Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 03 22, 20:52)
Mes ir filmuosime uz foto ir video 400 lt sake paims manau nebrangu ax.gif

Manau labai pigu mirksiukas.gif Tik dar aisku idomu kiek laiko dirbs .... ax.gif :
Mes uz 500 sutarem, bet ir filmuka padarys, ir foto kita ryta sveciam diskeliuose atves tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 03 22, 22:52)
Mes ir filmuosime uz foto ir video 400 lt sake paims manau nebrangu ax.gif


Gal galite i AZ kas Jums filmuos ir fotografuos... Kike laiko filmuos ir fotografuos? Nes mes mokesim tik uz filmavima 400 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 22 kovo 2010 - 22:03
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 22, 13:31)
lotuliukas.gif gi draugiskai viena kitai padeda, kai tas padejimas ne 'is pagrindu'.

ar daug teksto norit ikelti? kokiam formate issaugojot?

Parasykit man i AZ. Gal padesiu, jei galesiu.


Zalia ruta, aciu labai.
Padejot man su "tortu" tikrai labai stipriai thumbup.gif

QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 22, 20:48)
Visos kalbate tik apie fotografavima krisktynu. Negi nieks nefilmuosit? Kodel renkates labiau fotografavima, o ne filmavima?  g.gif
Mes galvojam fotografuoti patys, o filmavima uzsisakyti...  4u.gif


Na mes kazkaip turime kamera bet kiek ko esame filmave, niekada nieko neziurejome. Kazkaip neidomu. ax.gif O nuotraukas daznai atsisedame pavartyti.
Pas mus draugas fotografuos biggrin.gif
Atsakyti
Del fotografavimo ir filmavimo. Na čia kas be ko ar vieną ar kitą vistiek ką nors pasirenkame ,bet man graziause buna skaidres thumbup.gif ir vaikai su malonumu ant sienos paauge megsta žiureti ir po kiek metu labai maloniai ziurisi Daznai ziurime gimtadienio proga ar kad ir susibegimo metu kokias turistines Siulau isbandyti tikrai fainas dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 22 kovo 2010 - 22:47
Mes butinai pasifotografuosim patys. Bet del iamzinimo video nesusilaikiau 4u.gif Ka su kamera pasifilmave esam, mielai paziuriu bigsmile.gif
O del savisku nuotraukyciu, tai kazkaip visai neblogu buvome pasidare, kai buvom krikstateviai. Buvo dekingas laikas - vasara! Tai visos nuotraukytes graziai ziurejosi wub.gif Viliuosi, kad pavyks ir si karta graziu pasidaryti... 4u.gif
Atsakyti
Na mano nuomone reikia ir filmuoti, ir fotografuoti, gal nuotraukos ir dažniau perverčiamos, bet video juk įdomiausias bus po 10-20 metų, nesvarbu, kad dabar neperžiūrinėja daugelis ax.gif Mūsų šeimoje kiek prisikaupę filmuotos medžiagos, tai pensijoj nuo ryto iki vakaro žiūrėdami kasdien gal neperžiūrėsim visko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgužė: 22 kovo 2010 - 23:12
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 22, 19:48)
Visos kalbate tik apie fotografavima krisktynu. Negi nieks nefilmuosit? Kodel renkates labiau fotografavima, o ne filmavima?  g.gif
Mes galvojam fotografuoti patys, o filmavima uzsisakyti...  4u.gif

Filmuosim ir mes,bet sava kamera,kam papuls,tas pafilmuos,o jau paskui padarys filmuka profesionalas.Man nuotraukos pirmoj vietoj,nors video ir labai idomu 4u.gif
Atsakyti
Na va, pasirodau koki vokeli sumeistravau savo busimai kriksto dukrytei ax.gif . Tik realiai jis baltesnis smile.gif . Ir kepuriukas, liko pirstinytes ir salikeli pridet. Modeliukas toks "pavarges" blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na as darbus jau ipusejau, beliko tik smulkios dovaneles uz viktorinos klausimus ir sunelio drabuziai. I musu pasta ikeliau savo padeka mociutei, pakvietima i krikstynas ir isakymus teveliams, prasau kam reikia naudokites 4u.gif kai kas mano sugalvota, kai kas skolinta is interneto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 23, 16:12)
Aciu aciu blush2.gif
Dar suknelyte nusimato sumastyt doh.gif . Nes pirkt nera ko, o uz ta nieko kainos blink.gif . Butinai pasirodysiu, nes pagyrimai tokie malonus blush2.gif  ax.gif  ir skatinantys dirbti mirksiukas.gif .



Rivera, nu pasakiskas vokelis! super 4u.gif

as jau suknyte "uzciurinau" tongue.gif reik dabar nuo maniskes slept, nes kai pamatys ragas man bus, nores detis kiekviena diena, neva princese.. uzejo dabar toks laikas doh.gif
tai neturiu nei kaip pamatuot... o pirkau senai labai lindex'e tai pries nuolaidas kaina buvo poriebe,bet islaukiau ispardavimo sekmingai ...

mergaites, patarkit ka man daryt g.gif
krikstynas sumaniau kitame mieste, maziukam tokiam, ten yra padorus viesbutis apgyvendint visiems, bet jie maisto negamina, salikes neturi, nieko... as taip bijau oro, nors labai noreciau lauke daryt... ar buna pvz kad kurnors maista uzsakius sudetu ir paskolintu saldytuviukus kokius nesiojamus?? doh.gif lotuliukas.gif tai reiktu man veztis is Kauno
Atsakyti
Ziurint kur uzsakinesit, buna kad duoda ir saldiklius ir marmitus. Arba atveza i vieta ta pacia diena. Kaip sutarsit 4u.gif
Atsakyti
RIVERA SUPER thumb_yello.gif
QUOTE(she @ 2010 03 23, 17:33)
mergaites, patarkit ka man daryt  g.gif
krikstynas sumaniau kitame mieste, maziukam tokiam, ten yra padorus viesbutis apgyvendint visiems, bet jie maisto negamina, salikes neturi, nieko...  as taip bijau oro, nors labai noreciau lauke daryt... ar buna pvz kad kurnors maista uzsakius sudetu ir paskolintu saldytuviukus kokius nesiojamus??  doh.gif  lotuliukas.gif tai reiktu man veztis is Kauno

Jei klausi patarimo,tai siulyciau kitos vietos ieskot,kad nors butu kur maistas sudet,ir jei blogas oras,kad viduj butu vietos.

Atsakyti