gavom mazylio gimimo proga pinigeliu, tai jie isejo pragyvenimui, o vaikas taip ir liko be nieko... nors stengemes, kad taip nebutu. geriau jau dovanyte ax.gif nors cia tik mano nuomone unsure.gif
Atsakyti
Na man atrodo, kad irgi dovana geriausia, nebent patys teveliai kitaip noretu. Juk tai vaiko svente ir vaikui dovana turi patikti, o ne teveliams 4u.gif , nesvarbu kad tai ir smulkmena bet vaikui ji mielesne nei pinigai. As pati noreciau, kad dovanas nestu, nors pinigelius taip pat investuojame i vaikiuka, pragyvenimui neisleidziame. Is kitos puses teveliai geriau zino ka nupirkti savo vaikui, bet kaip sakoma dovanotam arkliui i dantis neziuri biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 26, 10:42)
Tai va verčiau verčiau aš tą savo kūrinį, kad galėčiau jums parodyti. Šnipštas gavosi, ale vis šis tas.
http://public.fotki.com/daivulka78/
Ten žemiau rasite krikštuką, šiaip turėtų reikalauti poswordo, tai jis toks pats kaip mūsų albumėlio ax.gif


Patikek,tai pats paciausias laikrastukas koki tik esu macius
Gerai padirbejai.Mano jau irgi 2 lapai pradeti daryt ir butent tokio tipo bigsmile.gif Nes is pradziu dariau su daug spalvu,tai pamaniau,kad bus kaip zurnalas,o ne laikrastis,tai pradejau kitaip daryt.Dabar manau nukopinsiu ka nors ir is tavo minciu,jei galima??? blush2.gif

QUOTE(vzilma @ 2010 03 26, 11:27)
Na tai mano nuomne.. issileis pinigai ir neaisku nei kas nei kam nei nuo ko...
Kad ir vaiku gimtadieniui seneliai nezino ka nupirkti ir duoda pinigu, o vaikas sako-aciu, o kur dovana??
Taip-sveciams labai patogu...., bet.... na bet tai tik mano nuomone... 4u.gif

Taip,jei didesniam vaikui,tai sutinku,kad butu dovanele,nes vaikui reikia apciuopti,o ne pinigais dziaugtis doh.gif ,bet kada buna,kad nezino ka dovanot,arba nezinai ko prasyt(uz kiek prasyt dovanos,nes viskas brangu),tai taip ir gaunasi,kad zmones renkasi vokeli.
O jau kur isleidzia tevai tuos pinigus,tai ne sveciu beda,jei tevai isleis pragyvenimui,tai zinoma,nebus vaikui atminimo jokio.
Nors veliau,kai bus gimtadieniai,tai tikrai prasysiu,kad dovanotu dovaneles,o ne vokus 3-5metu vaikams.Mano sunenas ismesdavo i siuksline,kai jam paduodavo lotuliukas.gif o mama is paskui rinkdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 03 26, 12:38)
aciu  4u.gif
o del dovanos-pinigu... mano nuomone aiski, tik dovana.


4u.gif pritariu.. na bet jei svečiai nori dovanoti ženklią sumą vaikucio ateičiai-tai pirmyn-laabai faina.. pavyzdžiui ta sumelę gali įdėti i kokią nors vaikišką knygutę ar albumėlį ax.gif
Atsakyti
Sveikutės

QUOTE(ingridastar @ 2010 03 21, 01:20)
Kvietimai liko sugalvot- ar pati darysiu, ar užsakinėsiu, dar iki galo nesumąsčiau.  laikraštukui medžiagą jau renku, užsakinėsiu pas labai šaunią mamytę http://public.fotki.com/L-K/darbeliai/ iš sm...

įdomu ką čia pas tą šaunią mamytę mano svečių kortelė daro g.gif negi už jas pinigus ima g.gif

QUOTE(gosas @ 2010 03 24, 21:38)
As nematau schmoll.gif  Gal kas matete pirkti tokio kaip tipo gofruoto plono spalvoto popieriaus? Kur jo gli buti? g.gif

ale tampomo popieriaus? jei Vilniuje aš vakar pirkau Konarskio turgelio gale esančioje floristikos krautuvėlėje. Dar ten pirkau drugelius, čia kas sinčiasi galėtų ten užbėgt yra pasirinkimas nemažas. Parodau kaip atrodo mano pirkti, jie su sagtele (klausimas ar ji gerai prilipdyta):
user posted image

ten galima rast ir balionų pigiau ir popieriaus ir šiaip niekučių smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 03 26, 14:09)

