Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Sveikos supermamytes

Po truputuka ir as jungsiuosi i jusu beplanuojanciu buri 4u.gif Nors musu krikstynos planuojamos dar toli, tik liepos men, bet manau jau visai laikas uzsukt arts nuo karto ir pasisemt ideju blush2.gif

Pernai krikstinom savo didziaja, daug visko pasiruosiau cia is SM, visi liko labai patenkinti, todel ir siais metais, krikstinant mazaja, noretusi kazko neiprasto, bet tuo paciu ir naujo ax.gif
Atsakyti
labas visoms mamytems.... na as ir planuoju sia vasara krikstyti savo maziuke smile.gif
labai noreciau rumsiskese daryti nes jusu pasokojimai apie jas labaj grazus ir labaj sudominote... tik kad ten sake nera kunigo ten atlieka tik ceremonija o i baznycia reike vaziuoti kitur... kas ten darote gal galite papasakoti kajp ten su tuo kunigu ir ar jus ten krikstysite... na mes taj is kauno.... smile.gif labaj aciu uz atsakymus..... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _zibute_: 24 kovo 2010 - 12:23
sveikutes, mamytes 4u.gif
as irgi prie jusu prisijungsiu. liepos men planuojam krikstyti savo suneli, ir taip pat busim krikstateviais mano brolio suneliui wub.gif tai nusimato dviguba svente. permeciau akimis jusu pagrindini puslapi, manau, kad svente bus nuostabi su jusu patarimais 4u.gif
Atsakyti
[quote=saulės spindulėlis,2010 03 24, 19:27]
[quote=~tomega~,2010 03 15, 13:05]
kaip manot sugalvojau nunerti tokius drugelius ir bus "pazenklinimas" sveciu blush2.gif ar gera butu ideja? noriu kazka pati padaryti ir radau man tokie fainuoliski jie....bandysiu ko gero .... ax.gif
Kokia šauni idėja bigsmile.gif . O kad aš mokėčiau taip.... blush2.gif
[/quote]

tai kad labai jau nesudetinga wink.gif pabandyk yra schemute ideta mirksiukas.gif zinok sudetingu jau ir as nesiimciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 24, 19:04)
Įmečiau į gmail savo laikraštuką, bet viena mamytė sako, kad nieko nemato schmoll.gif  Patikrinau- aš matau g.gif  O jūs matot ar ne g.gif

As nematau schmoll.gif Gal kas matete pirkti tokio kaip tipo gofruoto plono spalvoto popieriaus? Kur jo gli buti? g.gif
Atsakyti

 i 
Prašau, nepaverskite šios temos Skelbimų lenta.
Atsakyti
Sveikos mamytes, na artejant sunelio krikstynoms "pasistojo" vienas klausimas blink.gif Sveciai po truputi skambina jau ir klausia ka nesti dovanu? O as net nezinau ka pasakyti doh.gif g.gif
Pas ka jau buvo krikstynos? Ka sveciai dovanojo?
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 25, 13:33)
Pas ka jau buvo krikstynos? Ka sveciai dovanojo?


Asmeniškai mano vaikas per krikštynas gavo supamą arkliuką, vaikštukus, pataliukus, daug kas pinigėliais nešė ir sakė, kad dėtume į sąskaitą mokslams.

Atsakyti
QUOTE(SDG @ 2010 03 25, 14:52)
Asmeniškai mano vaikas per krikštynas gavo supamą arkliuką, vaikštukus, pataliukus, daug kas pinigėliais nešė ir sakė, kad dėtume į sąskaitą mokslams.

Mano vaikis gavo irgi supamą arkliuką, triratuką, mašiną, ant kurios atsisėdus galima važiuoti ir pinigų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 25, 12:33)
Sveikos mamytes, na artejant sunelio krikstynoms "pasistojo" vienas klausimas  blink.gif  Sveciai po truputi skambina jau ir klausia ka nesti dovanu? O as net nezinau ka pasakyti  doh.gif  g.gif
Pas ka jau buvo krikstynos? Ka sveciai dovanojo?

4u.gif sidabrini sauksteli, seip isliekamaja verte turincius daiktus...., knygutes-albumus, draudima, blogiausiu atveju-pinigus..
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2010 03 25, 12:29)
4u.gif  sidabrini sauksteli, seip isliekamaja verte turincius daiktus...., knygutes-albumus, draudima,blogiausiu atveju-pinigus..

O kodel blogiausiu??? blink.gif Na sveciams,tai pats geriausias variantas idet pinigeli i vokeli ir viskas.Kita vertus,pagal situacija,pagal tevu galimybes taip pat ,manau reikia atsizvelgt,jei tevai gali visko nupirkti ko reikia,tada tos isliekamosios dovaneles saunu,bet jeigu kam nelabai,tai pinigelis banke pravers.
Mano atveju,bus sunku sveciams,isskyrus pinigeli,nes drabuziu patys apstu turim ir turesim,zaislu negali pirkt,nes tik po sventes isvyksim i IE,tai su savim nenusivesim,belieka pinigeliai,arba dovaneles is sirdies padarytos bigsmile.gif
Be to drabuzelius manau reiktu nesti palankynoms,bet ne krikstynoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 25, 13:18)
atleiskit uz durna klausima  lotuliukas.gif  o kas yra IE?  g.gif  biggrin.gif

Visai ne kvailas mirksiukas.gif LT-Lietuva,IE-Airija 4u.gif
Atsakyti