Patikek,tai pats paciausias laikrastukas koki tik esu macius
Gerai padirbejai.Mano jau irgi 2 lapai pradeti daryt ir butent tokio tipo  bigsmile.gif Nes is pradziu dariau su daug spalvu,tai pamaniau,kad bus kaip zurnalas,o ne laikrastis,tai pradejau kitaip daryt.Dabar manau nukopinsiu ka nors ir is tavo minciu,jei galima??? blush2.gif

Negėdyk blush2.gif Koks čia jau pats pačiausias irnesakyk.gif O naudokitės visos kiek norit, tik nuotraukyčių nekopinkit, ten mano būsimas krikštasūnis nono.gif
Dar galvoju pakeisti tėvelių instrukcijų piešinukus į 10 auksinių taisyklių, nes jos tokios tikros, rimtos ir už širdies tveriančios. Įmesiu, gal kas žino, gal kas ne, nu bet gal pravers ax.gif

1. Negadink manęs. Aš puikiai suprantu, kad nebūtinai turiu gauti viską, ko prašau. Aš tik bandau tave.
2. Nebijok man būti griežtas. Man taip geriau, aš tada jaučiuosi saugus.
3. Nebark manęs prie svetimų žmonių. Tavo pastabos, pasakytos prie keturių akių, bus žymiai veiksmingesnės.
4. Neleisk man išmokti blogų dalykų. Aš tikiu, kad tu pastebėsi dar jų užuomazgas.
5. Neklok man kelio kilimėliais, aš turiu nueiti savo „gumbų“ kelią.
6. Nebambėk. Jei taip darysi, aš ginsiuosi „apkursdamas“.
7. Neužmiršk, kad aš nemoku reikšti savo norų taip aiškiai, kaip suaugęs žmogus. Štai kodėl aš kartais būnu netikslus.
8. Neprieštarauk pati sau, nes aš nebežinau, kaip elgtis ir prarandu pasitikėjimą tavimi.
9. Rask laiko atsakyti į mano klausimus. Priešingu atveju pastebėsi, kad aš tavęs neklausinėju, o atsakymų ieškau kitur.
10. Atmink, kad aš negaliu augti laimingas be tavo meilės ir supratimo. Bet juk tai — savaime suprantame, tiesa?

Atsakyti
Del dovanojamu pinigeliu krikstynu proga nesu labai pries ax.gif jeigu pav. seneliai neturi zalio supratimo kokio supamo arkliuko mes norim ar pan. lotuliukas.gif


QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 03 26, 14:09)

Patikek,tai pats paciausias laikrastukas koki tik esu macius
Gerai padirbejai.Mano jau irgi 2 lapai pradeti daryt ir butent tokio tipo  bigsmile.gif Nes is pradziu dariau su daug spalvu,tai pamaniau,kad bus kaip zurnalas,o ne laikrastis,tai pradejau kitaip daryt.Dabar manau nukopinsiu ka nors ir is tavo minciu,jei galima??? blush2.gif

Kaip ir kada galima nusipelnyti slaptazodzius? pradziai savo si bei ta ideciau is pernai metu darytu krikstynu, o veliau jau semciausi ir kitu patirties ax.gif

QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 26, 14:52)
1. Negadink manęs. Aš puikiai suprantu, kad nebūtinai turiu gauti viską, ko prašau. Aš tik bandau tave.
2. Nebijok man būti griežtas. Man taip geriau, aš tada jaučiuosi saugus.
3. Nebark manęs prie svetimų žmonių. Tavo pastabos, pasakytos prie keturių akių, bus žymiai veiksmingesnės.
4. Neleisk man išmokti blogų dalykų. Aš tikiu, kad tu pastebėsi dar jų užuomazgas.
5. Neklok man kelio kilimėliais, aš turiu nueiti savo „gumbų“ kelią.
6. Nebambėk. Jei taip darysi, aš ginsiuosi „apkursdamas“.
7. Neužmiršk, kad aš nemoku reikšti savo norų taip aiškiai, kaip suaugęs žmogus. Štai kodėl aš kartais būnu netikslus.
8. Neprieštarauk pati sau, nes aš nebežinau, kaip elgtis ir prarandu pasitikėjimą tavimi.
9. Rask laiko atsakyti į mano klausimus. Priešingu atveju pastebėsi, kad aš tavęs neklausinėju, o atsakymų ieškau kitur.
10. Atmink, kad aš negaliu augti laimingas be tavo meilės ir supratimo. Bet juk tai — savaime suprantame, tiesa?


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti